Okami Okami No Mi Model: Skyggeulv

Okami Okami No Mi Model: Skyggeulv

Mesajgönderen Blaidd tarih 22 Şub 2021, 16:42

Bu Mistik Zoan kullanıcıyı Gölge kurduna dönüştürür. Yarı Form ve Tam dönüşüm formu arasında bazı farklar bulunmaktadır. Öncelikle yaır formda kullanıcı fiziksel olarak yarı kurda dönüşmez. Bunun yerine gölgelerden bir kılıf vücudu kaplar ve kafa kısmı bir kurt görünümünü alır. Aynı şekilde eller gölgeden pençelere dönüşür. Bu formda pençeler sadece yüzeysel hasar vermezler zırhın veya derinin içinden geçerek içten zarar verirler. Bir başka özellik ise kullanıcıya canlıların gölgelerinde saklanma gücü vermesidir. Bir canlının gölgesine basıldığı anda içinde sığınmak mümkündür. Ayrıca kullanıcı gölgeler içindeyken daha hızlı hareket eder. Bir diğer özellik kısıtlı bir alan içinde yapay bir güneş tutulması yaratılmasıdır. Kullanıcın çağırdı gölgeler güneşi örter ve bu gölgelerde sığınarak hareket etmek ve hızlanmak mümkündür.

Tam formda ise kullanıcı fiziksel olarak ortalama bir kurda dönüşür. Onu bir gölge huzmesi takip eder. Kullanıcı bu durumda gölgeleri yardımına çağırabilir ve gölge şeklinde (sayısı muallak) bir sürü kurt çağırır. Bu kurtlar çok dayanıklı olmasalar da deşme güçleri sayesinde ciddi hasar verebilirler. Aynı zamanda bu formda uluduğu zaman kullanıcı rakiplerine korku salar, ilkel anıları canlandıran bu uluma dehşete düşürür.

Not: Şimdilik bunları düşündüm.
Kullanıcı avatarı Blaidd
 
Mesajlar: 3
Kayıt: 18 Şub 2021, 21:27

Re: Okami Okami No Mi Model: Skyggeulv

Mesajgönderen Panej tarih 23 Şub 2021, 19:38

1-) Güneşi örttüğünüzde ışığı kapatmış olacaksınız ve ışık olmadığı durumda gölge oluşumunu nasıl sağlayacaksınız?
2-) Marco'nun meyvesini ele alalım anka kuşunun yeniden dirilme özelliğine ithafen ciddi bir iyileşme yeteneğine sahipti ancak gölgeden bir pençenin deriyi veya zırhı yok sayarak içten zarar vermesini tam olarak anlayamadım.
3-) Gölgenin içine sığındığınızda başka bir gölgeye atlamak işini nasıl yapacaksınız, gölgelerin içinde hızlı hareket etmek bir avantaj gibi görünse de gölge oluşmadığı taktirde nasıl bir yol izleyeceksiniz?
4-) Karanlık bir ortamda kaldığınızda ya da herhangi bir gölgenin oluşumunun önüne geçilecek bir durumla karşılaşırsanız meyveniz size nasıl bir katkı sağalaycak?
5-) Gölge ile karanlığı karıştırmamanız size verebileceğim küçük bir tavsiye olabilir.
Resim
Kullanıcı avatarı Panej
Anlatıcı
Anlatıcı
 
Mesajlar: 268
Kayıt: 21 Ara 2012, 00:16


Dön Şeytan Meyvesi Yaratım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir