[Kurgu Görevi] Diablo Tayfası- Yeni Bir Dünya

[Kurgu Görevi] Diablo Tayfası- Yeni Bir Dünya

Mesajgönderen OP- Anlatıcı tarih 08 Şub 2013, 02:28

Yalnız Dağ'da ki maceralarının ardından Diamond tam olarak istediğini elde edememiş olsa da sözünü tutmuş ve Diablo Tayfasını Grand Line'a geçirmişti. Gemisi ile hem onları hem de Crimson Cobra'nın gemisini Calm Belt üzerinden güvenli bir şekilde Grand Line'a çıkarmıştı. Onları tam olarak başlangıç noktasın götürmüştü daha sonra. Veda hediyesi olarak da Tobimaru ve Cobra'ya birer Loge Pose vermişti. Ve acil bir işi olduğunu bahane ederek hemen ayrılmıştı.
Tabi bu durma en çok üzülenlerden birisi muhakkak ki Cobra idi. Diamond’un gemisi uzaklaşırken o arkasından hülyalı bir şekilde bakmış ve purosundan derin bir nefes çekmişti;

“Halbuki ne planlarım vardı…” demiş kafasını üzüntü ile ğerek. Ardından hızla arkasını dönerek Diablolara bakmıştı;

“En yakın adaya kadar birlikte gidelim. Sanıyorum ki hepimizin biraz dinlenmeye ve sonraki maceralarımıza hazırlanmaya ihtiyacı var.” Demişti.

O cevabını beklerken biz de Diabloların durumuna bir bakalım…

Will hala gözünün olmayışına tam olarak alışmamıştı. Oyio onu o halde görünce pek bir laf etmeden direk Velma’nın suratına bakmıştı. Ne soru sormuş ne de suçlayıcı bir şey söylemişti. Bir iki saniye ona bakmış ve gitmişti.
Köpek Radar olan bitenden habersiz sahibi ile oynamaya çalışıyordu. Tavşan Haçi ise kafasına göre takılıyordu. En son görüldüğü yer ise Cobra’nın gemisiydi… Korsan Cobra, Velma’nın tavşanını aşırmıştı ve onu ayartmaya çalışıyordu.

“Bizim tayfaya katılırsan sana haftada en az 5 tane havuç veririm ahbap. Ne dersin? Senin sayende hatunları ayartmam çocuk oyuncağı olur. Bana ekürilik et ben de sana cici tavşan kızlar bulurum.” Diyordu. Velma bu yaşana duruma pek uzakta değildi ve her şeyi görüp işitmişti.
Kullanıcı avatarı OP- Anlatıcı
Anlatıcı
Anlatıcı

Re: [Kurgu Görevi] Diablo Tayfası- Yeni Bir Dünya

Mesajgönderen Miyamoto Tobimaru tarih 08 Şub 2013, 15:32

Hirako'nun yakalanıp bir köle tüccarına satıldığı, Will'in yaralanıp iyileştiği, Velma'nın kiliseye kaçırıldığı ve benim ne kadar yetersiz olduğumu tekrar anladığım o adadan kurtulmuştuk. Hem de yanımızda Cobra'yla beraber. Bizi, daha doğrusu Oyio ve benim dışımdakileri, yeni bir maceraya sürükledi. Benim başımın ağrısından, Oyio'nun da dövüşemediğinden bizi gemide bırakarak bir adaya indiler. İşin ilginç yanı bizimle beraber bir Shichibukai'nin de gelmesi. Gemiye geldiklerinde ben de olayı az çok anladım. Shichibukai kadın, Susan, Korsanlar Kralı'ın kızıymış ve adada yaşayan babasının öğretmenini kurtarmaya çalışıyormuş. Ama mevkisi bu işe karışmasını engellediğinden Cobra ve yanındaki bizler devreye girdik. İşin bitmesinden sonra da Susan söz verdiği gibi bizi Calm Belt'ten Grand Line'a geçirdi ve Cobra ve bana Loge Pose hediye etti. Buna çok ihtiyacım olacak. Grand Line'da yol bulmanın ne kadar zor olduğunu duymuştum. Ayrıca burası büyükler ligi. Hepimiz daha güçlü olmalıyız. Öteki türlü burada tutunamayız.

Susan yanımızdan ayrıldıktan sonra Cobra epey efkarlandı. Sanırım Susan hakkında hayalleri var. O ayrıldıktan sonra söyledikleriyle de bunu kanıtladı. Ardından da Grand Line'da çıkacağımız ilk adaya gitmemiz gerektiğini söyledi. Tabii ki öyle. Orada birkaç harita ve işime yarayacak başka bir şeyler bulabilirim. Şimdilik plan bu.

Peki şimdi önemli konular hakkında kararlar almam lazım. Öncelikle Loge Pose'u nerede saklayacağım. İçinde yön gösteren bir iğne olan, camdan bir küre. Onu kırarsam işimiz şansa kalır. Onu gemide güvenli bir yere saklama en mantıklısı olacaktır. Hirako'nun odası buna uygun olabilir. Onu, küçük, içi sünger veya pamuk gibi yumuşak bir maddeyle kaplanmış bir kutuya koymam en doğrusu olacaktır. Şu evlenme teklif ederken yüzükleri koydukları kutulardan olabilir. Ya da biraz daha büyüğü. Öncelikle öyle bir şey arayacağım. Böylelikle onu güvenle saklayabilirim. Tabii yoldayken bileğimden çıkarmayacağım. Sanırım bu en büyük hata olur. İkinci olarak bir yerden ateşli bir silah bulmam fena olmaz. Yakın dövüşe girdiğimde etkisiz kalıyorum. Kendimi geliştireceğim bir dal bulana kadar böyle idare edebilirim sanırım. İlk şu kutu işini halletmeliyim. Tabancayı adada halledeceğim. O zaman geçelim dümenin başına!
Miyamoto Tobimaru

Mesajgönderen Parte del Yelmo tarih 08 Şub 2013, 17:57

Sonunda Grand Line... Yelmo kaptanına bir adım daha yaklaşmış Cobra' nın kapalı olduğunu belirttiği yeri Susan sayesinde aşmışlardı. Ayrıca Tobi ve Cobra' ya hediye vermişti. Lanet! Neden Yelmo' ya küöük bir öpücük bile vermemişti. Sadece küçük, minik, mini minnacık olsa bile çok güzel bir hediye olurdu aslında. Olsun daha Lady ve Velma yanındaydı. Cobra ise Haçi' yi almış ve onu ayartmaya çalışıyordu. Bu nasıl olurda Yelmo' nun akılna gelmemişti. Sonuçta kızlar pofuduk ve sevimli hayvanlardan hoşlanırlar. Hepsi olmasa bile çoğunlğu böyledir.

Will ise o kavgadan, savaştan en zararlı çıkan olmuştu. Ona daha bacağının nasıl iyileştiğini bile soramadan güznü kaybetmişti. Artık sormasının bir anlamı olacağını düşünmüyordu. Radar ise hiçbir şeyden habersiz her zamanki gibi oyun oynamaya çalışıyordu.

Cobra' nın sorusuna karşılık ''Bize Dominus' a ulaşmanın yollarından bahseder misin? Bir an önce Hirako' yu kurtarmamız lazım. Ayrıca bu denizden East Blue' ye geri dönüş yapabilir miyiz? Seninde söylediğin gibi bir adaya çıkmamız iyi olacaktır.''demişti. Cobra onlara gönderilmiş bir hediyeydi aslında. O olmasa buralara kadar gelemezlerdi belki de. Ancak buraya kadar geldikten sonra Hirako' yu kurtarmadan ölmekte olmazdı elbette.

Ardından Oyio' ya dönerek ''Dostum Jigoku' nun durumu ne? Bu denizin çok hırçın olduğunu duymuştum. Dayanabilecek gücü var mı?''şeklinde bir soru yöneltmişti. Dayanamayacak olsa bile Yelmo' nun elinden bir şey gelmezdi. Ancak Yelmo' nun isteği Hirako' nun karşısına Diablo olarak yeniden çıkmaktı! Jigoku,Radar ve Haçi onlarında korunması lazımdı aslında...
Ölüler Pişmanlıklarını Mezara Götürürler. Nefret ise yaşayanların yarattığı ve büyüttüğü bir ilüzyondan ibarettir.

Resim

Resim

İsim:Parte del Yelmo

Taraf:Korsan

Takım Bonusu:Yekpare Vücut

Boy:178

Kilo:73

Para:435.000

Güç:5+1

Hız:3

Dayanıklılık:4+2

Karizma:3

Meslek:1

Dövüş Yeteneği:1+3

Pasif Başlangıç Yeteneği:1

Yanında Taşıdıkları:

Pıtape-Ğuse
Askılı Çanta
Puro x3 (15 Adet)
Zippo(Puronun Hediyesi.)

Eşya Listesi

Diablo Tayfası

Saldırılarım

Ödüller
+6 Puan

Geminin İsmi:Jigoku
Çeşidi: Cavaler
Ekipman
- 1 adet Old buddy (Geminin önünde)
- 20 atımlık top cephanesi
-23 Birim Erzak
-10 Birim Tedavi Malzemesi
-8 Birim Gemi Tamir Malzemesi
-0.000.000 Beli
-Fıçı Bira x4
Oyio-NPC
Kullanıcı avatarı Parte del Yelmo

Mesajgönderen Velma Van Verdell tarih 09 Şub 2013, 00:17

O saçma maceradan tek kazancım, yeni pompalım oldu! Will'in gözü çıktı, kalbim acı içinde ve muhtemelen başıma büyük bir ödül koyulmuştur. Susan pek bir yardımda bulunmamış olsa da, eminim ki başımıza bir şey gelirse yardıma koşacak bir arkadaşımız olmuştu artık. Gemimiz ile Grand Line'a geçtiğimizde, emindim ki artık rahat olamayacaktık. Gemiye bindiğimizde Oyio ile göz göze geldik. Bir şey dememiş, sadece bakmış olması aslında beni mutlu etmişti. Karışıp laf etmesini istemiyordum. Will ve Yelmo da o olaydan sonra nutuk çekmişlerdi ama şunu söyleyeyim, zaten üzerimde baskı varken yaptıkları beni daha rahatsız etmekten başka bir şeye yaramazdı.

Yaramamıştı zaten! Gemiye döner dönmez Will'in gözünü daha düzgün bir şekilde temizlemiş ve sarmıştım. Tabi eskisinden daha durgundum, çünkü kafama takılan ve yapmam gereken bir şey vardı. Onu düşünüyordum. Bunu Will ile bile konuşmamıştım. Ki Will'in durumunu da düşünüyordum. Güverteye, nefes almaya çıktığım bir an Cobra'nın Haçi ile konuştuğunu görüp gülümsedim. Yolculuktan beri ilk gülümseme olabilirdi bu. Cobra'nın Haçiye söyledikleri gerçekten komikti ve sanırım bundan daha iyi bir zaman bulamazdım. Tek sorun yandaki gemide olmasıydı ve benim oraya zıplamak gibi bir saçmalık yapamayacak olmamdı. Şimdi suya düşersem, boku bokuna Grand Line'ın sularında ölüp giderdim. Bu yüzden elimi sallayarak Cobra'ya seslendim.

"Şttt! Sarışın! Baksana bi!" diye. Bana dönüp baktığında da ellerimle konuşmamı destekleyerek "Seninle bir şey konuşmam gerek!" diyecektim. Ben oraya gidemem ama mutlaka Cobra bi yolunu bulup gemiye gelebilir. Hiç olmadı adaya inince konuşuruz ama konuşmam gerektiğini bilmeli.
Velma Van Verdell

Mesajgönderen Will Brown tarih 09 Şub 2013, 01:33

Grand Line... Sonunda çoğu korsanın hayatı boyunca gelmeye uğraştığı yere gelebilmiştik. Bu toprakların lanetli olduğundan bahsedenler de var; bereket getireceğine inananlar da. Bu topraklara herkesin başına dert olan hazineyi bulmak için gelenler de var; biraz macere yaşamak isteyenler de. Peki biz neyiz? Arkadaşını ararken biraz macera yaşayıp, gelmişken hazineyi de bulup lanetlenmek isteyenler miyiz? Kim bilir? Belki de biz de yaşadığımız onca olaydan sonra gerçek kimliklerimiz kaybedip böylesine berbat kişiliklere bürünmüş olabiliriz.

En son girdiğimiz savaşın üzerinden sadece bir kaç gün geçmişti. Birkaç gün... İnsanların fiziksel faaliyet göstermekten çok zihnini çalıştırdığı birkaç gün. Bütün tayfa Hirako'yu gerçekten bulup bulamayacağımızı düşünüyordu. Belki de içimiz de onu kurtarmanın bir hayal olduğunu düşünenler vardı. Burasını ben bilemem tabiki. Sonuçta ben insanların zihnini okuyabilen bir insan değilim ancak bazen insanların tek bir bakışı tüm düşüncelerini anlatmaya yeter.

Geçen bir kaç günde Velma'dan oldukça uzaktım. Benimle ciddi bir ilişki düşündüğü için değil tabiki. O kumandanı öldürdüğü için. Belki o adam benden gözümü aldı, Velma'nın kalbini kırdı ancak yine de bunlar o adamı öldürmek için yeterli bahaneler değil. Sonuçta o adam o an için yerde baygın bir şekilde yatan savunmasız bir insandan başka biri değildi ve ben- her ne kadar uyandığında barbar olan bir insan da olsa- savunmasız insanlara zarar vermemeyi kendime amaç edinmiştim. En azından Gave'in öğretileri bana bunları gösteriyordu. "Savunmasız insanları her zaman koru!" Ama ben ne yapmıştım. Ha ? En yakınımdaki kişinin savunmasız birini öldürmesine izin vermiştim. Bu yüzden de geçen bu 3-4 günlük zaman diliminde gözümün durumu dışında Velma ile hiç konuşmamıştım. Onu şu anda yaptığım gibi uzaktan izliyordum sadece. Olan biterden haberi olmayan, gözümün yokluğunu bile fark edememiş köpeğim Radar ile oynarken göz ucuyla Velma'yı izliyor ve onun Cobra'ya dediklerini anlamaya çalışıyordum sadece.
Will Brown

Mesajgönderen OP- Anlatıcı tarih 10 Şub 2013, 00:25

"Dominus'u pek tanımam dostum. İlk defa Grand Line'a geliyorum. Buranın yerlilerine sorman gerekiyor." demişti Cobra, Yelmo'nun sorusuna karşılık olarak. Sonrasında tavşan Haçi'yi ayartma işine dönmüştü.

"Gemi iyi, daha iyi olabilirdi ama aldığımız malzemeler gemiye gerekli tüm bakımları yapmama izin vermedi. Biraz katran gerek yoksa su almaya başlarız. Tabi şu an acelesi yok ama. Gerçi bu denizi pek tanımıyorum. Her an her şey olabilir." demişti Oyio. Bir süre suskun kalmıştı. Sonra kafasını çevirip Yelmo'ya;

"Orada ne oldu? Okçu çocuğun gözü nasıl bu hale geldi? Ayrıca Velma... Onun yüzünde farklı bir şey görüyorum. Karanlık bir şey... Dağa gitmenizden önce yüzünde gördüğüm o saflık yok olmuş sanki." demişti sesini genç doktora duyurmamaya çalışarak.

Tabi kızımız bunu duyabilir miydi bilemiyoruz. O sırada Cobra ile konuşmaya çalışıyordu.

"Kusura bakmayın hanımefendi şu an çok önemli bir pazarlığın ortasındayım." demiş ve tavşana dönerek; "Peki o halde, 7 havuç. Bundan daha yukarı çıkamam." demişti sanki fena halde köşeye sıkışmış bir tacir gibi.

Armored Lady ise bu sırada onları izliyor olduğundan;

"Tavşanını merak etme. Cobra sadece seni kızdırmaya çalışıyor.” demişti sakin bir tonda.

"Ama oldu mu bu!" diye itiraz etmişti genç korsan hayal kırıklığına uğramış bir biçimde.

Tobimaru ise loge pose için uygun bir kap arıyordu. Ama gemide öyle bir şey yoktu. Sadece Oyio'nun küçük eşyalarını saklamak için kullandığı ahşap kutular ihtiyacını giderebilirdi. Ama onlar da marangozun eşyaları ile doluydu.
Kullanıcı avatarı OP- Anlatıcı
Anlatıcı
Anlatıcı

Mesajgönderen Parte del Yelmo tarih 10 Şub 2013, 23:22

Yelmo' nun soruları cevaplanmıştı ancak istediği şekilde cevaplanmamıştı. East Blue' ye geri dönebilme şansları var mıydı? Zaten mesele bu değildi... Dominus denilen adamdan Cobra' nın da haberi yoktu. Gerçketen oldukça zor bir yola girdikleri belli oluyordu. Gizem oldukça yüksekti ve bilmedikleri bir denize ayak basmışlardı. Attıkları her adım için daha dikkatli olmaları gerekiyordu. Hedefleri Hirako' ydu ve doğrudan ona ulaşmaları gerekiyordu.

Katran demek? Biraz paraya ihtiyaçları vardı. Tüm paralarını Yalnız Dağ için yola çıkmadan önce harcamışlar ve erzak almışlardı aceleyle. Katran için paraya ihtiyaçları vardı kesinlikle. Oluşan sessizlik süresi boyunca ne yapacağını düşünmüştü. İsimleri korsan olduğu için etrafı yağmalamak para kazanmak için en iyisi gibi görünse de Yelmo bu düşünceyi kafasından silmişti. Masum insanları yağmalamak istemiyordu. O zaman denizci gemilerini yağmalayacak ve ihtiyaçlarını karşılayacaktı. Sonuçta ne kadar rahat dursalar da denizciler korsanlara saldırmak için sebep aramayan insanlardan oluşuyordu.

Oyio' nun sorusuyla kendine gelmişti. Velma' nın yüzündeki saflık ve genç Will' in gözü... Basitti aslında. Oyio' ya dönerek ''Velma Will' in gözünü alan insanın canını aldı. Will' in gözü ise bir kumandan tarafından alındı.''demişti. Bu açıklamanın yeterli olacağını düşünüyordu. Biraz kafasını toplamak için eski ama ilgi gördükçe güçlenen dostunun yanına gidecek. Old Buddy' i temizlemesi iyi olacaktı.
Ölüler Pişmanlıklarını Mezara Götürürler. Nefret ise yaşayanların yarattığı ve büyüttüğü bir ilüzyondan ibarettir.

Resim

Resim

İsim:Parte del Yelmo

Taraf:Korsan

Takım Bonusu:Yekpare Vücut

Boy:178

Kilo:73

Para:435.000

Güç:5+1

Hız:3

Dayanıklılık:4+2

Karizma:3

Meslek:1

Dövüş Yeteneği:1+3

Pasif Başlangıç Yeteneği:1

Yanında Taşıdıkları:

Pıtape-Ğuse
Askılı Çanta
Puro x3 (15 Adet)
Zippo(Puronun Hediyesi.)

Eşya Listesi

Diablo Tayfası

Saldırılarım

Ödüller
+6 Puan

Geminin İsmi:Jigoku
Çeşidi: Cavaler
Ekipman
- 1 adet Old buddy (Geminin önünde)
- 20 atımlık top cephanesi
-23 Birim Erzak
-10 Birim Tedavi Malzemesi
-8 Birim Gemi Tamir Malzemesi
-0.000.000 Beli
-Fıçı Bira x4
Oyio-NPC
Kullanıcı avatarı Parte del Yelmo

Mesajgönderen Miyamoto Tobimaru tarih 11 Şub 2013, 18:25

Düşündüğüm gibi gemide Loge Pose'u güvenle saklayabileceğim bir kutu yok. Adaya çıkıp öyle bir şey bulana kadar onu bileğimde taşıyacağım bu durumda. Elimden geldiğince dikkatli olarak... Mümkünse hareket etmeyerek... Burada hayatımız bu küçük cam küreye bağlı. Pamuk ipliği kadar kırılgan yani. Diken üstünde oturuyoruz. Açıkçası bu durum beni epey rahatsız ediyor. Gemidekilerin yolculukta başlarına gelebilecek kazalardan ben sorumlu sayılırım. Şu an yanımızda Cobra olsa da eninde sonunda yollarımız ayrılacak. O zaman daha da gerileceğim. Sanırım olması gereken de bu. Dikkatsizlik şu ana kadar başımıza çok olay açtı. Mesela omzuma giren sorumlusu dikkatsizliğim. Dönüşüm hızımı hesaba katmayı unutmuştum. Hafifçe omzumu dokundum. Bunun haricinde böyle tehlikeli bir kasaba da ayrılarak bir yerlere gitmek de oldukça düşüncesizceydi. Hirako... Her neredeysen lütfen hayatta ol. Seni o Dominius köpeğinin elinden kurtaracağız. Beraber ailemizin intikamını alıp adaleti sağlayacağız. Bir şekilde hayatta kal. Tek dileğim bu.

Hirako'yu düşününce hüzünlenmiştim. Ahh, ne aptalım! Olabilecekleri hesaba katmalı ve ona göre plan yapmalıydık. Olanları telafi etmek zor. Ama bunu yapacağız. O zamana kadar sıkı çalışıp elimden geldiğince güçlenmeli, en azından mesleğim de ilerlemeliyim. Grand Line'da rota bulmak için şu an yeterli değilim. En kısa sürede bu açığımı tamamlamalıyım. Bu konuda Cobra'dan yardım alabilirim sanırım.

Kutu arama işim de son bulduğuna göre Cobra'yla konuşabilirim. Loge Pose'u dikkatle bileğime taktım. İyice kontrol ettikten sonra ben de güvertede yerimi aldım. Cobra'yla Velma konuşuyordu. Sanırım sıramı beklemeliyim. O zamana kadar boş durmamı gerektirecek bir sebep yok. Will'le konuşabilirim. Tek gözünü kaybettikten sonra morale ihtiyacı olmalı. Bu konuda bir şey diyecek değilim. Sadece sohbet edeceğim. Bu amaçla onun yanına gittim ve "Naber Will? Grand Line'da beklediğini buldun mu?" dedim gülümseyerek. Bakalım ne tepki verecek.
Miyamoto Tobimaru

Mesajgönderen Velma Van Verdell tarih 12 Şub 2013, 00:18

Cobra bana biraz beklememi söyledikten sonra Haçi'ye iyi tekliflerini dile getirmeye devam etti. Yüzümde kocaman bir gülümseme ile Haçi'ye baktım. "Anneyi terketmek yok değil mi tatlım? Ehe, ehe..." resmen tehtid edercesine bir alttan gelen ışıkla bu pis gülümseme herhalde Haçi'nin hemen teklifi kabul etmesini bile sağlayabilirdi! Hafifte gözüm seyirince tam oldu!

Sonra da Lady'nin sesini duydum, onun sesi duyar duymaz kafamda o gün bana sarıldığı sahne aklıma geldi. Delirmiştim ama Lady'nin kolları ne kadar sert olsa da o an şevkat doluydu. Üzüldüğümü biliyordu, benim için üzüldüğüne emindim ve kalbinin sesi... Ne kadar derinden geliyordu. Çok gizemli bir kadındı bu Lady ama çok da cana yakındı. Cobra'nın planını rezil edince, adam çocuk gibi dudağını bükmüş ve beni bu haline çok güldürmüştü.

Sonra derin bir nefes aldım ve ciddi yüzümü takındım. Duyabilecekleri bir sesle "Konuşmalıyız." dedim. Sonra da ekledim, "Özel. "
Velma Van Verdell

Mesajgönderen Will Brown tarih 14 Şub 2013, 03:06

Radar, dışarıdan bir insan baktığında oldukça gereksiz, tayfanın erzaklarını tüketmekten başka bir iş yapmayan bir canlı olarak gözükebilirdi ama biz -bütün tayfa olarak- özellikle de Velma'nın kaçırılması sırasında üzerine düşen görevi fazlasıyla yerine getirdiği için ona fazlasıyla güveniyorduk. Her ne kadar Haçi ile çok iyi anlaşamasalar da Velma'nın da onu sevdiğini düşünüyorum çünkü Kanjiro adasında yaşadığımız son dönemlerde Radar yemek bulamadığımız günler bize yemek bularak Velma'nın da güvenini kazanmıştı. Aslında Velma'nın güvenini kazanmak çok da zor olmasa gerek. Sonuçta kilisede hayatında ilk defa görüp sadece birkaç saat zaman geçirdiği pedere bile güvenebilmişti.

"Naber Will? Grand Line'da beklediğini buldun mu?" diye sormuştu Tobi. Sesindeki umut her insanın fark edebileceği kadar belirgindi.

Tobi'yi severdim aslında. Tayfanın benden sonraki en sessiz üyesi olduğu söylenebilir. Onu son zamanlarda çok konuşurken görmüyordum. Sürekli bir arayış içinde olduğu belliydi. Her ne kadar bunu dışarıya vurmamaya çalışsa da az çok belli oluyordu. Canı bir şeylere sıkkındı ve bunu anlamak aklı çalışan her insan için çok kolaydı.

"İyi sayılabilirim sanırım. Radar yanımda. Bir gözüm çıktı. Velma ile aram bozuk ama her şeye rağmen olaylara olumlu bir bakış açısıyla yaklaşmaya çalışıyorum." diyecek ve ardından da "Senin neyin var?" diye ekleyecektim.

Out: Sınavım var(dı). Gecikme ve saçmalık için özür dilerim.
Will Brown

Sonraki

Dön Manyetik Rota 3

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Semrush [Bot] ve 1 misafir