[Yywylth] Lonca görevi: Vurgun

Moderatör: FT-Anlatıcı

[Yywylth] Lonca görevi: Vurgun

Mesajgönderen FT-Anlatıcı tarih 18 Eki 2019, 02:50

Valvar'ın takipçisi olan genç adam Black Moon loncasının karanlık ve tekinsiz lonca binasının önündeydi. Sıradan gözlere korkutucu, terk edilmiş ve birazda alalade gelebilirdi fakat genç adam ne aradığını biliyordu, daha önce de gelmişti buraya. Şimdi ise gerçek anlamda kabul edilmek ve güç arayışı yolunda ilerlemek için geliyordu. Bugün bir görev alacak ve hakkıyla yerine getirecekti.

Lonca salonuna girdiğinde bir sürü insanın oturup hararetli hararetli tartıştığını görmüştü. Bazıları diğerlerine diş gösteriyor bazıları da umursamadan içkisini hüpletiyordu. Patlamayı bekleyen bir balon gibi gerilmişti etraf. Yywylth salona girdiğinde onu fark eden genç bir adam hızlı adımlarla yanına yaklaşmış ve Hoş geldin yeni çocuk. Git bir görev seç ya da kavgaya gir ama ne yapacaksan hızlı yap acelem var. Ben Rettal Sen de uvild evet biliyorum koş görevini seç. diyerek eliyle onu panoya doğru kışkışlamıştı.

Yywylth sinirden köpürürken kendisini panoya bakarken bulmuştu. Vurgun adı altında verilen görev onun ilgisini cezbetmişti. Gizemleri için mi? Çok para çıkacağı umuduyla mı? Yoksa basitçe birilerini pataklamak istediği için mi? Bunı Yywylth'ten başkası bilemezdi.

Rettal
Resim


Out: Konun hayırlı olsun. Pasiflik sınırı 72 saattir. Bir de adını yazmak çok uzun sürüyor bundan sonra uvild yazsam sıkıntı olur mu?
Kullanıcı avatarı FT-Anlatıcı
Anlatıcı
Anlatıcı
 
Mesajlar: 80
Kayıt: 12 Eki 2019, 23:52

Re: [Yywylth] Lonca görevi: Vurgun

Mesajgönderen Yywylth tarih 18 Eki 2019, 03:27

Yywlth kendisini loncasının önünde bulmuştu. Black Moon, bir grup yasadışı ve güçlü adamı barındıran normal insanlarca pislik yuvası olarak anılan yer. Belki pislik yuvasıydı ama onun bu pisliğin bir parçası olma gibi bir isteği yoktu. Bu heriflerden görev alıp güçlenecek, onların güçlerini sömürecekti. Tanrıları bile dize getirecekti. İlk olarak o burnu hava zeref ve mavisi öldürecekti. İnsan olarak başlayıp tanrı olmuşlardı. Yywylth içini haset kaplarken ellerinden ateş çıkarmaya başlamıştı. Onları da diğerlerini de yerin dibine gömecekti. Ama önce sıradan insanları ezmeliydi. Henüz yeni yanmış bir ateş gibiydi, sönmesi çok kolay olurdu güçlü birine çattığında fakat ateşi harıl harıl yanan bir orman yangını olduğunda her şeyi tüketip bitirene dek sönmeyecekti. Tüm yaradılışı tersine çevirip bir yokoluş yapacaktı. Kendisinin en tepede olduğu bir yer. Ama dediği gibi önce harıl harıl yanması lazımdı.


İçi kızgınlık ve haset dolu olarak kapıya bir yumruk geçirmişti. Siktiğimin kapısı diye sövmüştü içinden. Onun önüne çıkan her şey böyle davranılmayı hak ederdi sonuçta. Loncaya girdiğinde gözleri panoyu aramıştı. Bir sürü insan birbirine girmek için bekliyordu fakat Yywlth beklemezdi. Şu sikik görevi alıp şu siktiğimin loncasına neyden yapılma olduğunu kanıtlayacaktı. O saf öfke aleviydi, yıkımın elçisiydi. İçeri girdiğinde Adının Rettal olduğunu söyleyen bir dalyarak onu kışkışlamıştı panoya doğru. Panoyu bu sayede kolayca bulmuştu ama herifin kendisine davranma şeklini beğenmemişti. Sinirden kuduruyordu. Panodan eline gelen ilk görevi kopartmıştı. Vurgun başlığı atılmıştı. Detayları sonra okurdu. Az önceki hergeleyi bulmalıydı önce. Onu bulup elindeki kağıdı göstererek bunu alıyorum diyecek ve herifin suratına okkalı bir yumruk geçirecekti. Hem de sıradan bir yumruk değil ateşli olanından. Sikik hergele ona düzgün davranmalıydı.

Out: Problem değil
imza : 
Resim

Yywylth : Ad: Yywylth
Yaş: 16
Boy: 180
Kilo: 75
Hobi: Yakıp Yıkmak, Aşçılık
Lonca: Black Moon
Pasifler: Kudretli, Kenar Mahalle Çocuğu ( Dayanıklılık)
Statlar : Güç: 6
Dayanıklılık: 7
Hız: 3
Karizma:3
Zeka:3
Valvar : Rank: Seviye 1
Yıkımın Alevleri: Valvar'ın izini takip eden kişi Ateş Elementi gücüne sahip olur ve Ateş büyülerini yapabilir.
Juggernaut: Ateş Direnci %50, 5 darbe başı +1 güç.
Standart Büyüler : -
Ekipman : Sırt Çantası
150 Jewel
Kullanıcı avatarı Yywylth
FT: BlackMoon
FT: BlackMoon
 
Mesajlar: 5
Kayıt: 17 Eki 2019, 02:42

Re: [Yywylth] Lonca görevi: Vurgun

Mesajgönderen FT-Anlatıcı tarih 21 Eki 2019, 03:49

Uvild kızgınlıkta panodan bir görev seçmişti kendisine daha ne olduğuna bile bakmadan onu kopartıp az önceki herifi aramaya çıkmıştı. Rettal barın önünde durmuş uzun bir kupadan zifir karası bir şey içiyordu. Uvild'in hışım dolu adımlarını gören adam gülümsemiş ve Yapmak istemezsin evlat diye fısıldamıştı. Fakat Uvild'in geri durmayacağını anlayınca elinde bir kağıt kalem alıp bir şeyler karalamaya başlamıştı. Aniden Uvildin kollarında ve bacaklarında demir zincirler ve ağırlıklar belirmişti. Genç adam bu ağırlıkların altında bocalarken yanına kadar gelip elindeki kağıdı alıp bakmış ve geri elinde tutuşturmuştu. Uvild ne kadar denerse denesin kollarındaki ve bacaklarındaki prangalardan kurtulamamıştı. Ne kadar da can sıkıcıydı. Rettal kavga edenlerden birisine seslenip geri çekilmişti :Lance Şu hergeleyi dışarı atsana görevi var hala burada oyalanıyor.

Adının Lance olduğu belli olan bir adam sırıtarak kafa sallamış ve prangalarıyla boğuşan Uvild'e bir omuz atmıştı. Hayvan herif ne yaptıysa Uvild kapıyı kırarcasına fırlamış havada yaklaşık 70 metre gittikten sonra toprak zemine yapışmıştı. Düşüşten kaynaklı omzu ve sırtı ağrıyordu ama yürüme zahmetinden kurtulmuştu. Uçuşun heyecanıyla öfkesini tutamamış ve onu kaybetmişti. Kendisine geldiğinde öfkelenecekti ama şimdi bunun için fazla şaşırmıştı. Uvild çevresine bakınırsa anayola çıkmış olduğunu görecekti.
Kullanıcı avatarı FT-Anlatıcı
Anlatıcı
Anlatıcı
 
Mesajlar: 80
Kayıt: 12 Eki 2019, 23:52

Re: [Yywylth] Lonca görevi: Vurgun

Mesajgönderen Yywylth tarih 27 Eki 2019, 01:23

Yywylth o kancık tarafından dışarı atılmıştı. O hergele onu bağlamış ve arkadaşına dışarı attırmıştı. Katıksız orospu çocuğu ona böyle davranmamalıydı, davranamazdı. Onu döve döve öte aleme gönderecekti. Ama geri döndüğünde yine o karalamasını yapacak ve yywylth'i zincirlere vuracaktı değil mi? Öyle yapardı o korkak hergele. Zincirleri kırabilirdi ama kırana kadar o diğer eleman onu yine dışarı postalardı. Yywylth öfkeden kuduruyordu. Kuduz bir köpek gibi saldırmak istiyordu. Bir şeyleri kırmak, birilerinin kanını akıtmak istiyordu. O iki hergele, neydi ismleri? Rettal ve Lance. Evet bu iki hergeleyi unutmayacaktı. Onlara birer dayak borcu vardı. Şimdi dövemezdi onları. Hayır henüz o kadar güçlü değildi. Ve bu onu çıldırtıyordu. Bir şeylere saldırması gerekiyordu artık.


Yywylth eline tutuşturulan kağıda bakmıştı. Görevini ilk defa inceliyordu. Ne boktan bir görev seçmişti. Sikmişti boktan bir dükkanı ve dandik kasasını. Gerçi ödülü ilginçti. Kasadakilerin yarısı. İyi para alabilirdi. Almalıydı da. Çünkü bu yalnız hayatta para ve kendi gücü onun yegane güvencesiydi. Öfkesini o iki orospu çocuğundan uzaklaştırmıştı şimdilik. Anayoldaydı. O mendebur onu amma da uzağa fırlatmıştı. Pek acı hissetmiyordu Yywylth ama biraz şaşırmıştı. Eh deyip omuz silmişti. Black moon güçlü piçlerin toplandığı yerdi sonuçta. Üstünü başını eliyle basitçe süpürdükten sonra yola koyulacaktı. Bakalım bu dükkan neredeydi. Oraya giderken de karşısına çıkanlara omuz atacak ve tezgah falan görürse devirecekti. Biraz yıkım istiyordu ve alacaktı. Eğer omuz atılanlardan diklenen çıkarsa hiç ikiletmeden bir güzel onu pataklayacaktı.
imza : 
Resim

Yywylth : Ad: Yywylth
Yaş: 16
Boy: 180
Kilo: 75
Hobi: Yakıp Yıkmak, Aşçılık
Lonca: Black Moon
Pasifler: Kudretli, Kenar Mahalle Çocuğu ( Dayanıklılık)
Statlar : Güç: 6
Dayanıklılık: 7
Hız: 3
Karizma:3
Zeka:3
Valvar : Rank: Seviye 1
Yıkımın Alevleri: Valvar'ın izini takip eden kişi Ateş Elementi gücüne sahip olur ve Ateş büyülerini yapabilir.
Juggernaut: Ateş Direnci %50, 5 darbe başı +1 güç.
Standart Büyüler : -
Ekipman : Sırt Çantası
150 Jewel
Kullanıcı avatarı Yywylth
FT: BlackMoon
FT: BlackMoon
 
Mesajlar: 5
Kayıt: 17 Eki 2019, 02:42


Dön Öyküler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir