[Patriots Tayfası] Tam Zamanında!

Re: [Patriots Tayfası] Tam Zamanında!

Mesajgönderen Crocus tarih 01 Kas 2019, 23:55

Vigıl nerede yiyeceklerine dair bir seçim yapmamış olsa da, yemek yemek istediğini ortaya atmıştı Grace'in aristokratik havasından çıkmış serzenişini duyduktan sonra. Alexis, mürettebetatının açlık konusunda şikayet etmesinden rahatsızlık duymuş ve ne olduğunu öğrenme fırsatı bulamadığı "sushi" isimli şu yemeği satan dükkana girmeye karar vermişti. Grace'i yavaşça sırtından indirdi ve ona lokanta ile ilgili talimatlarını iletti, artık komuta ondaydı.

Ekibimiz, sushi dükkanın içine girdiler, onları ihtiyar ufak tefek bir kadın karşıladı ve oturmaları için buyur etti. Dükkan, alışılmış bir restorana benzemiyordu. Ufak mekanın ortasında elips şeklinde dönen bir bant vardı ve burada tabaklar yürüyordu. Bantın ortasında, kısa boylu, ihtiyar bir adam, hızlı hızlı siparişleri hazırlıyordu, sokağına aksine içerisi kalabalık değildi. Yalnızca orta yaşlı bir çift ve genç bir kadın oturuyordu. Müşteilerin yaptığından anlaşılana göre, ustaya istediğiniz sushiyi işaret ediyordunuz ve o da hızlıca hazırlayıp sizin için banda bırakıyordu. Masalar bantın etrafını, aralıksız bir şekilde kaplayan tahta bir seviyeden ibaretti. Bu masanın önünde de, geleneksel tahta iskemleler yer alıyordu.

Grace, aldığı talimat üzerine menüdeki sushilerden kişi başı beşer tane düşecek şekilde karışık bir sipariş verdi, usta başıyla onayladı ve hızlı hızlı hazırlanmaya başladı. Göz açıp kapayıncaya kadar, içinde hamachi nigiri olan bir tabak, ustanın elinden kayıp bant üzerinden kahramanlarımıza doğru gelmeye başlamıştı bile!

Siparişinin hemen ardından Grace, onları karşılayan yaşlı kadına yaklaşarak: "Affedersiniz hanımefendi. Köpeğim de yolculuk sebebiyle çok acıktı, acaba onun için de yiyecek bir şeyleriniz var mıdır?" diye sordu. Kadın önce gözlerini kocaman açtı, şaşırmıştı. Ama sonrasında yüzünde kocaman bir gülümseme belirdi. "Tabii, balık artıkları olacaktı!" dedi gülümsemesini bozmadan ve bantın içindeki bölmeye ilerledi.
Kullanıcı avatarı Crocus
Anlatıcı
Anlatıcı

Mesajgönderen Alexis tarih 02 Kas 2019, 01:38

Sonunda yiyecek bir yere geldiğimizde konuşmalar yapılmış içeriye nihayet bir bakış atma vakti gelmişti. Ne nenem şey dünya diye düşünerek ilk adımı attıktan sonra ufak tefek yaşlı birisi karşılamıştı bizi, ilk defa bu kadar yaşlı birisi görmüştüm. "İnsan otuz yıl yaşar atmışın da" ölür dedi Jack demek ki bahsettiği şey biraz daha şiirsel bir şeydi. İçerisi ise alışılmış bir yer değildi, bu zaman kadar restoran diye gittiğim tek yer Eldarine'in tahtına yakın olan küçük bir yerdi, orası da kafeteryayı andırıyordu, orada hoş birisiyle de tanışma imkanım olmuştu. Şimdi nerededir kim bilir, belki de hala bana söylediği yerdedir.

Geldiğimiz yer ise benim için yanlış bir seçim olmuştu. Etrafta bir garson yoktu, bazı yemeklerin yanında kullanılan çubuk benzeri şeyler var gibi görünüyordu. Onları kullanmam imkansızdı. Ortada dönüp duran şeyin üzerinde ise tabaklar vardı, ortada da birisi bir şeyler hazırlıyordu. Kokusuna bakılınca balık gibi görünüyordu. İçerisi sokağa göre daha da doluydu desem yalan olurdu, kasabada tek bir yer olduğundan orası bile buradan daha doluydu. Masa denen bir şey de yok gibiydi, Jack'in söylediği içki içmek için gidilen barları andırıyordu. Kitaplarda da buna benzer bir şeyler tarif ediliyordu, tahta iskemlelerden bir kaçına geçtiğimizde etrafıma biraz daha bakma şansı duydum.

Ortada da yaşlı birisi sayılabilecek bir kimse vardı, hızlı hızlı işini yapıyordu. Sonrasında sushi denen şeyler gelmişti. Küçük denilebilecek balık parçaları gibi görünüyordu, almak için uzansam da başaramayacağım için elim yerime ağzımı kullanmaktan başka çare kalmamıştı bana. Bu durumda Hidalgo ile kader yoldaşı olacağız gibi görünüyor. Tabağı ağzımla alıp önüme koyduktan sonra eğilip yemek dışında bir şansım da yok gibi ancak bunu yaparsam sanki ayıp olur. O yüzden bu işi de Grace'in omzunu dürterek geçiştirecektim. Çatallar için elime şekil verebilir tabağı da alabilirdi, çatal da istemek gerekli tabi öncesinde. Yemek yemek güzel bir şey ancak böyle yerlere gelirken biraz daha düşünmek gerekli sanırım. Bir dahaki sefere geleceksek paket yaptırmak en mantıklısı olacak, Grace'te rahat rahat yemek yiyebilir böylece. Hidalgo'nun yemeği ise yola çıkmıştı, sanırım arkama yaslanamayıp önüme kaykılarak bekleyip yemeğimi yemekten başka da bir çare yoktu. Bunun yerine et ve ya sebze yemeklerinden birini tercih ederdim aslında. Doyurucu olurlar, hem de rahat yenebilir. Kaşık ve çatalı birer elime tutturursam her şeyi yiyebilirim aslında. Çubuk ise bir tabu olarak kalacak. Komuta hazır Grace'teyken yemeğimi yedikten sonra onun isteğine göre kalacak yer ve alışveriş kalmıştı. Yerlilere sormakta daha faydalı olurdu Hidalgo'nun yemeği gelirken Grace'i dürtükleyip "Hazır buradayken burada yaşayanlara sormakta fayda var, kalacak iyi bir yer biliyorlarsa ilk yolculuğumuz şerefine biraz bol keseden harcayabiliriz parayı." diyecektim.
Resim

Patriot tayfası npcleri

İsim:Alexis
Taraf: Korsan / Patriots
Boy: 177cm
Kilo: 76kg
Para: 40.000
Kafa Ödülü/Rütbe:

Karakter Puanları;
Güç: 3
Hız: 3
Dayanıklılık: 5
Karizma: 4

Özel Puanlar;
Meslek:-
Dövüş Yeteneği: Tek kılıç ve Kalkan Kol (2)
Şeytan Meyvesi: Banner Banner no Mi (1)
Pasif Başlangıç Yeteneği:Param yok ama yetenekliyim! Sezgi

Saldırı Listesi:

Eşya Listesi:
Nameless
Protezler

Yanında Taşıdığı Eşyalar/Cephaneler/Hammaddeler:
Nameless
Protezler

Ödüller:
Kullanıcı avatarı Alexis
OP: Yeniden

Mesajgönderen Vincent Vîgıl tarih 02 Kas 2019, 14:52

Yemek fikrini öne attıktan sonra Alexis'in seçimiyle bir sushi'ciye girmiştik. Bizi yaşlı ufak tefek bir kadın buyur etmiş ve masalara oturmuştuk. Grace'in siparişlerimizi iletmesinin ardından hızlıca yemekler hazırlanmış ve bantlara yerleştirilmişti. Dükkanın ortasına kurdukları güzel bir makineyle, dağıtım yapılıyordu. Teknolojinin nimetlerini iyi kullandıklarını söyleyebilirdim.

Banttan bize doğru gelmekte olan yemeklerden ben ve Alex'inkileri alacak ve önüme ve onun önüne koyacaktım. Sonrasında herkes yemek yemeye hazır olduğunda yemeye başlayacaktım. Belki cahil bir köleydim fakat az buçuk sofra adabından haberim vardı.

Bir yandan yemek yerken yanımdakilere bakacak ve "Caddenin sonunda gösterişli, büyük bir bina var dikkatinizi çekti mi?" diye soracaktım.
İsim:Vigıl
Boy: 178cm
Kilo: 78kg
Para: 275.000 beli
Kafa Ödülü/Rütbe:

Karakter Puanları;
Güç: 4
Hız: 4
Karizma: 2

Özel Puanlar;
Dövüş Yeteneği: Köle stili serbest dövüş (1)
Şeytan Meyvesi: -
Pasif Başlangıç Hassas el, Sezgi

Saldırı Listesi:
http://binodaliev.com/forum/viewtopic.php?f=1059&t=5243#p74498

Eşya Listesi:
2 adet çelik muşta

Ödüller:-
Kullanıcı avatarı Vincent Vîgıl

Mesajgönderen Crocus tarih 05 Kas 2019, 23:57

Alexis bilmeyerek kendisi için hiç de uygun olmayan bir restoran seçmişti, ama bu önemli değildi, o nice zorlukları aşmış bir adamdı. Yemesi zor bir öğlen yemeğiyle baş edebilirdi. Bantta ilerleyen suşi tabağını ağzıyla almaya çalıştı, bu biraz zordu ve çaba gerektiriyordu. Etraftaki diğer ziyaretçiler onun bu davranışını garipser şekilde bakmışlardı. Neler olduğunu gören Eldraine, ilk tabaktan sonraki hiçbir tabağı Alexis'in ağzıyla almasına izin vermeden eliyle alarak ona yardımcı olmuştu; ama ağzına besleyemezdi, Alexis'in tabaktaki sushileri ağzıyla yemesini izlemek zorunda kaldı.

Bir yandan Alexis, Grace'i dürtükleyip, öğlen uykusu için bir otel veya kalacak bir yer bulmak istediğini, Grace'in buranın yerlilerine bu konuyu sormasını söyledi. Tabağındaki sushileri, asil bir şekilde, eline almadan çubukla kibar bir şekilde yiyen Grace, peçeteyle ağzını hafifçe sildi: "Tamamdır abi." dedi mutlulukla, belki kendisi de bir öğlen uykusu çekme fikrine epey olumlu bakıyordu. Kahramanlarımız, zavallı aç karınlarını doyururken ve Grace kalacak yer işini garson hanımefendiye sormaya hazırlanırken, aradığı kadın bir mama kabının içine koyduğu artık balıklarla çıkagelmişti. Hidalgo, bunu görünce hemen kaba davrandı.

Grace kadına: "Affedersini hanım efendi, acaba civarda kalabileceğimiz uygun bir otel biliyor musunuz, komforlu olması bizim için önemli?" diye soracak, kadın ise: "Elbette, bu caddenin sonlarında kalabileceğiniz güzel, rahat bir han var. Oldukça güzel ve şirin bir yerdir." diye cevaplayacaktı gülümseyerek.

Bu konuşmalar yaşanırken Vigıl ise caddedeki büyük binaya dikkat çekmişti.
Kullanıcı avatarı Crocus
Anlatıcı
Anlatıcı

Mesajgönderen Alexis tarih 20 Kas 2019, 22:29

Bir ailenin anlamı bazı insanlar için kanla ilgili bir şeydi ama aslında biraz daha farklı her şey bana göre. Bir birini seven iki kişiden oluşan şey o iki kişi tarafından zaten sevilirdi. Sevgiyi de zaman güzelce birleştirir kaynatırdı. Bu nedenle zor bir şey belki, belki de söylemesi anlamasından kolay ancak dünya üzerinde bozulmayacak bazı şeyler vardır. Birbirini kısa zaman öncesine kadar tanımayan insanların bir araya gelip birbirlerini sevdikleri kadar sevebilmeleri ve duydukları saygı kadar saygı görmeleri. Zaman bu bağları güçlendirirdi, belki bazılarını tanımam gerektiğinin yarısı kadar tanıyamamak acı verici olsa dahi, yine de benim başımın eğmemesi için bana en uzak şekilde bakan kişinin bile elini uzatması mutluluk verici. İnsanın kalbini hoş bir duyguyla kaplamakta, ortağım Hidalgo gibi başımı eğip yemek zorunda kalmam üzücü bir şey ancak hayatta yaşadığımız zorluklardan sonra bu duruma bakıp üzülen kişilerle birlikte gülebildiğimiz zaman imkansız ve güzel bir şeyi başarmış oluyoruz.

Dinlenmek için bir yere gitmek mutluluk verici, birlikte yemek yemek ve ilk başta tek kişilik olan soframın artık dört kişiyle paylaşılması ise güven verici bir şey. Tamamen maceradan maceraya koşuyoruz denemez belki, ayaklarımız parçalanana kadar ilerliyoruz demekte komik olur ama mutlulukla beklenen şeyleri teker teker kazanmak böyle bir his olsa gerek. Özgür olmak hataları yapabilmektir, sonrasında düştüğünde birisinin sana hata yaptığını bağırıp deri kamışları şakırtarak etini kemiklerinden ayırması gibi değil. Yeni doğmuş bir bebek gibi tekrar ve tekrar ayağa kalkmayı öğrenerek oluyor. Belki eski ancak çokta değerli olan tahtadan yapılma beşinci kişinin zorlana zorlana elinden tutarak ilerlememiz gibi.

Caddenin sonunda kalınabilecek bir yer. Geri dönerken belki bir on dakika yürüyüp sonrasında sağa dönünce demircinin önüne çıkan yol. Vigil ise büyük binaya takılmıştı, haklıydıda. Bu yerdeki tüm binalar bana göre büyüktü. Çadırdan büyük olan yerler evdi, evlerden büyük olanlarsa nedeni belirsiz muammalardı. Bundan daha büyüğü ise ilgimi çekiyor desem yalan olacak başka bir yerdi. Burası gitmek istediğim yerde bir rotaydı sadece, ne yazık ki oraya gidene kadar istediğimiz diğerlerini bulmakta çok zor olacaktı. Bu yüzden Vigil'a verebileceğim bir cevap yoktu ancak "Başımı iki yana sallamak" dışında. Zira üst üste konmuş taşlardan çok birlikte gezmemiz önemliydi benim için. Yapmamız gereken şeylerin sayısı da iyice azalmıştı. Kalacak yeri bulmuştuk, kıyafet alışverişi yapabileceğimiz bir yer hemen yanı başımızdaydı. Tatlıları ise han denen yerin oradaki bir yerde bulabilirdik. Herkes yemeğini bitirince kalkabilirdik. Gidip uzun yolculuktan sonra benim aksime yorulmuş ailemin derin bir uyku çekme vakti gelmişti.
Resim

Patriot tayfası npcleri

Kafa Ödülü/Rütbe:

Karakter Puanları;

Özel Puanlar;

Saldırı Listesi:

Eşya Listesi:
Nameless
Protezler

Nameless
Protezler

Ödüller:
Kullanıcı avatarı Alexis

Mesajgönderen Vincent Vîgıl tarih 21 Kas 2019, 12:31

Caddenin sonunda gördüğüm büyük binadan bahsetmiştim fakat benim dışımda kimsenin ilgisini çekmemişti. Grace ve kadının konuşmalarından oranın han olabileceği düşüncesine kapılmıştım fakat Alexis kafasını sallayarak binayla ilgilenmediğini anlatmaya çalışmıştı. Bana pek de yapacak bir şey kalmamıştı ve bu sebeple önümdeki yemekleri süpürmeye devam edecektim.
Kafa Ödülü/Rütbe:

Karakter Puanları;

Özel Puanlar;

Saldırı Listesi:

Eşya Listesi:
2 adet çelik muşta

Mesajgönderen Crocus tarih 25 Kas 2019, 00:24

Kahramanlarımız, alışık olmadıkları stildeki bu lokantada, alışık olmadıkları bu suşi denilen yemeği bir şekilde yemeyi başarmışlardı. Özellikle Alexis için farklı düzeyde bir meydan okuma olmuştu bu, ama biraz Eldraine'in yardımları, biraz da kendi üstün çabası sayesinde bu işi halledebilmişti!

Bu sırada Grace'in otel sorusu da dükkandaki yaşlı hanımefendi tarafından cevaplanmıştı: Az evvel yürüdükleri yönde, caddenin sonunda rahat ve sağladığı komfora göre ekonomik sayılabilecek bir otel vardı. Alexis gitmeye hazırdı, fakat kendisi pek bir şey söylemeyince herkesin (Hidalgo da gelen artıkları çok hızlı bir şekilde süpürmüştü) yemeğini bitirdiğini gören Grace inisiyatifi eline almış ve: "Eğer herkes hazırsa tekrar yola çıkabilir miyiz?" demişti. Soylu bir hanımefendinin yapacağı gibi, esnemesini oldukça gizleyip ağzını güzelce kapatmaya çalıştı. "Ama benim çok uykum geldi abi, acaba kıyafet işini daha sonraya erteleyip iyi bir öğlen uykusu çekmemiz mümkün mü acaba? Çok yorulduğum için otele de sırtında gitmem gerekiyor." diye ekledi sonrasında.

Beşlimiz, toplam 4000 Belilik hesabı ödedikten sonra teşekkür ederek dükkandan ayrıldır. Grace, Alexis'in sırtına bindi ve tekrar sokağa çıktılar, tarif edilen otele doğru yola düştüler. Kalabalık, yoğunluğunu koruyordu.

Otele gelmeden, şu Vigıl'ın dikkat çekmeye çalıştığı, ama kimsenin pek oralı oladığı şu taş binanın önünden sonunda geçiyorlardı. Görünüşe göre burası bir yetimhaneydi, adı "Tatlı Düşler Yetimhanesi"ydi. Binanın kendisi gibi taştan yapılma duvarlar biraz yüksekti, içerisi pek görünmüyordu, ama binanın yakınından geçerken oynayan çocukların sesleri duyulabiliyordu.

Tam binanın ileri ucundan geçerken, bu uçtaki sağa doğru açılan sokaktan bir ses duydular. "Martin! Daha kaç defa sana dışarı çıkmaman gerektiğini söylemem gerekiyor! Gel içeri tekrar çabuk!" diye bağırarak söylenen orta yaşı geçkin bir kadın sesiydi bu. İki çift ayağın koşması, ufak bir patırtı, yere düşen bir kola kutusunun tangırtısı ve : "Bu çok önemli ama!" diyen sekiz yaşlarında bir çocuk haykırışı işiteceklerdi hemen ardından. Sağ taraflarında yetimhane görevlisi olduğu anlaşılan bir kadın, takma sakallı, mavi cüppe giymiş çocuğu yaka paça yakalamış, çok sert davranmamaya çalışarak yurda geri götürmeye çalışıyordu. "Ayrıca yere çöp atmaman gerekiyor!" diyordu bir yandan da biraz sinirle, ama dönüp de çöpü almamıştı...

Alexis ve Vigıl'ın sezgileri, çocuğun o kola kutusunu yere bilerek attığını söylüyordu...

Resim
Takma sakallı çocuk. (Mark- Howl's Moving Castle)

Out1: Öncelikle kusura bakmayın, biraz fazla hamle yaptırdım, belki arada yapmak istediğiniz başka şeyler vardı; ama son turda hemen hemen hiçbir hareket anlatmadığınız için bir boş tur daha attırmak istemedim. Umarım sorun olmaz.

Out2: Kasadan 4.000 Beli düşebilir misiniz?
Kullanıcı avatarı Crocus
Anlatıcı
Anlatıcı

Mesajgönderen Vincent Vîgıl tarih 28 Kas 2019, 18:13

Herkes yemeğini bitirmiş ve ortamda bir sessizlik hüküm sürmüştü. Taa ki Grace buna bozana kadar... Yola çıkıp çıkmayacağımızı sormuş ve sonrasında esnedikten sonra kıyafet işini erteleyip otele gitmek istediğini söylemişti. Bizim için makul bir telif gibi gelmişti bana. Bu sebeple Garson'a seslenip "Hesabı alabilir miyiz?" diye sormuş ve geldiğinde istediği 4 bin beli'yi ödemiştim.

Sonrasında otele doğru yola koyulmuştuk. Grace her zaman ki gibi Alexis'in sırtına atlamış, Eldarine ise sessiz, sakin kendi halinde ilerliyordu. Benim de farklı bir şey yaptığım söylenemezdi. Yol boyunca hiç bir şey söylemeden ilerlemiştim ve dikkatimi çeken büyük binanın önünden geçerken binayı şöyle bir gözümle süzmüştüm. "Tatlı Düşler Yetimhanesi" levhasına, taştan, yüksek duvarlarına göz ucuyla bakmıştım. İçeriden çocuk sesleri gelmekteydi. İçeriyi tam olarak göremiyordum fakat çok da önemsemiyordum. Muhtemelen çocuklar oyun oynuyorlardı, en azından aklıma gelen şey buydu.

Az biraz ilerlediğimizde sağdaki sokaktan bir çocuk ve yetişkinin arasındaki konuşmalara tanık oluyordum. İlk bakışta yetimhaneden dışarı çıkan çocuğu içeri sokmaya çalışıyor gibi görünüyordu kadın. Takma sakalları ve giydiği cübbeden dolayı çocuğun yüzünü de göremiyordum fakat bana oldukça sıradan bir olay gibi görünmüştü. Kadın çocuğa çok sert davranmıyordu bu yüzden olaya karışmak istemedim. Yolda ilerlerken çocuğun yerde bıraktığı çöpü alıp otele doğru ilerlemeye devam edecektim. Yolda gördüğüm bir çöp kutusuna atmayı düşünüyordum fakat içimi sebebini anlayamadığım bir huzursuzluk kaplamıştı. Otele gittiğimizde kola kutusunu kontrol etmeyi düşünüyordum.
Kafa Ödülü/Rütbe:

Karakter Puanları;

Özel Puanlar;

Saldırı Listesi:

Eşya Listesi:
2 adet çelik muşta

Mesajgönderen Alexis tarih 03 Ara 2019, 15:16

Küllerin arasından yükselen pek çok yaşam gördüm, güzel yaşamlar ve bu küllerin içerisinden yükselen parlak bir şehir ve onun nazik, huzulu ve mutlu olan kişileri. Canımı feda etmekten çekinmeyeceğim ve bunu yaparken aynı şekilde huzurlu, mutlu ve işe yarar hissedeceğim insanlar. Yanımdaki kişilerin kalbinde kutsal bir yere sahip olduğumu hissediyorum, onların çocuklarının ve çocuklarının çocuklarının kalbinde atacağımı hissederek. Kollarımı vermek, sesimi kaybetmek bunlar değil, şu an burada olmak için yaptığım her şeyden kat kat daha güzel, bildiğim her yerden de daha güzel. Gideceğim her yerden de.

Uzun binaların arasında parlayan bir yüz gördüm. Kalabalık caddelerin arasından farklı olduğunu söyleyen birisini. Büyükçe bir düş tarafından sarılmış kollarından tutulmuş bir kaç sesten birisini. Kalabalık seslerin arasından parlayan bir göz, kardeşimin söylediği yönden gelmişti. Önemli olduğunu söyleyen söz yeterliydi, buradaki herkes kendisi için önemli olanla gelmişti. Hepimiz önemli olan şeylerimizi bulmak için buradaydık, özgürlüğümüzü, sesimizi, sevdiğimizi, akrabalarımızı hepsi bizim için önemli olan şeylerdi. O an anladığım bir şey vardı. Yan yana sıralanmış her ev küllenmiş bir ateş gibi kendi sırları etrafında aydınlatmadan bir işe yaramadan bom boş yanarken kardeşlerimden hissettiğim sıcaklığın bir benzerini hissettim. Van'dan, Charlotte'tan, Jack'ten gelen sıcaklığın bir benzeriydi, eşsiz olmanın büyüsü ile sarmalanmış gitmek istediğim yeri gösterir gibi parlayan gümüş bir ruh gibi.

Yerimde bir saniyeliğine durup önceleri hiç yapmadığım bir şey yapmak zorundaydım ne yazık ki. İçimde varlığını bildiğim bir şeydi, bilmeme rağmen yapmayı reddettiğim bir şeydi. Belki formalite gibi bir şeydi ancak yapmazsam olamaz gibi gelen bir şey, öyle ki doğduğumda sahip olduğum kollarımın ne işe yaradığını bildiğim gibi damarlarımda akan kanda yıllar önce zehirlenmişte bana yakın olan kişilere vermem gereken tek emirmiş gibi hissettiren bir şeydi. Otele vardıktan sonra odalarımıza geçtiğimizde Grace'e "Eldarine'le yalnız konuşmak istiyorum." diyecektim. Grace çıkmadan önce bir de kalemle kağıt ayarlamasını rica edecektim. Bunlar hallolduktan sonra kağıda "Kaptanın olarak tek bir emir vereceğim, diğer kardeşlerimle paylaşmadığım bir şey. Diz çök." yazacaktım. Diz çöktüğünde de sağ elimi onunki üzerine koyup ona bayrağımı gösterecektim. "Sesim olsa nasıl yankılanırdı bilmiyorum ancak bir kaptanın söylememesi gereken bir şey söyleceğim sana. Aklımda olan bir şeyi." diyecektim. Sonrasında "Kardeşlerimi gördüğümde onlarda parlak bir ışık gördüm, diğer pek çok şeyde görmediğim. Dünyayı benim gördüğüm kadar karanlık görmedikleri için onların farkında olmadıkları bir şey gördüm onlarda. Sende de bunu gördüm, bu yüzden bizimle gelmeni istedim. Canımı feda edeceksem bile huzurlu bir şekilde yapabileceğim ve bunu yaparken aynı şekilde huzurlu ve işe yarar hissederek ölebileceğim kişileri peşimden sürükledim. Grace'e konuşabildiğimi söylemedim, hayalindeki doktor olabilmesi için. Vigil'a gideceğim yeri söylemedim kendisininkini bulması için. Sana bir sır vereyim, gitmek istediğim yer bu dünyadaki en saklı yerde. Kaptan olarak emir vermek istemem ama bir kardeş olarak istediğim tek bir şey var, dünya karanlık bir yer burada olmaz belki sonraki gideceğimiz yerde olur. Bizi bırakıp Grace'i alacak birisi ol, bu cesaret hissini unutma. Bizden zekisin, gençsin belki daha da yeteneklisin. Bu yüzden bizden çabuk büyümelisin, daha hızlı olman gerekli. Yapabilecek olsam ben yapardım ama yarın silahlarımızı alıp bizi bul erkenden, ben gidip kola kutusu yerinde mi diye bakıp başka bir kardeş daha getirmek istiyorum eve." diyecektim. Sonunda cesaretimin parlak ışığı söndüğünde gülümseyerek sessiz bir şekilde "Ben çıktım o zaman." diyerek ağzımı oynatacaktım her zamanki gibi. Sonrasında kola kutusunu kontrol etmek için otelden ayrılacağım bu sırada Grace güzellik uykusuna yatabilir. Bende kola kutusunu bulabilirsem yerinde mi diye bakıp evlat edinme işlemlerine başlarım.
Resim

Patriot tayfası npcleri

Kafa Ödülü/Rütbe:

Karakter Puanları;

Özel Puanlar;

Saldırı Listesi:

Eşya Listesi:
Nameless
Protezler

Nameless
Protezler

Ödüller:
Kullanıcı avatarı Alexis