Serbest RP'ler

Serbest RP'ler

Mesajgönderen Crocus tarih 22 Eyl 2019, 00:04

Serbest RP GM gözetimi olmaksızın yaptığınız RP'lerdir. Tek başınıza yazabileceğiniz gibi, bir tayfa arkadaşınızla hatta başka herhangibir oyuncuyla da yapabilirsiniz. Sanırım evrene kayıt olacak herkes serbest RP nasıl yazılır biliyor olacak, bu yüzden nasıl yapılacağından ziyade neden yapılması gerektiğinden bahsedeceğim.

İlk olarak şu an evrende sadece bir anlatıcı var ve tüm evreni benim yaratıp herkesi sürekli hazır bir kurguya sokmam kolay değil. Siz yapacağınız RPlerle evrenin benim yaratmadığım kısmını şekillendireceksiniz. Eğer kurgularınız güzel ve mantıklı olursa ben bunları bir şekilde sizin karşınıza çıkarmaya çalışacağım. Ayrıca serbest RP başına ödül vereceğim, bu eskisi gibi 100.000 Beli'ye varan para ödülü olabileceği gibi +1 ödül puanı da olabilecek. Yalnız kurgu başına yazacağınız sadece bir RP'den stat puanı kazanabileceksiniz. Para ödülü için ise 2 kez yazabileceksiniz (Bir defa stat için iki defa para için değil, toplam iki kere yazabileceksiniz. Para ve stat karışık verilecek). Serbest RP'ye stat puanı ödülü hiç verilmemişti, belki de kırmızı çizgi olarak görülüyordu, ama ben bu işi deneyeceğim. Bu sistemin amacı herkesi serbest RP yazmaya teşvik edip, insanları karakterlerine daha da bağlayabilecek kurgular içine koyabilmek olacak.

Up puanı vereceğim için sizden serbest RP'lerinize emek verminizi istiyorum, her RP'den up alamayabilirsiniz bu yüzden.
Kullanıcı avatarı Crocus
Anlatıcı
Anlatıcı

Dön Rehberler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir