Attila Everit

Attila Everit

Mesajgönderen Attila Everit tarih 26 May 2018, 14:35

Genel Bilgiler : İSİM: Attila Everit
YAŞ: 100
CİNSİYET: Erkek
SINIF: Barbar
IRK: Wulgar
BOY: 1.86
KİLO: 80
SEVİYE: 1
TECRÜBE: 0 / 100
ALİGNMET: Lawfull Neutral
BİLİNEN DİLLER:
MESLEK: Aşçılık

Statlar : ANA STATLAR
Güç: 17
Çeviklik: 12
Dayanıklılık: 13
Karizma: 10
Zeka: 5
Bilgelik: 7

ALT STATLAR

GÜÇ STATLARI


Tırmanma ve Yüzme: 3
Kaldırma: 3
Zıplama: 4

ÇEVİKLİK STATLARI


Denge: 3
Gizlenme: 0
El Çabukluğu: 0

KARİZMA STATLARI


Diplomasi:
İkna:
Blöf: 2
Bilgi Toplama:

ZEKA STATLARI


Değerlendirme: -1
Arama: 1
Dil Anlama ve Konuşma: 1(insan dili)

BİLGELİK STATLARI


Dinleme:
İç Güdü: +2
Fark Etme: 1
Hayatta Kalma: 1+2

Yaşamsal Özellikler :  HP: 39
AC: 10+4
Hit: 4
Kahraman Kılıcı (3+4 HİT)
Elf İşi Kılıç (4+4 HİT)
Konsantrasyon: -
Atak: 5
Kahraman Kılıcı (+6+12 Atak, Kritik Zarı 18 - 20)
Dul bırakan (+6+5 Atak, +2 Hit, Kanama Etkisi +2)

Büyü Gücü: -


Büyüler veya Yetenekler : 
BÜYÜ VEYA YETENEK İSİMLERİ VE ÖZELLİKLERİ


IRKSAL ÖZELLİKLER


Kurtadam Formu (+2 Atak, +2 Hit, +2 AC, 1d 6 Atak) : Wulgarların kanı, elflere olduğu kadar kurt adamlara da dayanır. Bu dönüşüme hepsi sahiptir.

BÜYÜ VE YETENEK KULLANIM SINIRI


00/00
Ekipmanlar ve Çanta : 
SİLAHLAR
Kahraman Kılıcı (+12 Atak, +3 Hit, Kritik Zarı 18 - 20)
Dul bırakanx2 (5 Atak, +2 Hit, Kanama Etkisi +2)ZIRHLAR
Kafa:
Gövde:
Omuz:
Bacak:
Eldiven:
Ayak:AKSESUARLAREŞYALAR
Pipo
Tütün
Pusula
Çakmaktaşı
PARA KESESİ


Bakır:
Gümüş:
Altın: 47
Platin:

Görünüm:
Resim


Kişilik:
Vücudunu bir deri gibi sarıp sarmalamış olan öfke, onun iç doğasını kontrol altında tutan bir baba figürüdür. Her bir hareketini tamamlayan ve onu bir adım ötesine götüren yegane şey, öfkesinin ona fısıldayacağı sözlerden ibarettir. Öfkeli yapısından ötürü, kolay kolay iletişim kuramaması ve her şeyden nem kapan kuşkucu yönü, onu son derece tehlikeli kılmaktadır.

Özgürlüğü öfkesi ile arasındaki en net ve en ince çizgidir. Özgürlüğüne uzanan yegane bir el, öfkesinin bir volkan dağı gibi patlamasına neden olacak yeterli bir araçtır. Sadece genleri değil, aynı zamanda huyumsu yapısı da bir kurdu andırmaktadır. Evcileştirilemez, emir altına alınamaz.

Hiçbir şeye nefret duymadığı gibi, herhangi bir şeye her an öfke besleyebilir. Esasen öfkesi hisleriyle değil, iç güdüsüyle hareket eden bir benlik gibidir.

His ve benzeri şeylere pek inanmadığı için, kendi duygularına bile bel bağlamayan hissiz bir yapısı vardır. Onu bir hayvandan ayıran tek şey ise, muhtemelen insanlarla iletişim kurma becerisidir. Diğer tüm yanları ile bir insandan çok, vahşi doğadaki herhangi bir yırtıcıyı andırmaktadır.

Geçmiş:
Attilla, tüm bir yılın kışla geçtiği soğuk bir kıtada, sığ ağaçların arasında kıllı bir bebek olarak doğduğunda gökyüzü dolunay ile karşıladı onu. Rüzgârın uğultusu bir ninni edasıyla esti kulağına ve annesinin göz yaşlarıyla birlikte açığa çıkan hıçkırıkları, küçük bir bebek olan Attila'nın bile ağlamasını bastırdı.

Yüz metre kadar ötede ellerinde meşale ile koşuşturan kalabalık bir insan guruhun'un bağırışmaları ve karı her ezdiklerinde çıkan tok ses bile evladını yaşaması için hiçliğe terk edecek kadar çaresiz bir durumda olan annenin ağlamalarını bastıramadı.

Kadın evladını yarık bir ağaç gövdesinin içine tıkıştırırken, evladına son bir buse kondurdu. Ve onu üç dört adım ötede, bekleyen adamın yanına doğru yaklaştı. "O iyi, güvende... Birileri bulacaktır onu." diye fısıldadı. Adam onaylarcasına başını salladı, "Umarım kalbi halen buz tutmamış biri bulur onu." dedi.

Kadın huzursuzca kıprandı. "O sadece bir çocuk... Bir çocuğa zarar vermezler değil mi?"
Yaklaşan adımlama sesleri dikkat kesilen adam kadına yüzünü dönmeden bir cevap verdi. "Çivisi çıkmış bu dünyada, bunun bile garantisini veremem sana. Hadi onları buradan uzağa çekelim..."


Birbirine sadık iki eş, dünyaya yabancı iki Wulgar var gücüyle koştu. İkisinin de gözü ileri baktı: ama her ikisi de bir taraflarını o ağacın gövdesine bıraktı. Yeteri kadar uzaklaştıklarına kanaat getirip durduklarında birbirlerine sadece bir saniye baktılar.

El ele tutuştular ve arkalarında biten kalabalık ve bir o kadar da öfkeli insan güruhuna göz ucuyla baktılar. Her ikiside onların elinden ölmektense, bir yamaçtan atlayarak ölmeyi tercih edecek kadar gururluydular. Ve o boşluğa atacakları adım atarken, tek kuşkuları geride bıraktıkları evlatları olmuştu.

Sonrasında Attila ismini alacak evlatlarını ise bir kurt buldu. Kurtlarla yetişti, bir kurt gibi büyüdü. Kurt sütü içti, çiğ etle beslendi.

Genç bir delikanlı olup serpilmeye başladığında sürünün lideri oldu. Ama sürüsünü bir insan avı sırasında kaybetti. Onu bulan Avcı, Everit soy adına sahip orta yaşlı bir adamdı. Eski bir kraliyet askeri olan bu adam, insan suretinde bir Kurt ile karşı karşıya kalınca küçük dilini yutacak kadar şaşırdı. Onun bir Wulgar olduğunu fark ettiğinde ise, kaderin cilvesine sessizce küfür etti.

İnsanlıktan uzak bir şekilde yetiştirilmiş, yabani bir Wulgar'ı zapt etmek ilk yıllarda avcı için çok zor oldu. Onu asıl benliğini kazandırmak yıllar sürdü; ama en sonunda başardı.

Attilla ismini verdi genç Wulgar'a. Ve onu evladı bildi. Atilla, insan suretinde genç bir delikanlı görünümdeyken zihnen bir çocuk gibiydi. Ama çabuk öğreniyordu.

Atilla otuz yaşındayken, bir insan kriterine uyuyordu. Hoş hâlâ yabaniydi ve sıradan bir insandan uzaktı. Ama Avcı için yeterliydi. Öldüğünde gözü arkada kalmamıştı.

Attilla, Everit soy isimli avcıyı kaybettikten sonra dünyaya açıldı. Ama doğadan asla uzaklaşamadı. Şehirlere nadiren indi yüz yıllık ömrü boyunca, vaktini dağlarda, ormanlarda geçirdi.

Bir amacı yoktu... Sadece hikayesini merak ediyordu.
Kullanıcı avatarı Attila Everit
KH: Zincirsizler
KH: Zincirsizler
 
Mesajlar: 4
Kayıt: 26 May 2018, 12:44

Re: Attila Everit

Mesajgönderen Hector tarih 28 Haz 2018, 12:16

ONAYLANDI.
Resim

"Işık karanlıkta parlar. Karanlık onu alt edemedi."
(Yuhanna 1:5)
Kullanıcı avatarı Hector
SA: Lightbringer
SA: Lightbringer
 
Mesajlar: 31
Kayıt: 26 Mar 2018, 02:17


Dön Karakter Yaratımı

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir