[Kiseko ve Dio Reinhard] Yanlış Zamanda Doğru Yerde?

[Kiseko ve Dio Reinhard] Yanlış Zamanda Doğru Yerde?

Mesajgönderen Crocus tarih 05 Eki 2019, 22:36

Bugün kahramanlarımız Kiseko ve Dio Reinhard'ın teğmen olarak ilk görevlerine çıktıkları gündü. Heyecanlı olamlıydılar... Kumandan Wilson'ın emri altında olmalarına karar vermişti Denizci büyükleri, emirleri altında da Kirk adında genç bir çavuş ve 10 tane er bulunuyordu. Peki nasıl bir adamdı bu Kumandan Wilson?

Kumandan Wilson, kesinlikle ihtiyar saylabilecek 60'ını devirmiş tonton bir adamdı. Önleri dökülmüş, başının arkasında sivri bir şekilde yukarı çıkan beyaz saçları vardı. Çoğunlukla onu gülerken görebilirdiniz. Ciddi kıyafetler giymeyi de pek sevmezdi. Boğazına ve keyfine epey düşkün, biraz da üşengeç bir adamdı. Söylentilere göre kaytarabildiği işlerden kaytarmaya meyilli olması sebebiyle bu yaşına kadar kumandan olarak kalmış, ama kaytaramadığı işleri de her zaman mükemmel bir şekilde yerine getirdiği için görevden hiçbir zaman atılmamıştır. Yani son gün çalışıp sınavdan bir türlü yüksek not alan zeki öğrenci gibiydi Wilson, ama fazlasında da gözü yoktur. Mürettebat onun bir fare zoanı kullanıcısı olduğunu bilmektedir.

Çavuş Kirk ise otuz yaşlarında telaşlı bir adamdır. Yıllardır Kumandan Wilson'la birlikte çalışıyor olmasına rağmen onun rahatlığına bir türlü alışamamıştı. Wilson ne zaman bir işi ertelese, Kirk onun yerine endişeleniyor, ama emirlerine itaatsizlik edemiyordu. Yapılı, desensiz tişört giymeyi seven, esmer tenli bir adamdı. Kısa siyah saçları ve koyu kahve gözleri vardı.

Kahramanlarımızın gemisi standart bir Denizci gemisiydi, Teğmenlerin kendine özel kamaraları vardı. sağ tarafta iki, sol tarafta bir adet standart top bulunmaktaydı.

Teğmenlerimiz güvertedeydiler, gemileri sıradaki hedeflerine gidiyordu. Gelen emre göre Biei adasında birkaç gündür bir hareketlenme vardı ve oraya müdahale için Wilson'ın ekibi görevlendirilmişti. Erler hazırlık yapıyordu. Macera başlamak üzereyken Kumandan Wilson bir anda: "Rotayı Nakanojo adasına çevirin hemen! HOHOHOH" diye bağırdı gülerek. Çavuş Kirk elini alnına vurdu, "İşte yine başlıyoruz..." dedi.

Resim
Pokemon - Wattson

Kumandan Wilson
Kullanıcı avatarı Crocus
Anlatıcı
Anlatıcı
 
Mesajlar: 118
Kayıt: 09 Eyl 2019, 20:33

Re: [Kiseko ve Dio Reinhard] Yanlış Zamanda Doğru Yerde?

Mesajgönderen Kiseko tarih 08 Eki 2019, 20:17

Kiseko araştırmalarına ara vermeden devam ederken bir yandan da denizcilik basamaklarını çıkıyordu. Kendisi artık bir teğmen olmuştu. Rütbesi sayesinde daha rahat denek bulabilecekti. Bu durum onu heyecanlandırıyordu. Uzun zamandır denek üzerinde çalışma fırsatı olmamıştı. Hayvanları saymazsak tabii. Er olarak girdiği için şimdiye kadar fazla göze batmamaya çalıştı. Artık yarım kaldığı yerden devam edebilirdi. Ama hala büyük çapta işlere girişebilecek bir ortamı yoktu.

İlk görevinde küçük sayılabilecek bir gemide yaklaşık on beş kişi ile denizde ilerliyorlardı. Kumandan Wilson adında birinin altına girmişti. Kumandan rahat birine benziyordu. Kiseko, bu adamın altındayken yaptıklarında aşırıya kaçmadığı sürece başı belaya girmeyecekmiş gibiydi. İçinde “Güzel, kumandan benim hakkımda rapor vermeye üşenir kesin. Ama şu çavuş uğraştırabilir.” diye geçiriyordu. Kumandan ve çavuş haricinde diğer mürettebat hakkında emin olamıyordu. Hele ki Dio hakkında. Bu elemanla uğraşması gerekecekmiş gibi hissediyordu.

Güvertede dururken derin düşüncelere dalmaya başlamıştı Kiseko. Kafasında bu sefer logianın aksine zoan vardı. Söylentilere göre Wilson zoan kullanıcısıydı. Yeni bir karışım yapmadan onu yenebilmenin yolları üzerinde düşünüyordu. Hapşu genelde hayvanların çoğunda etkiliydi. Ama yarı dönüşüm geçirmiş bir zoan kullanıcısında nasıl bir etkisi vardı acaba? En yakın zamanda bunu test etmek istiyordu. Fakat acele etmeden doğru zamanlamayı bulmalıydı. Aksi takdirde Kumandan ona takabilirdi. Daha kötüsü boşuna değerli karışımlarından birinden de olurdu. Deney-376’yı şimdilik rafa kaldırmıştı.

Yolculuklarına devam ederken Kumandan bir anda rotayı değiştirmelerini söyledi. Kiseko hafiften şaşırmıştı. Ne de olsa görevleri gereğince Biei adasına gitmeleri gerekiyordu. Üstüne çavuşun tepkisini de işitince merakına yenik düştü. “Kumandanım biz Biei adasına gitmiyor muyduk? Nakanojo nereden çıktı?” diye sordu. Ortada bir şeyler dönüyordu ve Kiseko bunu öğrenmek istiyordu.
Resim


İsim: Kiseko
Taraf: Denizci
Boy: 1.87
Kilo: 82
Yaş: 21
Para: 15.000 Beli
Rütbe: Çok Yakında

Karakter Puanları;
Güç: 3
Hız: 3
Dayanıklılık: 5
Karizma: 4

Özel Puanlar;
Meslek: Kimyager(1)
Dövüş Yeteneği: -
Şeytan Meyvesi: -
Pasif Başlangıç Yeteneği: Askeri Eğitim, Şans

Saldırı Listesi:

-Hapşu
-Sis Bombası

Yanında Taşıdığı Eşyalar/Cephaneler/Hammaddeler:
- Marine Kaması (1 adet)
- MSP-3 (1 adet)
- Mermi (10+20 adet)
- HELM
Hapşu (10 adet)
- Sis Bombası (3 adet)

Ödüller: -
Kullanıcı avatarı Kiseko
OP: Yeniden
OP: Yeniden
 
Mesajlar: 8
Kayıt: 24 Eyl 2019, 22:34

Re: [Kiseko ve Dio Reinhard] Yanlış Zamanda Doğru Yerde?

Mesajgönderen Dio Reinhard tarih 09 Eki 2019, 20:39

Dio, teğmen olarak çıktığı ilk görevinde gayet rahat bir tavır sergiliyordu. Sanki yürüyüşe çıkmış gibi. Onu heyecanlandıran tek şeyin bir kaç korsanın kanında banyo yapmak olacağını biliyordu. Tek istediği, bir anca birileriyle savaşmak olabilirdi. Kuman Wilson denilen adamın emrinde Kirk adında bir çavuş ve 10 adet erle göreve çıkmışlardı. Teğmen olarak kendi kamarası bulunuyordu. Kamarasında bir sigara yaktı, derin bir nefes alıp yukarı doğru üfledi dumanını.

Kumandan Wilson, 60 larını devirmiş ihtiyar bir adamdı. Önleri dökülmüş ancak başının arkasında sivri saçları bulunuyordu. Çoğunlukla gülerken görülen bu adam, boğazına ve keyfine düşkün bir insandı. Üşengeç olması Dio'nun gözünde ona karşı olan saygısının bitmesine sebep oluyordu. Duyduğu söylentilere göre bu adamın kumandan kalmasının sebebi kaytarabildiği tüm işlerden kaytarmış olması, kaytaramadığı işleri de mükemmel bir şekilde yerine getiren biri olmasıydı. Fare zoanı kullanan biri olarak bilinen bu adam, Dio'nun gözünde bir hiçten ibaretti. Ona karşı gerçek bir saygısı yoktu, Denizci denilen kişi her zaman görevlerini kaytarmadan, bütün doğrusuyla yerine getirmeliydi. Ancak bu adamın böyle olmayışı, Dio'daki gerçek saygıyı yok ediyordu. Yinede, ona karşı her zaman saygılı bir insan gibi davranıyordu. Saygısızlığını dışarı vurması, sadece denizciliğine kötü bir darbe olabilirdi.

Çavuş Kirk ise, Kumandan Wilson'ın yanında çalışan telaşlı bir adamdı. Wilson bir işi ertelese onun yerine Kirk endişeleniyor, ancak emirlerden hiçbir zaman çıkmıyordu. Oldukça yapılı olan bu adama karşı bir şey hissetmiyordu. Ne saygısı vardı ne de yoktu, ancak Wilson için bunlar söylenemezdi.

Dio güverteye çıkıp tekrardan bir sigara yakıp gözlüğünü taktı. Denizi boş boş izliyor, aynı zamanda biraz sıkılıyordu. Gelen bir emre göre Biei adasında bir kaç gündür hareketlenme vardı ve oraya müdahale için Wilson'ın mürettebatı görevlendirilmişti. Kumandan Wilson'ın rotayı başka bir adaya çevirmesi üzerine kendisi gibi Teğmen olan Kiseko'nun lafı ağzından aldığını duydu. O demese, kesinlikle bu soruyu Dio soracaktı. Sessiz kalmayı tercih etti, sadece konuşulanları daha iyi duyabilmek adına Kiseko'nun yanına doğru gitti. Bir şey demesi gerekiyorsa diyebilirdi, ancak sadece sigara içmeye devam etti ve gelecek cevabı bekledi.
İsim: Dio Reinhard
Taraf: Denizci
Boy: 1.96
Kilo: 98
Yaş: 20
Para: 265.000
Kafa Ödülü/Rütbe: Teğmen

Karakter Puanları;
Güç: 3
Hız: 4
Dayanıklılık: 3
Karizma: 5

Özel Puanlar;
Meslek: -
Dövüş Yeteneği: 2
Şeytan Meyvesi: -
Pasif Başlangıç Yeteneği: Levent Eğitim

Saldırı Listesi:
Henüz yok.

Eşya Listesi:
Muşta aldım, karakter kartımın altında onayı var. Şöyle bırakayım mesajı;

viewtopic.php?f=1052&t=5221#p74464

Yanında Taşıdığı Eşyalar/Cephaneler/Hammaddeler:

2 Adet Muşta

Ödüller: -
Kullanıcı avatarı Dio Reinhard
OP: Yeniden
OP: Yeniden
 
Mesajlar: 6
Kayıt: 25 Eyl 2019, 18:01

Re: [Kiseko ve Dio Reinhard] Yanlış Zamanda Doğru Yerde?

Mesajgönderen Crocus tarih 11 Eki 2019, 22:25

Kiseko, mürettebatı görür görmez, kimlerin üstünde ne deneyler yapabileceği ile ilgili kirli düşünceler için dalmıştı. Dio ise kamarasında sigara içerek, korsanların kanında banyo yapmakla ilgili fantaziler üretmekle meşguldü. Sonrasında güverteye çıktı ve orada da başka bir sigara içmeye karar verdi. Denizi izlemeye koyuldu, yine kan banyosu mu düşünüyordu acaba?

Rotanın Nakanojo adasına çevrilmesi üzerine Teğmen Kiseko, Wilson'a yaklaşıp ne diye bir anda oraya gitmeye karar verdiklerini sormuştu. Wilson, tek kaşını kaldırıp Kiseko'ya gülerek, aşağılayıcılıkla sevecenlik arasınde ince bir bölgede bulunan bir bakış atıverdi. "Sevgili Teğmen Kiseko! HOHOHOHOHO" dedi. "Çünkü Nakanojo adasında şu meşhur ballı limonlu pastaların en iyi şubesi var ve ben bu pastayı tatmadan başka bir göreve gitmeye niyetli değilim! Rotacımız bu işin yolumuzu çok az uzatacağını söyledi, öyle değil mi Kirk?" diye ekledi gülerek.

Kirk, durdu "Ne? Öyle miymiş?" dedi şaşırarak.

Out: Dio, hadi avatar çok önemli değil de, imzanı hazırlayabilir misin lütfen?
Kullanıcı avatarı Crocus
Anlatıcı
Anlatıcı
 
Mesajlar: 118
Kayıt: 09 Eyl 2019, 20:33

Re: [Kiseko ve Dio Reinhard] Yanlış Zamanda Doğru Yerde?

Mesajgönderen Dio Reinhard tarih 12 Eki 2019, 01:15

Dio, kamarasından çıkıp denizi izleyerek sigarasından nefesler almaya devam ediyordu. Gözlüğünün arkasından, gözlerini kapattı usulca. O an, Dio için saniyeler saatler gibiydi. Bir hayal dünyasına daldı, kendisinin karanlık hayal diyarına doğru yolculuğa çıktı. Karşısındaki deniz, düşmanlarının kanlarıyla kıpkırmızı bir hal almışken, geminin güvertesinde nefes nefese kalmış bir şekilde duruyordu. Üzerindeki bembeyaz ceketi ve pantolonu, düşmanlarının kanıyla kirlenmişti. Beyaz ayakkabıları ise, güvertede yerde duran kanların içinde sırıtıyordu Dio'ya doğru.

Elini cebine attı, sigara paketinden bir sigara daha çıkarttı o anda. Düşmanlarının cesetlerinden gözlerini çekti ve gökyüzüne doğru bakmaya başladı. Etrafında, kendisi için bir tek o mavi bir şekilde duruyordu. Sigarasını yaktı, derin bir nefes çekti. Cesetlere tekrardan baktığında, dudakları yukarı doğru kıvrılmaya başladı. Huzurluydu, mutluydu. Kendi adaletini sağladığı için muhteşem hissediyordu kendini. Tek bir üzüntüsü vardı, savaşın şimdilik sona ermiş olmasıydı. Bu hayal diyarına, Kumandan Wilson'ın sesini duyması ile son verdi. Hafifçe dönerek, onu dinlemeye başladı.

Kumandanın sözlerinden sonra bu adamın aylaklığının ve boğazının tamamen görevden önce geldiğini anlamış oldu. En azından, kendi kulaklarıyla işitti bu durumu. Kumandana bakarak sigarasından derin bir nefes daha aldı, sonrasında fırlattı sigarasını denize doğru.

"Boktan bir pasta mı, yoksa görev mi? Hangisi daha önce olmalı?"

Diye sordu kendine içinden. Üstelik, Kirk'in "çok az" uzatacağı kısmını bilmediğini düşündü. Rotanın daha fazla uzama ihtimali var gibi gözüküyordu. Olaya bir el koyup, görevin daha önce gelmesi gerektiğini söylemek istiyordu ancak, içinden bir ses bunu yapmaması gerektiği konusunda onu uyarıyordu. Şimdilik kumandanın emri altında çalışan biri olarak, onun emrini dinlemeliydi. Gidecekleri adada geç kalma gibi bir durum söz konusu olursa, bunun suçlusunun tamamen kumandan olacağı da belliydi. Endişelenmesi gereken bir şey yoktu, eğer kumandan dedikleri gibi bir insansa yüksek ihtimal adaya zamanında yetişecek ve duruma el atacaklardı. Bir şeylere en baştan müdahale etmek yerine, kesinlikle olayları gördükten sonra müdahale etmeliydi. Dio, kendi adaletine, dökeceği kanlara geç kalırsa bunun hesabını o an içinde kumandana sorabilirdi. Bundan çekinmiyordu, ancak en baştan sorması sadece boş bir soru olacaktı.

Tekrardan derin bir nefes aldı. Denizi izlemeye devam ederken, bir kulağı Teğmen Kiseko ve Kumandan Wilson'da idi. Duyması gereken bir şeyler olursa, onları duymak istiyordu.
İsim: Dio Reinhard
Taraf: Denizci
Boy: 1.96
Kilo: 98
Yaş: 20
Para: 265.000
Kafa Ödülü/Rütbe: Teğmen

Karakter Puanları;
Güç: 3
Hız: 4
Dayanıklılık: 3
Karizma: 5

Özel Puanlar;
Meslek: -
Dövüş Yeteneği: 2
Şeytan Meyvesi: -
Pasif Başlangıç Yeteneği: Levent Eğitim

Saldırı Listesi:
Henüz yok.

Eşya Listesi:
Muşta aldım, karakter kartımın altında onayı var. Şöyle bırakayım mesajı;

viewtopic.php?f=1052&t=5221#p74464

Yanında Taşıdığı Eşyalar/Cephaneler/Hammaddeler:

2 Adet Muşta

Ödüller: -
Kullanıcı avatarı Dio Reinhard
OP: Yeniden
OP: Yeniden
 
Mesajlar: 6
Kayıt: 25 Eyl 2019, 18:01

Re: [Kiseko ve Dio Reinhard] Yanlış Zamanda Doğru Yerde?

Mesajgönderen Kiseko tarih 13 Eki 2019, 22:37

Kiseko Wilson’un verdiği cevaptan onun ne kadar boğazına düşkün olduğunu bir kez daha anladı. Kumandan sırf sevdiği tatlıdan almak için görevi askıya almıştı. Belli ki Wilson’un farklı öncelikleri vardı. Kiseko, onun keyfine düşkünlüğünü kendi yararına kullanabilirdi. Kumandana tatlı vermek karşılığından bazı şeyleri yapabilir gibi duruyordu. Bu da demektir ki deneylerine tahmin ettiğinden daha kısa sürede devam edebilecekti.

Kiseko, Kumandana dönerek “Madem pastacıya gidiyoruz bana da bir tane ısmarlarsın artık. Senin bu kadar sevdiğin pastanın tadı nasılmış merak ettim.” diyecekti. Eğer pasta uzun süre tazeliğini koruyabiliyorsa onu sonraya saklamayı planlıyordu Kiseko. Böylelikle daha sonra onu Wilson’nun gönlünü hoş etmek için kullanabilirdi. Ya da pastanın içindekileri inceleyerek onun neyin bu kadar tatlı yaptığını çözmeye çalışabilirdi. Pastanın yarısını saklamayı, biraz tadına bakmayı kalanıyla da deney yapmaya karar vermişti.

Pastane, Kiseko’ya Deney – 376’yı gerçekleştire bilmesi için de fikir vermişti. Kumandanın meyvesini kullanması için ikna etmeye çalışacaktı. Tatlısını fareye dönüştükten sonra yediğinde daha da güzel olduğunu anlatacaktı. Sonuçta Kiseko daha önceleri farelerin tatlı yediğini görmüştü. Kumandan da belki şansını denemek isterdi. Olur da başarılı olabilirse çaktırmadan Hapşu’yu kullanacaktı. Hem böylelikle diğerlerinin de Hapşu’ya olan direncini test etmiş olacaktı.
Resim


İsim: Kiseko
Taraf: Denizci
Boy: 1.87
Kilo: 82
Yaş: 21
Para: 15.000 Beli
Rütbe: Çok Yakında

Karakter Puanları;
Güç: 3
Hız: 3
Dayanıklılık: 5
Karizma: 4

Özel Puanlar;
Meslek: Kimyager(1)
Dövüş Yeteneği: -
Şeytan Meyvesi: -
Pasif Başlangıç Yeteneği: Askeri Eğitim, Şans

Saldırı Listesi:

-Hapşu
-Sis Bombası

Yanında Taşıdığı Eşyalar/Cephaneler/Hammaddeler:
- Marine Kaması (1 adet)
- MSP-3 (1 adet)
- Mermi (10+20 adet)
- HELM
Hapşu (10 adet)
- Sis Bombası (3 adet)

Ödüller: -
Kullanıcı avatarı Kiseko
OP: Yeniden
OP: Yeniden
 
Mesajlar: 8
Kayıt: 24 Eyl 2019, 22:34

Re: [Kiseko ve Dio Reinhard] Yanlış Zamanda Doğru Yerde?

Mesajgönderen Crocus tarih 21 Eki 2019, 00:08

Konuşmaya dahil olmadan yalnızca kulak misafiri olmayı seçen Dio, korkuluklara dayanmış sigarasını içiyor; bir yandan da hayalinde içindeki karanlık fantezileri canlandırıyordu. Öylesine canlandırıyordu ki, düşünmek sanki gerçeklermişçesine mutlu olmasına, duygularının dğeişmesine sebep oluyordu. Gerçi, duydukları, kendi yarattığı keyfinin kısa sürmesine sebep olacaktı: Kumandana zaten pek saygı duymuyordu, kendi tabiriyle, boktan bir pasta için görevi geciktirme kararı vermesi ise tadını iyiden kaçırmıştı. Yine de sükunetini korumaya karar verdi.

Kiseko'nun ise başka düzeyde karanlık fantezileri vardı ve Dio gibi o da çılgın emellerinin peşinden gitme niyetindeydi. Kafasında planlar kurdu, pasta yemek veya göreve gecikmek onun için bir anlam ifade etmiyordu, yapmak istediği deneyler için ortam oluşup oluşmamasına bakıyordu sadece.

"HOHOHOH! Elbette Teğmen Kiseko, söz konusu güzel yemek olacaksa teğmenlerim benim yanımda asla para ödemez!" diyecekti oldukça keyifli bir şekilde. Kumandan Wilson, her daim problem çıkarmayan mürettebat üyelerini severdi zaten! Bu sırada çavuş Kirk, elindeki haritaya bakarken gergin bir şekilde hızlıca volta atıyordu. Gemi, olduğu yerde bir dönüş yapmaya başlamıştı. Rotanın bir pasta için durduk yere değişivermesi, Çavuş Kirk'ün bundan ziyadesiyle rahatsız olması ve Wilson'ın tok gülüşü, bu geminin çoktan kanıksadığı hadiselerdi...
Kullanıcı avatarı Crocus
Anlatıcı
Anlatıcı
 
Mesajlar: 118
Kayıt: 09 Eyl 2019, 20:33

Re: [Kiseko ve Dio Reinhard] Yanlış Zamanda Doğru Yerde?

Mesajgönderen Kiseko tarih 30 Eki 2019, 18:13

Kiseko, kumandan sayesinde pasta masrafından kurtulmuştu. Bu aralar gelirinin büyük bir çoğunluğunu deneylerine harcadığı için üzerinde fazla parası yoktu. Hatta imkanların yetersizliği ve onun tecrübesizliğinden kaynaklı bazı karışımları yapamıyordu. Kafasında üstün körü bir teori vardı ama bunu hayata geçirebilmeyi başaramamıştı. Hazır pasta yemek için Nakanojo’ya gitmişken orada kimya ile ilgili kitaplar araştırabilirdi. Bunu Deney – 376’yı gerçekleştirdikten sonra yapacaktı.

Hazır masraflarını kumandan karşılayacakken pasta haricinde işine yarayabilecek malzemeleri de Wilson’dan sağlayabilir miydi? Eğer kumandanın iyi tarafından yaklaşıp onu ikna edebilirse bir şansı olabilirdi. Böylelikle olur da kimya ile ilgili yeni bilgiler elde ederse onları deneyebileceği malzemeleri de olurdu. Bu ihtimal denemeye değerdi. Kiseko yapılacaklar listesine yeni bir şey daha eklemişti.

Çavuş Kirk haricindekiler durumu kabullenmiş bir şekildeydiler. Kiseko bir an için geminin güvertesinde boş durmak yerine Kirk’e yardım etmeyi geçirdi içinden. Bu sayede planlarının daha hızlı yerine getirebilirdi. Lakin rotacılık hakkında neredeyse hiçbir şey bilmediği aklına gelince bir kenara çekilip beklemeyi tercih etti. Tabii unutmadan Kumandan Wilson’a da teşekkürünü eksik etmedi. “Kumandanım, sayende karnımıza tatlı bir şeyler girecek. Saolasın.
Resim


İsim: Kiseko
Taraf: Denizci
Boy: 1.87
Kilo: 82
Yaş: 21
Para: 15.000 Beli
Rütbe: Çok Yakında

Karakter Puanları;
Güç: 3
Hız: 3
Dayanıklılık: 5
Karizma: 4

Özel Puanlar;
Meslek: Kimyager(1)
Dövüş Yeteneği: -
Şeytan Meyvesi: -
Pasif Başlangıç Yeteneği: Askeri Eğitim, Şans

Saldırı Listesi:

-Hapşu
-Sis Bombası

Yanında Taşıdığı Eşyalar/Cephaneler/Hammaddeler:
- Marine Kaması (1 adet)
- MSP-3 (1 adet)
- Mermi (10+20 adet)
- HELM
Hapşu (10 adet)
- Sis Bombası (3 adet)

Ödüller: -
Kullanıcı avatarı Kiseko
OP: Yeniden
OP: Yeniden
 
Mesajlar: 8
Kayıt: 24 Eyl 2019, 22:34

Re: [Kiseko ve Dio Reinhard] Yanlış Zamanda Doğru Yerde?

Mesajgönderen Dio Reinhard tarih 05 Kas 2019, 00:20

Kumandanın sözleri Dio'yu hem sakinleştiriyor, hemde sinirlendiriyordu. Neden bir kumandan pasta için görevi uzatıyordu? Neden, Dio'nun hayallerini geciktiriyordu? Pasta falan yemeyecekti, onun yemek olarak gördüğü tek şey düşmanlarını birer birer indirmekti. Çavuş Kirk hızlı bir şekilde volta atarken doğruldu. Üstündeki beyaz ceketini omuzlarını silkercesine üstüne aldı. Sonrasında ağır adımlarla çavuşa doğru ilerlemeye başladı. Ona sormak istiyordu, Kumandanın boş boğazını çekecek değildi. Dio şimdilik Kumandana karşı susuyordu, bunun ise tek bir sebebi vardı. Şimdi konuşması demek, istediklerine ulaşamamak demekti. Bir süre daha ayıya dayı demeliydi, zaten bir gün Wilson'dan daha üst rütbede olabileceğini biliyordu. O zaman, işte o zaman böyle insanlara nasıl ayar verebileceğini çok iyi biliyordu.

Çavuş Kirk'ün yanına geldikten sonra bir sigara çıkarttı. Dişlerinin arasına koyduktan sonra, yakmadan gözlüğünü hafifçe indirdi. Masmavi gözlerini Çavuş Kirk'ün gözlerine dikerek soğuk bir ses tonunda konuşmaya başladı. Rahatsız olduğunu belli etmiyordu, ancak kan donduran ses tonuyla ciddi bir şekilde sordu.

"Neden göreve geç gidiyoruz?"

Sorusunu sorduktan sonra gözlerini ayırmadan sigarasını yaktı. Bir duman çekip, nefesini hızlıca kenara doğru verdi. Bir cevap bekliyordu, ancak düzgün bir cevap. Pasta yemek istediğini duymak istemiyordu, geçerli doğru düzgün bir sebep bekliyordu Dio. Ancak bunu alamayacak gibiydi. Usulca cevabı beklemeye başladı, donuk gözlerine yansıyan ciddiyetiyle Çavuş Kirk'ün gözlerine bakarken.
İsim: Dio Reinhard
Taraf: Denizci
Boy: 1.96
Kilo: 98
Yaş: 20
Para: 265.000
Kafa Ödülü/Rütbe: Teğmen

Karakter Puanları;
Güç: 3
Hız: 4
Dayanıklılık: 3
Karizma: 5

Özel Puanlar;
Meslek: -
Dövüş Yeteneği: 2
Şeytan Meyvesi: -
Pasif Başlangıç Yeteneği: Levent Eğitim

Saldırı Listesi:
Henüz yok.

Eşya Listesi:
Muşta aldım, karakter kartımın altında onayı var. Şöyle bırakayım mesajı;

viewtopic.php?f=1052&t=5221#p74464

Yanında Taşıdığı Eşyalar/Cephaneler/Hammaddeler:

2 Adet Muşta

Ödüller: -
Kullanıcı avatarı Dio Reinhard
OP: Yeniden
OP: Yeniden
 
Mesajlar: 6
Kayıt: 25 Eyl 2019, 18:01

Re: [Kiseko ve Dio Reinhard] Yanlış Zamanda Doğru Yerde?

Mesajgönderen Crocus tarih 15 Kas 2019, 23:25

Teğmen Kiseko, bugün tam bir küçük hesap adamıydı. Kumandanın ona ısmarlayacağı bir dilim pastanın deneyleri için ayırdığı bütçeye büyük katkıları olacağını düşünüyordu. İçinden Kirk'e yardım etmek geliyordu, fakat rota konusunda pek bir deneyimi olmadığı için geride durmayı tercih etti. Gerçi rotayla ilgilenen ayrı bir rotacı vardı, Kirk yalnızca bu adamları koordine edip kumandanla iletişimlerini sağlıyordu.

Dio biraz daha gergingdi. Hayır, kendisi gözlerinin bir dilim pastayla boyanmasına razı gelecek bir adam değildi. Onun ilgilindeği çok daha mühim mevzular vardı. Kumandan'a karşı çıkamıyordu, ama içindeki rahatsızlığı biraz olsun dindirmek istiyordu. Ceketini omuzlarına attı, gözlüklerini kaldırıp Kirk'ün gözlerinin içine baktı ve neden göreve geç gittiklerini sordu. Kirk kaşlarını hafif şaşkın bir şekilde kaldırıp sesini çok yükseltmeden : "Şey... Çünkü Kumandan Wilson pasta yemek istiyor Teğmen Dio..." dedi. Yeni bir bilgi vermemiş olduğunun mahcubiyetini taşıyordu sesi, ama yapabileceği bir şey yoktu.
Out: Öncelikle özür dilerim, bu yurtdışı doktora başvuruları mevzusu beni epey darlamıştı. Yapacağım iş yükünün çok olması değil, ama stresi beni yiyip bitiriyor. Bu sebeple ancak yazabildim.
Out2: Kendi aranızda free rp yapabilirsiniz veya bir NPC'ye soracağınız özel bir şey varsa onu sorabilirsiniz. Yoksa bir skip atıp adaya yaklaştıracağım sizi :D (biraz spoiler oldu ama olsun)
Kullanıcı avatarı Crocus
Anlatıcı
Anlatıcı
 
Mesajlar: 118
Kayıt: 09 Eyl 2019, 20:33

Sonraki

Dön Hikayeler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir