One Piece Duyurular

One Piece Duyurular

Mesajgönderen Crocus tarih 23 Eyl 2019, 23:30

Merhaba Arkadaşlar,

Başlamak için gerekli olan bütün rehberleri tamamladığımı düşünüyorum. Unuttuğum varsa, mevcut rehberlerde eksik-yanlış varsa, bunu muhtemelen çok geç olmadan fark eder ve hızlıca düzeltiriz. Yine henüz yazmadığımız, ama gelecekte var olması kaçınılmaz rehberler var(Rokushiki, Haki) , bunlara da başlangıç için ihtiyacımız yok, yeri geldiğinde paylaşırız.

Artık karakterlerinizi açabilirsiniz, şu an kaç kişi kayıt olacak, ne kadar rağbet olacak kestiremiyorum, bu sebeple henüz kota, konu sınırı yok. Aşırı yükleme olmadığı sürece ben herkesin rahat edeceği şekilde oynamasını istiyorum.

Umarım güzel bir RP macerası olur, karaktelerin yaratılmaya onaylanmaya başlamasıyla Evrenin meşhurları, başlangıç kurgusu hikayeleri gibi kısımları da paylaşacağım.

Güzel RP'ler!
Kullanıcı avatarı Crocus
Anlatıcı
Anlatıcı

Re: One Piece Duyurular

Mesajgönderen Crocus tarih 28 Eyl 2019, 14:17

Merhabalar,

Herkesin karakter kağıdını gözden geçirdim. Onaylanmayan kişilerin de kartlarında çok küçük eksikler var, hızlı bir şekilde onaylanır. Saldırı ve craftlar için yakında ayrı bir başlık/forum açıp onları da hızlıca halledeceğiz ve çok geçmeden konular da açılacak böylece. Sadece bir korsan tayfası var, onların da onayı çok kısa sürede hallolacak.

Sizden ricam, konununuz açıldığında ilk mesajınızı atmadan imzanızın tam olduğundan emin olmak. Ben de kontrol edeceğim tabii ki, ama sonra "Yok imzada şurda eksik varmış bilmem ne"yle uğraşmadan konuyu ilerletmeye başlayalım :lol: .

Son olarak, ya ben bilmiyorum, ya da istisnasız herkes bağlaç "de"yi yanlış kullanıyor. Eğer "de"yi bağlaç olarak kullanıyorsanız bu, kelimeden ayrı yazılır arkadaşlar.

Örnek yapalım:
"Bende 'de'yi yanlış yazdım." Bu cümle dilbilgisi kurallarınca yanlış bir cümledir. :D
"Ben de 'de'yi doğru yazdım." Bu cümle dilbilgisi kurallarınca doğru bir cümledir. :D

İyi günler dilerim!
Kullanıcı avatarı Crocus
Anlatıcı
Anlatıcı

Mesajgönderen Crocus tarih 01 Eki 2019, 23:00

Merhaba Arkadaşlar,

Acemiliğim sonucu kaçakçı ve hayvan dükkanı işlerinin bazıları karakter onaylarının sonrasına sarktı. Bu problem değil, ama şimdi de insanlar ne zaman hazır olacak emin olamıyorum. :lol: Karakter onayını alan arkadaşlar kaçakçı ve hayvan dükkanıyla işlerini bitirdiğinde bana bir yerden bir şekilde ulaşıp imzalarını son haline getirirse ben artık onların konularını açabilirim yavaştan.

Bekleyen karakterlere, craft ve saldırılara da en yakın zamanda bakılacak, kusura bakmayın beklettik biraz.

İyi günler dilerim!
Kullanıcı avatarı Crocus
Anlatıcı
Anlatıcı

Mesajgönderen Crocus tarih 02 Eki 2019, 23:27

Merhaba Arkadaşlar,

Üzülerek alımları kapamak zorunda olduğumu belirtmek zorundayım. Şu an anlatıcı sayısı yetmiyor maalesef ve eğer daha çok kayıt olursak kimseye kaliteli kurgu çıkaramayacağım. Özür dilerim.

İyi günler dilerim.
Kullanıcı avatarı Crocus
Anlatıcı
Anlatıcı

Dön Duyurular

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir