Daimon

Daimon

Mesajgönderen Daimon tarih 20 Şub 2021, 22:53

İsim/Soyisim: Daimon

Yaş:28

Cinsiyet: Erkek

Irk: İnsan

Taraf: Üçüz Kardeşler (Daimon Tayfası)

Bölge:-

Görünüm: Fullmetal alchemist brotherhood - Solf J. Kimblee
Resim


Siyah uzun saçlı ve siyah gözlüdür. genellikle saçını arkadan bağlar. Uzun boylu ve zayıftır.


Kişilik: Oldukça soğuk kanlıdır. Her türlü duygusundan arınmıştır. Yaşamak için bunun gerekli olduğunu düşünür. Güçlü olanın hayatta kaldığı sistemde en güçlü olmak için yaşar. En çok kendini önemsiyor olsa da yanındaki insanların saygınlığını kazanmak onun için önemlidir. Zirveye tek başına çıkamayacağının bilincindedir.

Ona karşı gelenlere acı çektirmekten, işkence yapmaktan kaçınmaz. Böylece isminin duyulduğu yerde korku salacağına inanır. Karşısındaki insanlara karşı ne kadar zalimse kendi fikirlerini sorgusuz destekleyenlere karşı bir o kadar hoşgörülü de olabilir. Kendisi güvenilir bir insan olmasa da yanına aldığı ve onu destekleyen insanlara değersizmiş hissini vermemeye özen gösterir.

Parayı herkes kadar sever. İnsanların onu desteklemesi için paraya ihtiyacı olduğunu bilir. Yine de asıl önemsediği şey kendi gücü ve şöhretini artırmaktır. Her şeyi bu doğrultuda yapar. Böylece tayfasıyla birlikte istediği şekilde yaşayabilecektir. Dünyaya ne olduğu umurunda değildir.

Geçmiş: Ailesini ve ismini bilmemektedir. Kendini bildiğinden beri bir korsan tayfasının yanında büyümüştür. Daimon ismini de ona bu tayfanın kaptanı vermiştir. Onu nasıl bulduklarını hiç anlatmamışlardır. Belli bir yaşa kadar sadece geminin temizliğinde ve kaptanın servislerinden sorumluydu. Savaşacak yaşa gelene kadar gemide bir hizmetçi gibi kullanılmıştı.

15 yaşına geldiğinde artık gemidekilerle birlikte saldırılara katılıyor, yağmalamak için adalara onlarla birlikte çıkıyordu. Zaman geçtikçe insanları öldürmek hoşuna gitmeye başlıyordu. Ona güçlü olduğu hissiyatını yaşatmaya başlamıştı. Bu yaşına kadar bir köle gibi yaşamıştı. Bu hissiyatla beraber artık buraya ait olmadığı fikirleri beynini daha fazla kemiriyordu her geçen gün. Zamanla güçleniyor, güçlendikçe bu düşünceler daha da artıyordu.

20 yaşına geldiğinde bir gün yine bir gemi savaşında bulmuşlardı kendilerini. Bu seferki biraz daha zorlu geçiyordu. Bu esnada Daimon kendisini bir şekilde düşman geminin hazinelerinin olduğu odaya atabilmişti. Burada dikkatini farklı bir şey çekmişti. Bir şeytan meyvesi… bunların insanlara üst seviye yetenekler verdiğini biliyordu. O ana bunun bir fırsat olduğu fikri parlamıştı kafasında. Artık başkaları için değil kendi için yaşamak istiyordu. Meyveyi kaptığı gibi güvertedeki karmaşayı da fırsat bilerek denize atladı.

En yakın adaya çıkmıştı. Bundan sonra tek başınaydı. İlk işi kaçırdığı meyveyi yemek oldu. Nasıl bir güce kavuşacağını bilmiyordu ama onda ustalaşması gerektiğini gayet iyi biliyordu. Tek başına hayatta kalmak kolay olmayacaktı. Bu zorluk bundan sonraki yaşamı için feda etmesi gereken bir şeydi. Buna katlanmalıydı. Kendini geliştirmeli ve bundan sonra asıl yolculuğuna çıkmalıydı. Bu yüzden öncelikle meyvesinin gücünü çözmeye ve ona hakim olmaya çalıştı. büyük önceliğini meyvesine vermesine rağmen bununla birlikte geçmişten beri biraz da olsa kılıç kullanabiliyordu. Bulduğu ağaç benzeri hedeferin üzerinde kılıç çalışmayı da ihmal etmiyordu arada. Artık insanlara kendi gücünü ve otoritesini kabul ettirmek için bu yola girmişti.

Meyve: Hie hie no mi

Kullanıcısına buza dönüşme ve soğuğa hükmetme yeteneği veren logia türü bir meyvedir. Kullanıcı etrafındaki herhangi bir nesne veya canlıyla temasa geçerek onları dondurabilir. Ayrıca havadaki su buharıyla da etkileşime geçebilir.

Karakter Puanları:

Güç: 3
Hız: 5
Dayanıklılık: 5
Şeytan Meyvesi: 7
Haki: 6
Gözlemcinin Hakisi: 3
Silahlanma Hakisi: 3
Ekipman kullanımı ve Dövüş Yeteneği: 2
Resim
Kullanıcı avatarı Daimon
 
Mesajlar: 2
Kayıt: 20 Şub 2021, 22:08

Re: Daimon

Mesajgönderen Panej tarih 23 Şub 2021, 19:42

Onaylanmıştır. Anladığım kadarıyla meyveniz Aokiji'nin meyvesinin birebir aynısı olacak!
Tayfanız hakkında iletişime geçelim ve bekleyen herhangi bir karakter var mı bana bilgi veriniz.
Resim
Kullanıcı avatarı Panej
Anlatıcı
Anlatıcı
 
Mesajlar: 268
Kayıt: 21 Ara 2012, 00:16


Dön Karakter Yaratım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir