[Görev-Luther] Uyanış

Re: [Görev-Luther] Uyanış

Mesajgönderen OP- Anlatıcı tarih 30 Mar 2013, 00:17

Müfettiş ve adamları ölüleri kulüp evine taşıyorlardı. Kulüp 13 ile ilgili tüm delilleri ölü denizcilerle birlikte yakacaktı. Luther, vurmuş olduğu kolu silah olan denizcinin üstünü aramıştı. Kolundaki cihaz hakkına pek bir şey anlamamıştı. Amam görünüşe doldurmalı bir toptu sadece. Ayrıca üstünden bir tantou ve ve 100.000 Beli para çıkmıştı. Bunun haricinde pek bir şey yoktu ortada.

Kulüp binası yanarken müfettiş, kulüp üyeleri ile bir kez daha konuşmuş ve ne yapacaklarını anlatmıştı. Plana göe tüm suç ona ve Luther'e atılacaktı. Margareth senaryo dışıydı. Her şey babasının ölümünü tezgahlamış bir evlat üstüne kalacaktı. Ortada ne büyük sırlar ne de komplolar olacaktı. Sonrasında ada kendi başkanını kendisi seçerdi zaten.

Ayrıca hayatta kalan iki polise geri dönem şansı vermişti müfettiş. Onların başı belada değildi. Ama yaşadıklarından sonra artık geri dönemeyeceklerini düşünüyordu ikisi ve müfettişi sonuna kadar takip edeceklerini söylemişlerdi.

Ardından herkes ayrılmıştı. Kulüp 13 mensupları evlerine dönmüştü. Geri kalanlar ise müfettişin izinde bir saklanma yerine gitmişti.

"Ortalık durulana ve bizi adan götürecek bir araç bulana kadar saklanacağız. Sonra da ilk fırsatta buradan gideceğiz." demişti. sonra gaddar bakışlarla eklemişti; "Babamın ölümünü tezgahlayan ve bu işe alet olan herkesi cezalandıracağım."

Out: Görev bitmiştir. Konun taşınacaktır. Çantana ve içindeki her şeye kavuşmuş durumdasın. Ayrıca 2 gelişim Puanı da kazandın. Son bir rp daha yapabilirsin.
Kullanıcı avatarı OP- Anlatıcı
Anlatıcı
Anlatıcı

Re: [Görev-Luther] Uyanış

Mesajgönderen Luther Lanzo Lapierro tarih 30 Mar 2013, 00:40

Artık savaş bitmişti. Sadece savaştan arta kalanlar vardı ve onları da temizlememiz gerekiyordu. Kafasından vurduğum adamın koluna baktığımda hiç bir şey anlayamamışım. Normal doldurmalı bir toptu. Adamın üzerini aradığımda ise 100.000 beli ve bir tane tantou çıkmıştı. Doğrusu aldığım bıçakların yanında bu tantou pek de değerli değildi ama yinede yanıma almamda yarar vardı. Parayı cebime koyup tantouyu aldıktan sonra Kulüp 13'ten çıktım. Bu sırada polisler ve şef cesetleri içeri taşıyordu. Burayı yakacaklardı. Savaşın izlerini de temizlemek çok sürmemişti zaten.

Kulüp üyeleri evlerine gittikten sonra bizde Kulüp 13'ü ateşe vermiştik. Sonra ise bir saklanma yerine doğru 5 kişi yola çıkmıştık. East Blue'dan beri yalnızdım ancak artık yanımda 4 kişi daha vardı. Hirako'nun kafasına ödül konmuştu ve artık işi daha zordu. Ödülü duyduğumdan beri ona yardım etmek için yollardaydım ama artık onu korumak için daha çok kişiyiz. Eminim onunda kendi arkadaşları vardır. En azından hepimizin amaçları bir. Şef Murdok, babasının intikamını almak için yollara düşecekti ve yanında memurlar onu sonuna kadar izleyeceklerdi. Margareth'te umuyorum ki bizimle gelir. Bu yolda paraya ihtiyacımız olacak, güzel ve yetenekli bir hırsız her zaman işimizi görür. Yinede tek kaybım Hantawashi oldu. Her neyse Tobimaru sıkıntı etme sana başka bir bıçak alırım. Bu tantouda Hirako'nun ellerinde iyi iş yapar gibi.

Şef babasının intikamını alma konusunda çok kararlıydı. Kesmesi gereken cezalar vardı. Aslında bu konu en az onun kadar beni de ilgilendiriyordu. Şefin sözlerinden sonra ona hafifçe gülümseyeceğim ve onun yanında olduğumu göstererek "Merak etme şef, başkanın intikamını her halükarda alacağız. Bende bu yola baş koydum. Hiç bir kralın hükmü sonsuza kadar sürmez. Bu kralın hükmünü de biz sonlandırmalıyız. Başkanın intikamını kendime borç bilirim bu yolda sana her türlü desteği vereceğim." diyeceğim.

Saklanma yerine gitmeden önce otele uğradık ve önce ben eşyalarımı aldım. Sonra ise üzerimi değiştirdim ve artık daha rahattım. En azından kırmızılarım var. Çok sürmeden saklanma yerine varmıştık. Şimdi bu adadan çıkmak ve tekrar yollara koyulmak adına bir yol ayarlayacağız, bekle beni Hirako, Yelmo, Tobimaru.
Luther Lanzo Lapierro

Önceki

Dön Manyetik Rota 3

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir