Fuguki

Fuguki

Mesajgönderen Fuguki tarih 20 Şub 2021, 21:09

İsim/Soyisim: Fugiki
Irk: İnsan
Taraf: Üçüz Kardeşler (Daimon tayfası)
Bölge: -
Görünüm: Bleach / Ichimaru Gin
Resim

Kısa beyaz saçlı birisiyim. Kör olmadan önce renkli gözlere sahiptim ama artık gözlerimin renginin pek bir önemi yok.

Kişilik:

Soğukkanlı birisiyim. Herkesin de böyle olması gerektiğine inanıyorum. Çünkü bir olay karşısında gösterebilecek en mantıklı tutumun bu olduğuna inanıyorum. Heyecan, üzüntü gibi duygular ise insanların ölmesine neden olan prangalardan başka bir şey değil. Bu yüzden amacımı gerçekleştirmek için gereksiz gördüğüm bu duygulardan olabildiğince kendimi uzaklaştırmaya çalışıyorum. Böylesine kaotik bir dünya da zayıflık gösteremem.

Düşmanlarıma karşı olabildiğince acımasız ve merhametsiz birisiyim. Aslında daha doğrusu düşmanlarımdan ziyade dostum olarak görmediğim herkes için böyle hissediyorum. Sahip olduğum bir avuç dostum bana haliyle yeterli geliyor. Başkasının yardımına ihtiyacım olduğunu düşünmüyorum.

Ölümden sonra bir şey olduğuna inanmıyorum. Bu yüzden yaşadığım şu kısa ömrümde kendimi hiçbir şekilde sınırlandırmak istemiyorum. Bu durum doğru ve yanlış kavramları içinde geçerli. Kimin veya neyin doğru ya da yanlış olduğuna sadece ben karar verebilirim. Var olan genel düşüncüleri umursamıyorum. Yani birini kesmek istersem keserim veya birine yardım etmek istersem tarafını gözetmeksizin yardım ederim önemli olan tek şey benim ne istediğim.

Geçmiş:

Kör olmadan önce yaşadığım hayatın anlatmaya değer olduğunu düşünmüyorum. Çok basit hatalar yapan ve herkesin dediklerine inanan saf birisiydim. Zaten yaptığım bu basit hatalar yüzünden de kaçınılmaz son ile yüzleşmek zorunda kaldım. İhanete uğrayıp dostlarım tarafından sırtımdan bıçaklandım. Gözlerimin açılması ile eski saf ve temiz karakterimi de geride bıraktım. Artık bazı şeyleri daha net bir şekilde görebilmeye başladım. İnsanların hepsi yozlaşmış. İçlerinde kurtarılmaya değer bir kişi bile yok.

Gözlerimi kaybettikten sonra kaptanım ve bundan sonra hayatımı adayabileceğim adam Daimon ile karşılaştık. Bana zor zamanlarımı atlatmak için gereken desteği verdikten sonra sadakatimi ve kılıçlarımı hak edeceğini düşündüğüm için beraber hareket etmeye karar verdim. Onunla bu anlamsız dünyada az da olsa eğlenebileceğimi düşünüyorum.

Meyve: -

Karakter Puanları:

Güç: 4
Hız: 6
Dayanıklılık: 5
Şeytan Meyvesi: -
Haki: 7
Gözlemcinin Hakisi:5
Silahlanma Hakisi:2
Ekipman kullanımı ve Dövüş Yeteneği: 5
Resim
Kullanıcı avatarı Fuguki

Re: Fuguki

Mesajgönderen Panej tarih 21 Şub 2021, 12:11

Dövüş yeteneğinizi kılıç kullanımı olarak algıladım. Bu şekilde onaylanmıştır. Eğer farklı bir yeteneğe sahipseniz belirtiniz.
Resim
Kullanıcı avatarı Panej
Anlatıcı
Anlatıcı

Dön Karakter Yaratım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir