Sirius

Sirius

Mesajgönderen Sirius tarih 30 Eyl 2019, 22:42

Tayfanın Bayrağı: Resim

Tayfa Barı: Resim

Kaptan: Sirius

Üyeler:
Victoria Drussilla
Takeda Shingen
Crusnik
Barry Curtis
NPC'ler

Tayfanın Kuruluş Hikayesi: Tayfanın kaptanı Sirius denizlere açıldıktan sonra uğradığı ilk adada geçirdiği ufak bir kazanın ardından bacağından yaralanmıştı. Bulunduğu adada denizcilerden kaçarken kendisine yardım eden ve yarasına bakan doktor olan Crusnik Sirius tayfasına katılan ilk üyeydi. Sirius kendisine yardım eden ve doktorluk yeteneklerini beğendiği Crusnik ile birlikte denizlerde ilerlemeye karar vermişti.Tayfanın bir diğer üyesi maymun Barry ise geminin demir attığı bir adada kaptan Sirius ile görüşüp denizlere açılmak ve korsan olmak istediğinden bahsetmişti. Tayfasında zoan kullanıcısı bulunmasının güçlerine güç katacağını düşünen Sirius maymunu gemisine almıştı.

3'lü gemide yoluna devam ederken uğradıkları bir diğer adada barda olan bir kavgaya şahit olmuşlardı. Victoria adlı kadın barda çıkan kavgada silahlarını çekmiş,çevresindekilere korku salarken, Sirius tayfasında güçlü bir kadının varlığının iyi olacağını düşünüp onu tayfaya katılmaya ikna etmişti. Ailesinin başına geçmek isteyen Victoria birlikte yolculuk edecek yoldaşlar aradığından bu teklifi kabul etmesi zor olmamıştı. Tayfada artık 4 kişi vardı fakat Sirius saldırı güçlerini yeterli görmediğinden bir kılıç ustasının kendilerine güç katacağını düşünmekteydi, bu yüzden bir tavernada sarhoş bir şekilde yolları kesişen Takeda'yı ikna etmesi de zor olmamıştı. Takeda'nın kılıcıyla sarhoş iken yaptığı akrobatik hareketler Sirius'u etkilemişti.

5 kişi toplanan Sirius tayfası bundan böyle denizlerde birlikte yolculuk edecek, birbirlerine sahip çıkacak ve kazanan olacaklardı.

Tayfanın Amacı: Tayfada üyelerin kendilerine göre kişisel amaçları olsada, birlikte hareket ettikleri sürece amaçları bu zorlu dünyada kazanan tarafta olup güçlerine güç katmaktır.

Geminin İsmi:Helios

Geminin Ekipmanı: 2 top, 2 yelkenli ve 8 kişiye yetecek bir gemi.
En son Sirius tarafından 05 Eki 2019, 23:42 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim


İsim:Sirius
Taraf:Sirius Korsanları
Boy:1.85
Kilo:70
Yaş:19
Para:300.000
Kafa Ödülü/Rütbe:-

Karakter Puanları;
Güç:4
Hız:3
Dayanıklılık:3
Karizma:5

Özel Puanlar;
Meslek:-
Dövüş Yeteneği:-
Şeytan Meyvesi-Jishaku Jishaku no Mi : 2
Pasif Başlangıç Yeteneği:İkna

Saldırı Listesi:-


Eşya Listesi:-


Yanında Taşıdığı Eşyalar/Cephaneler/Hammaddeler:-


Ödüller:-
Kullanıcı avatarı Sirius
OP: Sirius Korsanları
OP: Sirius Korsanları
 
Mesajlar: 13
Kayıt: 30 Eyl 2019, 20:31

Re: Sirius

Mesajgönderen Crocus tarih 05 Eki 2019, 23:29

Tayfanız onaylanmıştır, buraya NPC ve Tersanedeki gemi linkini ekleyip, buradaki postu da imzanıza koyarsanız, her şey çok güzel ve rahat olur. Yakında konunuzu açarız. :lol:
Kullanıcı avatarı Crocus
Anlatıcı
Anlatıcı
 
Mesajlar: 118
Kayıt: 09 Eyl 2019, 20:33


Dön Tayfa Yaratımı

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir