Viscardi Sanguin

Moderatör: FT-Anlatıcı

Viscardi Sanguin

Mesajgönderen Viscardi Sanguin tarih 20 Eki 2019, 11:09

Ad: Viscardi Sanguin
Boy: 1.80
Kilo: 70

Görünüm:Herhangi bir anime veya mangadan değil. Zerochan dan buldum.
Resim

Simsiyah saçlara ve gözlere sahibim. Tepkilerimi insanlara göstermeyi pek sevmediğim için genellikle suratımda bezgin bir ifade olur. Güneş ışığını çok fazla sevmiyorum bu yüzden ellerim dışında tüm vücudumu kaplayan kıyafetler giymeyi tercih ederim. Bu kıyafetlerin üzerine tüm vücudumu kaplayan bir kapüşonlu pelerin de kullanıyorum. Ayrıca iki elimde değişik özellikte farklı yüzükler takıyorum.

Kişilik:
Sakin soğukkanlı birisiyim. Olaylar karşısında sakinliğimi koruyarak kendime en faydalı olacak hamleyi yapmaya çalışırım.
Biraz paranoyağım. Bu yüzden kendimden başka kimseye güvenmiyorum.
Beni doğrudan yada dolaylı şekilde etkilemediği sürece etrafımda ne olduğunu umursamıyorum.
Bencil birisiyim. Kendim ve çıkarlarımı daima ön planda tutarım. Kendi iyiliğim ve rahatım için yapamayacağım bir şey yok.

Hobi:Deneylerim için türlü türlü malzemeler toplamak.

Geçmiş: Soylu bir ailede dünyada geldim. Küçük kardeşimle birlikte mutlu bir yaşantım vardı. Etrafımızda ki onlarca hizmetçiler ve ailem sayesinde istediğim her şeyi elde edebiliyordum. Ancak bu mutlu yaşantımın keyfini çok fazla süremedim. 10 yaşına geldiğim zaman mutluluğumuzu bir anda alıp götüren isyan patlak verdi. İsyan halk tarafından çıkarılan basit bir kalkışmaydı. Sadece vergilerin azaltılmasını istiyorlardı. Sorun kolayca konuşularak yada kaba kuvvetle kısa sürede bastırılabilirdi. Fakat babam asileri küçümseyerek hiçbir şey yapmamayı tercih etti. Bu tercihin bedelini çok ağır ödedik. Diğer asiller isyanı öğrendikten sonra asilere silah ve para yardımı yapmaya başladılar. Bu yardımlarla güçlenen halk ansızın bir gece yaşadığımız saraya baskın yaparak herkesi kılıçtan geçirdiler. Sadece ben bu cehennemden kurtulabildim. O kargaşada hatırladığım son şey küçük kardeşimi bir kütüğe bağlayan öfkeli halk sırayla ellerinde ki kesici aletlerle minik bedenine ölümcül yaralar açıyorlardı. Küçük kardeşimin yardım çığlıklarını duymamaya çalışarak saklandığım yerde beklemeye devam ettim. Uyandığım zaman artık etrafta hiç kimse kalmamıştı.
Hayatta olan tek akrabamın acılar içinde ki ölümüne şahit olduktan sonra anatomi bilimiyle ilgilenmeye başladım. Bu ilgimin nedeni başlangıçta ölen kardeşimi geri getirmekti. Bu yüzden önce hayvanlar üzerinde deneyler yapmaya başladım. Bu deneyler çok geçmeden beni tatmin etmemeye başladı. İnsan ve hayvan anatomileri birbirinden oldukça farklıydı. Bu yüzden bir süre sonra mezarlıktan cesetler çalmaya ve öğrendiklerimi üzerlerinde denemeye başladım. En sonunda ne kadar uğraşırsam uğraşıyım kardeşimi diriltemeyeceğimi anladım. Bunun için tek başına doktorluk yeterli değildi. İşte bu noktada simya ve büyüyle tanıştım. Ardından birçok farklı ustayla çalışıp zamanla amacıma daha da yakınlaşmaya başladım.
Yıllarca süren çalışmalarım sonucunda yavaş yavaş da olsa ilerleme kat etmeye başladım. Fakat yıllar geçip daha da olgunlaşınca ve insanların yozlaşmış lıklarını ne kadar kötü olabileceklerini gördükten sonra. Artık amacım bu çürümüş dünyaya kardeşimi geri getirmekten ziyade kendime güçlü, sadık ve beni koruyacak yoldaşlar yaratmak oldu. Aslında yoldaş değil de bana ihanet etmeyecek birazcık zekası olan köleler yaratmak istiyordum. Bu değişim benim için kolay olmadı ama hayatta kalmak için bu acımasız dünyaya adapte olmak zorundaydım. Ayrıca kardeşimi özlüyor olmama rağmen onun geri gelmesi bana bir fayda sağlamayacaktı. Aksine o çelimsiz vücuduyla sadece bana ayak bağı olurdu. Bu yüzden mantıklı davranıp kendime düşünmem lazım. Yine de ileride düşündüğüm rahatlığa erişebilirsem ölümü nedeniyle beni bu yola soktuğu için belki biraz duygusallık yapıp onu da geri getirebilirim. Emin değilim. Şuanda istediğim tek şey daha fazla güçlenmek. Ayrıca simyacılık ve doktorlukta kendime geliştirerek ekstradan bir amacım daha oldu. Ölümsüzlüğün sırlarına erişerek ebediyen yaşamak istiyorum. Ölümsüz olduktan sonra küçük bir sahil kasabasını işgal edip mutlu mesut deneylerime odaklanarak yaşarım.

Deneylerimde ilerledikçe dışardan gelebilecek tepkilere karşı kendimi korumak için diğer loncalara kıyasla daha rahat hareket edebileceğimi düşündüğüm Black Moon loncasına katıldım. Bu lonca da değersiz bir kaç insanın hayatını aldığım yada karanlık büyü ile uğraştığım için endişelenmeme gerek yoktu. Tek sorun lonca üyesi olduğum için lonca liderinin emirlerine uymam gerekiyor. Kendi başıma hayatta kalabilecek gücüm olana kadar mecburen bu kadar taviz vermek zorundayım.

Lonca:Black Moon

Partner:Şimdilik yok

Eşyalar:
Sırt Çantası
Yüzük(Ateş)
Yüzük(Su)
+ 50 J

Büyü veya Dövüş Tekniği:Karanlık büyücü olup Necromancer olma şansım varsa denemek isterim. Yoksa yine de karanlık büyücü olmak istiyorum.

Pasif Özelikler:Zanaatçı[Doktor]/[Simyager]

Karakter Puanları:
Güç:3
Hız:3
Dayanıklılık:5
Karizma:3
Zeka:7
İmza : Resim
Karakter : Ad:Viscardi Sanguin
Boy:1.80
Kilo:70
Hobi:Deneylerim için türlü türlü malzemeler toplamak.
Lonca:Black Moon
Statlar : Güç:3
Dayanıklılık:3
Hız:5
Karizma:3
Zeka:7
Pasif Özellikler
Zanaatçı[Doktor]
Zanaatçı[Simyager]
Büyü 1 : Elemental Toprak
Büyü 2 : -
Büyü Kitabı : Yarık Koruması
Taş Hasadı
Kullanıcı avatarı Viscardi Sanguin
FT: BlackMoon
FT: BlackMoon

Re: Viscardi Sanguin

Mesajgönderen FT-Anlatıcı tarih 24 Eki 2019, 13:40

Onaylandı

Görev panosundan görev seçtiğinizde konunuz açılacaktır.

Kalan Büyü Kontenjanı 2
Alınan Büyüler:
Doğrusal Saldırı
Binding Magic Saldırısı
Bullet Magic

Eşyalarınız:
Sırt Çantası
Yüzük(Ateş)
Yüzük(Su)
+ 50 J
Karakter Puanları:
Güç:3