Slerius Artor

Slerius Artor

Mesajgönderen Slerius Artor tarih 26 Haz 2018, 19:04

Genel Bilgiler : İSİM: Slerius Artor
YAŞ: 36
CİNSİYET: Erkek
SINIF: Mage
IRK: İnsan
BOY: 1.72
KİLO: 62
SEVİYE: 1
TECRÜBE: 0 / 100
ALİGNMET: Lawfull Neutral
BİLİNEN DİLLER: Elf, Ork
MESLEK: Eşya Büyüleme

Statlar : ANA STATLAR
Güç: 5
Çeviklik: 10
Dayanıklılık: 7
Karizma: 15
Zeka: 16
Bilgelik: 11

ALT STATLAR

GÜÇ STATLARI


Tırmanma ve Yüzme:
Kaldırma:
Zıplama:

ÇEVİKLİK STATLARI


Denge:
Gizlenme:
El Çabukluğu:

KARİZMA STATLARI


Diplomasi: 3 +2
İkna: 2
Blöf: 2
Bilgi Toplama: 4

ZEKA STATLARI


Değerlendirme: 2+1
Arama:
Dil Anlama ve Konuşma: 2

BİLGELİK STATLARI


Dinleme: 2
İç Güdü:
Fark Etme: 2
Hayatta Kalma: 1 -1

Yaşamsal Özellikler :  HP: 21
AC: 10 + 3
Hit: 3
Konsantrasyon: 5
Atak: 1
Büyü Gücü: 5 + 12


Büyüler veya Yetenekler : 
BÜYÜ VEYA YETENEK İSİMLERİ VE ÖZELLİKLERİ
Tıklayınız!


IRKSAL ÖZELLİKLER
Battle Cry (Güç/3) Atak Verir


BÜYÜ VE YETENEK KULLANIM SINIRI


45 + 15 / 60
Toplam Mana Dolum: 25
Ekipmanlar ve Çanta :  SİLAHLAR
Görkemli Asa (+12 Büyü Gücü, +15 Mana, +10 Mana Doldurma)ZIRHLAR
Kafa:
Gövde:
Omuz:
Bacak:
Eldiven:
Ayak:AKSESUARLAREŞYALAR
Sunak
2x Meşale
Çakmaktaşı
Matara
Harita
Halat
Light Bomb (Meslek ile üretildi.)PARA KESESİ


Bakır:
Gümüş:
Altın: 7
Platin:

Görünüm:
Kısa, bakımlı ve dağınık tarzda şekillendirdiği saçları vardır. Kulaklarının biraz üstü yaşından ötürü beyazlamaya başlamıştır. Uzun suratlı ve sivri çenelidir. İnce kesim, bakımlı top sakalı vardır. Üzerine çeşitli şık elbiseler giyer ve modaya uygun mücevherlerle süsler. Genel olarak bakımlı ve temiz bir giyimi vardır.

Kişilik:
Slerius dışarıdan bakıldığında oldukça düşünceli duran bir adamdır. Bunun sebebi çevresinde olan her şeyi iki kez düşünmesidir. Düşünmeye karşı özel bir takıntısı vardır, sürekli bir şeyler düşünür. Her konu ile ilgili bir fikri, her yapılacak işle ilgili bir planı vardır. Dikkatli ve soğukkanlı birisidir. Kışkırtmalara kolay kolay gelmez, gereksiz savaştan uzak durur. Meseleleri sivri zekası ile çözmeye meyillidir. Gururlu ve başı dik bir adamdır.

Doymaz bir meraka sahiptir, bilimin ve büyünün peşinden pervasızca gider. Tek tezcanlı olduğu zamanlar yeni bir şeyler keşfettiği vakitler olduğu söylenebilir. Keşfettiği şeyleri gözlemlemeyi ve yazmayı sever. Bilgilerini gelecek nesillere aktarmayı istemektedir.

Ailesine karşı herhangi bir bağlılığı yoktur. Kendisini soylu ya da alt sınıf olarak değerlendirmez. Daha çok gezgin, sıradan bir büyücü veya araştırmacı olarak adlandırır. Arkadaşlarını dikkatli seçer, kolay kolay kimseye güvenmez. Dünyanın çeşitli hallerini gördüğünden ötürü insanlara karşı sıcakkanlı değil mesafelidir. Yakınındakileri korumak için elinden gelen her şeyi yapar.

Geçmiş:
Slerius, şehirde yaşayan üst düzey bir şovalyenin oğlu olarak dünyaya gelmiştir. Annesi çok küçük yaşlarda onları terk ettiği ve babasının krallığa verdiği hizmetten dolayı bakımını evin hizmetçileri üstlenmiştir. Bebekliğinden itibaren aile sevgisi görmeyen genç dostumuz gerek iyi beslenememekten, gerek ilgi görmemesinden ötürü fiziksel olarak hiç gelişememiştir.

Ailesinin üst düzey soylulardan olması sebebiyle 14 - 15 yaşlarına kadar aristokrasi, savaş felsefeleri ve daha bir çok bilimsel konuda eğitim almıştır. Babası hep onun şanlı bir şovalye olmasını ve gelecekte sahip olacağı lordlukta yiğit bir varis olmasını istemiştir. Ama genç dostumuzun fiziksel özellikleri hiç gelişmediği için kılıç eğitimine dahi başlayamamış, üzerine evden kovulmuştur. Babası onu bir hayalkırıklığı olarak görmüştür.

Çaresizce sokaklarda kalan Slerius, şansına bir büyücüye denk gelmiştir. Bu büyücü kahramanımızın bilgisini ve zeka seviyesini değerlendirdiğinde onu büyü loncasına yönlendirmiştir ancak kendisine eşlik etmemiştir. Slerius ise çaresizce yollara düşmüş ve loncaya zorlu yolculukları atlatarak varmıştır. Uzun yıllar büyü eğitimini tamamladıktan sonra büyüye daha fazla bilgi katmak için gezgin olarak görevlendirilmiştir.

Son bir kaç yılda ise yeni kurulan Anoren Krallığında köle yapılmış, madenlerde çalıştırılmıştır. Burada bir kaç arkadaş edinip, güzel bir plan ile kaçmayı başarmışlardır.
Kullanıcı avatarı Slerius Artor
KH: Zincirsizler
KH: Zincirsizler
 
Mesajlar: 7
Kayıt: 27 Mar 2016, 00:24

Re: Slerius Artor

Mesajgönderen Hector tarih 28 Haz 2018, 12:45

ONAYLANDI.

(Evrenimizde çok kıskanç büyücüler vardır dikkatli olunuz. 17)
Resim

"Işık karanlıkta parlar. Karanlık onu alt edemedi."
(Yuhanna 1:5)
Kullanıcı avatarı Hector
SA: Lightbringer
SA: Lightbringer
 
Mesajlar: 31
Kayıt: 26 Mar 2018, 02:17


Dön Karakter Yaratımı

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir