Spodium

Spodium

Mesajgönderen Daimon tarih 25 Şub 2021, 21:15

Ada, yıllar önce bir saldırıya uğramış ve yerel halkı ve gelenekleri tamamen yok olmuştur. Bu olaydan bir yıl sonra Daimon ve tayfası bu adaya çıkmışlardır. Ganimetleri, esirleri toplayacak ve zaman zaman da dinlenmek için ideal bir yerdi. Yakaladıkları esirler arasından işlerine yaramayanları adanın güney kısmında köle olarak satmaktadırlar. Ayrıca bunların arasında varsa silah ustaları da bu adada silah üretimi için çalıştırılır. Çünkü onlar için diğer bir seçenek ölmektir. Bunun karşılığında da olası isyanları önlemek için bu insanların yaşama koşulları sağlanmaktadır.

Adada geriye kalan tek yerleşim yeri güney kısmındadır. Güney limanında bir Pazar alanı bulunur. Pazar alanından adanın içine doğru giden yolda ufak bir köy vardır.

Pazar alanıyla köy arasında bir karakol vardır. Bu karakolda Daimon’un oluşturduğu bir asayiş ekibi mevcuttur. Pazar alanında veya köyde çıkabilecek huzursuzluklarla ilgilenmekle görevlidirler.

Adanın batı bölümünde dağların arasında bir mağara bulunur. Daimon’un ana tayfasının dinlenme ve toplanma alanı burasıdır. Pazar yerinden buraya ulaşan bir yol yoktur.
Resim
Kullanıcı avatarı Daimon
 
Mesajlar: 2
Kayıt: 20 Şub 2021, 22:08

Re: Spodium

Mesajgönderen Panej tarih 28 Şub 2021, 15:51

Onaylandı, detayları kendim ekleyeceğim.
Resim
Kullanıcı avatarı Panej
Anlatıcı
Anlatıcı
 
Mesajlar: 268
Kayıt: 21 Ara 2012, 00:16


Dön Ada Yaratım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir