Felix

Felix

Mesajgönderen Felix tarih 24 Şub 2021, 18:53

İsim:Felix
Taraf: Üçüz Kardeşler (Daimon Tayfası)
Bölge: -

Görünüm:
Siyah Saçları zaman zaman alnından gözüne doğru gelen şekilde ortalama bir uzunlukta olup , siyah gözlüdür.

Resim

Kişilik: Dünyada iki tip insan olduğuna inanır kazananlar ve kaybedenler, küçüklüğünde zor şartları gördüğü için her zaman kazananların tarafında olacağına dair kendine söz vermiştir, bu yüzden kazanan tarafta olmak için her türlü mücadeleyi verir. Yalan söylemekten , düzenbazlık ve dolandırıcılık yapmaktan geri durmaz. Çevresinde sadece gerçekten beraber ilerleyip daha fazla kazanabileceği insanları tutar bu yüzden genel olarak insanlara karşı güven duygusu yoktur. Kaybetmekten asla hoşlanmaz en ufak bir iddia dahi olsa her zaman kazanmak için mücadele eder. Ona göre dünyada adil olmak diye bir kavram yoktur. Sürekli kazandığı ve ününe ün kattığı sürece gerisi pek önemli değildir. Birilerinden akıl almayı pek sevmez , genelde düştüğü durumları hızlı analiz edip kendi kararına güvenmeyi düşünür. Kazanmayı ve ün yapmayı sevse de genelde kendisinden yüksekte kişileri hedeflemektedir , zayıf insanlarla uğraşmanın zaman kaybı olduğunu düşünür.

Geçmiş: İnsanlar geçmişlerinden bahsederken genelde doğdukları adadan, ailelerinden ve küçüklük hayallerinden bahsederler. Benim için hayatta ne doğduğum bir ada ne bir aile ne de küçükken kurduğum hayaller vardı.
Bebek yaşımda nedenini bilmesem de bir yetimhaneye bırakılmıştım, belki beni bir yerde terk edilmiş şekilde buldular, belki ailem suçlu kimselerdi onları yakaladıktan sonra beni ayırdılar, sebebini hiçbir zaman bilemedim.

Yetimhanede geçirdiğim yıllar boyunca her zaman haylaz, hırçın bir çocuktum, mutlaka her hafta çiğnediğim bir kural yüzünden ceza alırdım. 10 yaşıma geldiğimde artık ortamdan, saçma kurallardan çok sıkılmıştım ve açık dünyaya karışıp yeni şeyler öğrenmek istiyordum. Sonunda bir gece gizlice yetimhaneden kaçtım, bu ilk kaçışım değildi belki de daha önce onlarca sefer kaçmıştım ama bu sefer farklıydı artık geri dönüş yoktu.

Artık bu adada kalmanın bir manası yoktu, gizlice ticaret gemilerinden birine saklanıp oradan ayrılmıştım. Geminin bir sonraki durağında inmiş ve kendimi yepyeni bir dünyada bulmuştum, o an gözüme uçsuz bucaksız gibi görünen büyük ve gösterişli bir adaydı. Parasız olduğum için ilk günler zor geçiyordu, bir gün dükkanın birinden yemek çalarken yakalanmıştım dükkan sahibinin tepesi oldukça atmıştı beni hırsızlıktan teslim edeceğini söylüyordu. O sırada yanı başımda bir adam belirdi, cebinden bir tomar para çıkarıp masanın üzerine attı “Çocuğun borcu neyse ödüyorum”. O an hayatım için önemli bir dönüm noktasıydı.

Jesus, o günden sonra beni yanına alıp hayatta bildiği her şeyi öğreten adamın adıydı bu. Kendisine her zaman patron diye seslenirdim, 7 yıl boyunca bana her türlü mücadele vermeyi, hayatın adaletsizliğini ve en önemlisi bu hayatta kazanmanın ne demek olduğunu öğretmişti, birlikte pek çok iş başarıp paralar kazandık. Onun gibi birinin yanında olmak bana da popülarite ve belli bir karizma kazandırıyordu bunu çevremde hissedebiliyordum. Bana her zaman iki şeyi öğütlerdi “ Bu hayatta her zaman kazanan tarafta olmak için elinden geleni yap, hiç kimse sana adil davranmayacak.”

Patronla geçen uzun yılların ardından bir gün benle acı gerçeği paylaşmıştı, çok hastaydı ve ölecekti. Hayatım boyunca bana sahip çıkan tek adam beklide şu hayattaki tek dostumu kaybedecektim. Patron ölmeden önce son bir işe girmişti, bu son işinde oldukça tehlikeli adamlara bulaşmış ve onlardan içinde ne olduğunu sonradan öğreneceğim bir kutu almıştı. Biriktirdiğimiz paranın büyük bir kısmını verdiği bu kutunun benim için olduğunu, kendisi gittikten sonra içindekini görmem gerektiğini söyledi.

Patronun ölümünden bir hafta sonra kutuyu açtığımda içinde bir meyve vardı, evet ne olduğunu tahmin edebiliyordum patron bana şeytan meyvelerinden bahsetmişti, hiç tereddüt etmeden meyveden bir ısırık aldım ve hayatımda yeni bir sayfa açıldı. Artık çok daha güçlü ve kendimden emindim, önüme çıkan her şeyi kazanıp devam edeceğim.

Meyve: Pika Pika no mi

Işığa dönüşme ve hükmetme gücünü veren logia türü meyvedir. Kullanıcı kesici , patlayıcı ışın saldırıları yapabilir , ışık hızında hareket edebilir ve saldırabilir.

Karakter Puanları:

Güç: 3
Hız: 5
Dayanıklılık: 5
Şeytan Meyvesi: 7
Haki: 8
-Gözlemcinin Hakisi: 4
-Silahlanma Hakisi: 4
Ekipman kullanımı ve Dövüş Yeteneği: -
En son Felix tarafından 02 Mar 2021, 21:37 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim
Kullanıcı avatarı Felix

Re: Felix

Mesajgönderen Panej tarih 28 Şub 2021, 15:52

Kişiliğinizi biraz daha genişletmenizi rica edeceğim. İyi günler.
Resim
Kullanıcı avatarı Panej
Anlatıcı
Anlatıcı

Re: Felix

Mesajgönderen Felix tarih 02 Mar 2021, 21:37

Bir iki bir şey daha ekledim :)
Resim
Kullanıcı avatarı Felix

Dön Karakter Yaratım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir