[Kurgu Görevi-EB 26]İsmine Sahip Çık

[Kurgu Görevi-EB 26]İsmine Sahip Çık

Mesajgönderen OP- Anlatıcı tarih 01 May 2013, 11:38

Eloy-Leon ve Shiro... Bu arkadaşlarımın hikayeleri anlatıldı ancak şu an farklı bir pozisyondalar. Onların da artık bir mürettebat ismi ve bir kumandanları var. Farklılar... Neden? Çünkü; bu arkadaşlarım diğer teğmenler gibi kumandanları ile tanışmak yerine, kumandanlarını kendileri bulmuş durumda. Zack Luigi yani Murderer Zack... Onun hikayesini dinlemiş olmalısınız aslında ama ben kısaca değinmek istiyorum. Tüm askerlerini kaybeden bu adam her şeyden sorumlu tutulmuş ve East Blue' nin en büyük katili ünvanını almayı başarmış.

Şimdi onun bu namına leke süren ondan daha kötü olarak anılan birisi var. Kim mi? Tahmin etmiş olmalısınız. Bhum Ganta... East Blue' nin başındaki en büyük bela. Onunla karşılaşmak demek kaybetmek anlamına gelse de denizcilerin geri durmak gibi bir niyeti görünmüyor.

Blip blip blip... Bu ses Zack' ın odasında bulunan den den mushiye ait ve konuşan kişi hepimizin tanıdığı bir isim. Binbaşı Theoder ''Rocketman'' Korse...

Aramıza tekrar dönmen sevindirici Zack. Ancak döner dönmez sana böylesi bir görev vermek zorunda olduğum için üzgünüm. Emrinde bulunan üç teğmenin bu görevi yerine getirebileceğine eminim. Göreviniz Bhum' un tespit ettiğimiz cephaneliğine bir saldırı düzenlemek. Cephaneliğin tamamen yok olduğundan emin olmalısın. İyi günler...''

Zack olduğu yerden doğrulmuş ve tüm gücüyle ''Eloy-Leon-Shiro''diyerek bağırmış ve tekrar kalktığı yere oturmuştu. Hemen bir toplantı yapmak istediği belli oluyordu.

OUT: Konunuzu bundan sonra beraber ilerleteceğiz. Bir sorun olursa Panej' e mesaj atabilirsiniz. Hayırlı olsun...
Kullanıcı avatarı OP- Anlatıcı
Anlatıcı
Anlatıcı

Re: [Kurgu Görevi-EB 26]İsmine Sahip Çık

Mesajgönderen Shiro Hitsuya tarih 01 May 2013, 18:32

Yeni bir hikayeye başlarken yada yeni bir macereya adım atarken her zaman kendimle başbaşa kalıp düşünmeyi tercih ederdim.Bu seferde odamda kalıp muştalarımı temizlerken bir önceki görevde olanları düşünüyordum.Bizim için güzel bir antrenman oldu korsanları dövmek ancak daha da önemlisi bizimle aynı amaçta,adalet isteyen bir kumandana sahip olduk.Bunlar görevin bizim açımızdan iyi yanlarıydı.Eğer Zack biraz daha gecikseydi belki de şimdi Eloy aramızda olmayacaktı.İşte buda bizim daha fazla tecrübeye ve antrenmana ihtiyacımız olduğunu gösteriyordu.Ama şuan için bunları bir kenara bırakıp yeni kumandanımız Zack ve yeni mürettebatımız EB-26 ile birlikte neler başarabilirizi düşünmek daha mantıklı olurdu...

Amacımızı bir çok kez dile getirdim.Hükümeti değiştirmek ve yeni bir adalet sistemi oluşturmak.Şöyle bir baktığımızda dünyanın adalet istediği bir gerçek.Ancak dünyada eli güçlü olan herkes istediği gibi yaşıyor ve kimseyi umursamıyor.Onlarda adaletini getirdiğini sanıp elinde ki insanları köle gibi kullanıyorlar.İşte böyle davranan insanlar dünyadan göçüp gittiklerinde arkalarında sadece kötü izlenimler bırakarak gidiyorlar.Neden insanlar için iyi birşeyler yapıp geleceğe faydalı olmak yerine bunu yapıyorlar.Neden o yolu tercih ediyorlar.İşte dünya bu soruların cevabını öğrendiğinde istediğimiz şekli alacak.En azından ben böyle düşünüyorum.Bunu en aza indirmek içinde hükümetin değişmesi lazım.Kesinlikle bir değişim lazım...

Bir anda kumandanın sesi gemide yankılanınca hemen toparlanıp dikkat kesildim.Üçümüzü birden yanına çağırıyordu.Zaten bende muştalarımı temizledikten sonra kumandanla görüşmeyi düşünüyordum.Kumandanın bizi çağırması iyi oldu...Odamdan çıktım ve kumandan Zack'in yanına doğru ilerlemeye başladım.Onu gördüğümde hemen başımla selamlayacak ve karşısında hazır olda duracaktım.''Sizi dinliyorum Kumandanım.'' diye ekleyecektim...
Resim

Resim

İsmi:Shiro Hitsuya
Taraf:Denizci
Boy:1.82m
Kilo:85
Para:1.030.000

Takım Bonusu: Cerberus

Karakter Puanları;

Güç:6(3+3)
Hız:6(5+1)
Dayanıklılık:8(5+3)
Karizma:4(2+2)
Özel Puanlar;

Dövüş yeteneği:8(2+6)
Pasif yetenek : Levent eğitimi,Bahriyeli

Saldırılar: 3 Attacks , Dempsey Roll

Eşyalar:
http://binodaliev.com/forum/shiro-hitsuya-t405.html
Muştalarım(2 adet orta kalite) ( Günlük görev )

Yanında Taşıdığı Eşyalar :
Sırt çantası ve Onun içine koyduğu Tedavi seti

Rütbe : Yüzbaşı

Ödüller: +1 İrade Puanı

Rokushiki: Soru:1
Tekkai:1
Shigan:1

Takım Bonusu

Ödüller:
+1 Güç
+1 Dövüş Yeteneği+1 Karizma
+1 Dayanıklılık
+1 Hız
+1 Dövüş Yeteneği
+1 Karizma
+1 Dövüş yeteneği
+2 Güç
+1 dayanıklılık,+1 dövüş yeteneği
+1 dövüş yeteneği,+1 dayanıklılık
+1 Dövüş yeteneği
Kullanıcı avatarı Shiro Hitsuya
OP:4S

Mesajgönderen Eloy Rigola tarih 01 May 2013, 19:04

Çıktığımız son görev biz üç teğmen için önemli değişikliklere sebep olmuştu. Artık EB-26 ismini taşıyan mürettebattık ve başımızda bizden yüksek rütbeye sahip bir kumandan vardı. İşin ilginç yanı onu kumandanımız olması için biz ikna etmiştik ve başına gelen bütün kötü olaylardan haberimiz vardı. Zack Luigi'nin başına gelenlerden sonra göreve geri dönmesini bizim sorumluluğumuz olarak düşünüyordum bu yüzden onun başarısız olmasına izin vermemeliydik.

Bunları düşünürken her zaman yaptığım gibi güverteden gökyüzüne doğru bakıyordum. Güverteye neden çıkmıştım ki? Hay, az kalsın unutuyordum dostum Taka' nın yemeğini vermek için güverteye çıkmıştım ama çoktan düşüncelere dalmışım. Yemeğini ona verirken " Üzgünüm dostum biraz gecikmeli oldu" şeklinde Taka'ya doğru fısıldadım. Bu sırada Kumandan Luigi'nin biz üç teğmene seslendiğini işittim . Üçümüzü birden çağırdığına göre konuşacak önemli bir şeyler olabilirdi bu yüzden hızlı adımlarla hemen odasına doğru hareketlendim.

Kumandanın odasına girip onu gördüğümde " Sizi dinliyorum kumandanım" şeklinde konuşacaktım. Bu arada ben odaya vardığımda Shiro da oradaydı. Her zamanki gibi atik dostumuz herkesten önce davranmıştı, bu adamında özelliği bu işte onu bu haliyle seviyoruz. Leon ise her zamanki gibi en son gelecekti ne de olsa tembel bir arkadaşımızdı.

Out: Teşekkürler Panej-san umarım sizde bizim kadar eğlenirsiniz :)
Resim

Bu kirli dünyayı temizlemek için her şeye reset atmalıyız.

İsim: Eloy Rigola
Taraf: Denizci
Rütbe: Yüzbaşı
Boy: 1.80
Kilo: 72
Para: 2.150.000 beli
Kafa Ödülü( Varsa Eğer): --

Karakter Puanları;
Güç: 8 (3+5)
Hız: 6 (5+1)
Dayanıklılık: 6 (4+2)
Karizma: 4 (3+1)

Rokushiki
Soru: 1
Shigan: 1

Özel Puanlar;
Meslek:
Dövüş Yeteneği: 8 (2+6)
Şeytan Meyvesi:
Pasif Başlangıç Yeteneği: Askeri Eğitim>Silah Uzmanlığı (Kılıç)
Takım Bonusu : Cerberus
Saldırı Listesi:
Saldırılar

Eşya Listesi:
Eşyalar

Yanında Taşıdığı Eşyalar- Varsa Cephane: Wazamono
Hayvan : Şahin-Taka
Ödüller:
Güç +1
Dayanıklılık+1
Güç +1
Dövüş Yeteneği +1 Hız+1 Dövüş Yeteneği +1Dövüş Yeteneği +1Güç +2
Güç +1, Karizma +1
Dayanıklılık +1, Dövüş yeteneği +1
Dövüş Yeteneği +1
Dövüş Yeteneği +1
Kullanıcı avatarı Eloy Rigola

Mesajgönderen Leon Kaiga tarih 01 May 2013, 19:48

EB-26… Artık adımız bu mürettebatla anılacak. Bunun, benim için en güzel yanı gemide düzenli bir odam olmasıydı. Her göreve farklı bir gemiyle çıktığımız için sürekli taşınmaktan sıkılmıştım. Fazla eşyam olmayabilir belki ama benim gibi tembel biri için bu iş bile angarya gibi gelebiliyordu. Belki bunun da etkisiyle hayatımda çok nadir yaptığım bir şey yaptım. Erken kalktım. Özel bir durum olmadıkça uyuyabildiğim kadar uyurdum ama bu sefer erken kalkarak yere, yatağın yanına oturdum ve bakımlarını yapmak için tantoularımı yanıma aldım.

Tantolarımın bakımına başladığımda yeni kumandanımız hakkında düşünüyordum. Yeni mürettebatın iyi tarafları vardı ama bugüne kadar başımızda bir kumandan yoktu. Yani artık eskisi gibi serbest hareket edemeyecektik. Yine de Zack-san’la iyi anlaşacağımızı umuyordum. Onunla konuşma fırsatını bulan Shiro olsa da yaşadıklarını anlattıklarında benim denizcilerin bünyesinden temizlemek istediğim, sözde adalet dağıtan insanların onun da canını yaktıklarını anladım. Katil damgası yemesi bir yana korumaya çalıştığı askerleri öldürmekle suçlanmıştı. Üstüne üstlük yediği katil damgasını kabul edip bir kenara çekilmişti. İçindeki acıları, yaşadıklarını yaşamadan anlamam mümkün değildi. Ama bir daha bu acıları yaşamaması için elimden geleni yapabilirdim. Bu yüzden benim de eskisinden daha çok çabalamam gerekiyordu.

Tantoların bakımını bitirdikten sonra bakım setini yerine koyup tantoularımı belimdeki kınlarına taktıktan sonra güverteye yöneldim. Güverteye çıkar çıkmaz kumandanın sesini duydum. Üçümüzü birden yanına çağırıyordu. Eloy’un bunu duyar duymaz, Taka’nın yanından direk kumandanın odasına yöneldiğini gördüm. Ben de arkasından onu takip etmeye başladım. Eloy odaya girip selamını verdikten sonra ben de kapıyı vurup odaya girecektim ve “Evet efendim. Sizi dinliyoruz.” diyecektim.
Resim

İsim: Leon Kaiga
Boy: 1.75
Kilo: 60
Para: 2.575.000 Beli
Kafa Ödülü/Rütbe: Yüzbaşı

Karakter Puanları;
Güç: 6 (3+3)
Hız: 8 (6+2)
Dayanıklılık: 5 (3+2)
Karizma: 5 (3+2)

Rokushiki;

Özel Puanlar;

Pasif Başlangıç Yeteneği: Askeri Eğitim > Silah Uzmanlığı (Çift Bıçak)

Saldırı Listesi:
Saldırılar

Eşya Listesi
Eşyalar

Yanında Taşıdığı Eşyalar/Cephaneler/Hammaddeler:

Orta Kalite Tantou x 2

Ödüller:
+1 Güç, +1 Hız
+1Güç, +1 Dövüş Yeteneği
+1 Karizma
+1 Dayanıklılık
+1 Dayanıklılık
+2 Dövüş Yeteneği
+1 Hız +1 Güç
+2 Dövüş yeteneği
Kullanıcı avatarı Leon Kaiga

Mesajgönderen OP- Anlatıcı tarih 02 May 2013, 22:26

Zack odasına gelen üç teğmenini süzmüş ve az önceki sertliğini bir kenara bırakarak koltuğuna iyice yayılmıştı. Ardından gözlerini büyütmüştü. Kafasında bir şeyler döndüğü belli oluyordu ama görevi açıklama niyeti yok gibiydi. Teğmenlerine yaklaşmaşlarını işaret etmişti. Sanki önemli bir bilgi verecekmiş gibi hareket ediyordu. Belki de önemli bir şey soracaktı.

''Bhum Ganta' yı tanıyor musunuz?''demişti sessiz bir şekilde. Belli ki bu ismin anılmasından bile rahatsız oluyordu bu adam. Masasının çekmecesini çekip bir şişe sake çıkarmıştı. Birden içmeye başlamış ve ''Ohhh...''diyerek şişeyi masaya vurmuştu.
Anlatıcı
Anlatıcı

Mesajgönderen Leon Kaiga tarih 03 May 2013, 21:57

Zack, üçümüzü de süzdükten sonra rahatlamış görünüyordu. Bize seslenirken sesinde hissettiğim sertlik yok olmuştu birden. Hareketlerinden, aklından bir şeyler geçtiği anlaşılıyordu. Ama bize tek kelime etmemişti hala. Sadece yüzümüze bakmak için bizi buraya çağırmadı herhalde. Yeni bir görev verilmiş olmalı ya da daha önemli bir şey. Daha ne kadar böyle bekleyeceğiz diye düşünürken yaklaşmamızı istemişti. Önemli bir şey söyleyecek gibiydi. Eloy ile Shiro’ya göz ucuyla bir bakış attıktan sonra kumandana yaklaştım. Daha rahat dinleyebilmek için biraz ona doğru eğildim. Ne söyleyeceğini gerçekten merak ediyordum. Söyleyeceklerini dikkatle dinleyecektim.

Bir şey anlatacağını beklerken tek bir soru sormuştu Zack. Bhum Ganta..? Bu ismi bir yerden duymuş muydum acaba? Söyleyiş şekline bakılırsa bu ismin konuşulmasından bile hoşlanmıyordu. Ya çok tehlikeli bir adamdı ya da kumandanın bu adamla kötü bir hatırası vardı. Peki kimdi bu adam? Eloy’la Shiro’nun gözlerinin içine bakıyordum, onların bilip bilmediğini soran gözlerle. Bu sırada kafamda bazı görüntüler canlanmıştı. East Blue’nun aranıyor posterlerine bakarken gözüme çarpmıştı bu isim. Nasıl bir adam ki Zack’i bu kadar rahatsız ediyordu? Ayrıca odaya girdiğimizden beri Zack’in aklında dolaşan ve bize söylemediği şey de Ganta ile ilgiliydi muhtemelen. Bu sorusunu cevapladıktan sonra bize bundan bahsedebilirdi ama benim şu anda daha çok merak ettiğim şey bu Ganta denen adamın nasıl biri olduğuydu.

Kumandan, çekmecesinden çıkardığı sakeyi kafasına diktikten sonra tekrar rahatlamış gibiydi. Ben de sorusana cevap vermek için doğruldum. “Bhum Ganta… İsim tanıdık geliyor ama hakkında aranan bir adam olduğu dışında hiçbir şey bilmiyorum. Ama bu soruyu sorduğunuza göre içimden bir ses bu adamla ilgili çok şey öğreneceğimizi söylüyor.” diyecektim hafif gülümseyerek.

Out: Ganta'nın ismini aranıyor posterlerinden biliyor olmamda bir sıkıntı yoktur umarım. Sorun olursa düzenleyebilirim.
Resim

İsim: Leon Kaiga
Boy: 1.75
Kilo: 60
Para: 2.575.000 Beli
Kafa Ödülü/Rütbe: Yüzbaşı

Karakter Puanları;
Güç: 6 (3+3)
Hız: 8 (6+2)
Dayanıklılık: 5 (3+2)
Karizma: 5 (3+2)

Rokushiki;

Özel Puanlar;

Pasif Başlangıç Yeteneği: Askeri Eğitim > Silah Uzmanlığı (Çift Bıçak)

Saldırı Listesi:
Saldırılar

Eşya Listesi
Eşyalar

Yanında Taşıdığı Eşyalar/Cephaneler/Hammaddeler:

Orta Kalite Tantou x 2

Ödüller:
+1 Güç, +1 Hız
+1Güç, +1 Dövüş Yeteneği
+1 Karizma
+1 Dayanıklılık
+1 Dayanıklılık
+2 Dövüş Yeteneği
+1 Hız +1 Güç
+2 Dövüş yeteneği
Kullanıcı avatarı Leon Kaiga

Mesajgönderen Shiro Hitsuya tarih 04 May 2013, 11:23

Odaya girdikten sonra Leon ve Eloy'da içeri geldi.O sırada ben hala Zack-san ın ne diyeceğini merakla bekliyordum.Sonuçta mürettebat oluştuktan sonra belki de ilk görevimizi alacaktık.Bu da benim gibi biri için oldukça güzel bir şeydi.Her görevde yeni bir tecrübenin yanısıra bir çok şerefsizi benzetmenin verdiği haz paha biçilemezdi benim için...Zack-san birşeyler düşünüyor gibiydi.Ama bu haliyle pek konuşacak gibi görünmüyordu.Bize fikir olarak ihtiyaç duymuş olabilir.Bu yüzden dikkatli bir şekilde olacakları izliyordum...

Zack-san bize Bhum Ganta'yı tanıyıp tanımadğımızı sordu.Bhum Ganta...Bu sırada bir sake çıkarıp yudumlayarak şişeyi masaya vurdu.Bana görevde içme diyen bu adammıydı.Gerçi Zack-san'ın niyetini az çok bildiğim için içmesine de birşey diyemezdim.Şimdi ise sorduğu soruya bir cevap vermek gerekiyordu.Önce davranan Leon adam hakkında aranan biri olduğu dışında hiçbirşey bilmediğini söyledi.Ben ise Leon'dan biraz daha fazla birşey bildiğimi söyeyemem ancak East Blue'nun en önemli korsanlarından biri olduğunu biliyordum.Easter Egg'de muştalarım yapılırken orada bulunan denizci karargahında da zaman geçirdim.Bu adam hakkında bildiğim bir şey varsa oda elinin güçlü olduğuydu.

Leon'un verdiği cevaptan sonra bende bir iki şey eklemek istiyordum.Ciddi bir ifadeyle ''Aslında bu adam hakkında Leon'un bildiklerinden fazla pek birşey bildiğim söylenemez.Ancak Leon'un cevabına,Bhum Ganta East'nın Blue'nun en güçlü korsanlarından birisi olduğunu eklemem gerekir.Benimde bildiklerim bu kadar.'' diyecek ve aynı ciddiyette kim konuşursa onu dinleyecektim...
Resim

Resim

İsmi:Shiro Hitsuya
Taraf:Denizci
Boy:1.82m
Kilo:85
Para:1.030.000

Karakter Puanları;

Güç:6(3+3)
Hız:6(5+1)
Dayanıklılık:8(5+3)
Karizma:4(2+2)
Özel Puanlar;

Dövüş yeteneği:8(2+6)
Pasif yetenek : Levent eğitimi,Bahriyeli

Saldırılar: 3 Attacks , Dempsey Roll

Eşyalar:
http://binodaliev.com/forum/shiro-hitsuya-t405.html
Muştalarım(2 adet orta kalite) ( Günlük görev )

Yanında Taşıdığı Eşyalar :
Sırt çantası ve Onun içine koyduğu Tedavi seti

Rütbe : Yüzbaşı

Ödüller: +1 İrade Puanı

Rokushiki: Soru:1
Tekkai:1
Shigan:1

Takım Bonusu

Ödüller:
+1 Güç
+1 Dövüş Yeteneği+1 Karizma
+1 Dayanıklılık
+1 Hız
+1 Dövüş Yeteneği
+1 Karizma
+1 Dövüş yeteneği
+2 Güç
+1 dayanıklılık,+1 dövüş yeteneği
+1 dövüş yeteneği,+1 dayanıklılık
+1 Dövüş yeteneği
Kullanıcı avatarı Shiro Hitsuya

Mesajgönderen Eloy Rigola tarih 04 May 2013, 16:01

Benim odaya girmemden çok kısa bir süre sonra Leon da odaya gelmişti ve üçümüzde tüm dikkatimizi Zack'in söyleyeceklerine vermiştik. Zack bize şöyle bir baktıktan sonra daha rahat olmaya başlamış , koltuğuna yayılmıştı. Üçümüzü birden aniden çağırdığına göre söylemesi gereken önemli bir şeyler olmalı diye düşünüyordum , bu sırada yaklaşmamızı işaret etmişti. İki adım öne doğru hareket ettim ve kulaklarımı açarak söyleyeceklerini beklemeye koyuldum.

Kumandan Zack sesinin tonunu alçaltarak Bhum Ganta'yı tanıyıp tanımadığımızı öğrenmek istemişti. Bhum mu Ganta? İlk duyduğumda çokta fazla bir şey ifade etmemişti ama Leon'un verdiği cevap kafamda bir şeylerin oluşmasını sağlamıştı. Leon, Ganta'nın aranan bir adam olduğunu ifade ettiğinde sanki bende bu adamın posterini görmüştüm ama şu an tam olarak resmini ya da ödülünü hatırlamıyordum , sadece isim tanıdık geliyordu.

Leon'un ardından Shiro adamın East Blue'nun en güçlü korsanlarından birisi olduğunu belirtmişti. Şu an böyle bir pozisyonda kumandan bize denizin güçlü korsanlarından birini sorduğuna göre bu işin altından bir şeyler çıkma potansiyeli yüksekti. Nasıl olsa birazdan öğreniriz düşüncesiyle " Arkadaşlarımın verdiği bilgilere ekleyecek bir şey bilmiyorum" şeklinde konuştum.
Resim

Karakter Puanları;

Rokushiki

Özel Puanlar;
Meslek:
Şeytan Meyvesi:
Saldırı Listesi:
Saldırılar

Eşya Listesi:
Eşyalar

Ödüller:
Güç +1
Dayanıklılık+1
Güç +1
Güç +1, Karizma +1
Dayanıklılık +1, Dövüş yeteneği +1
Dövüş Yeteneği +1
Dövüş Yeteneği +1
Kullanıcı avatarı Eloy Rigola

Mesajgönderen OP- Anlatıcı tarih 06 May 2013, 00:10

Zack şişesinde bulunan sakesini yavaş yavaş yudumlarken teğmenlerini dinlemeyi ihmal etmemişti. Söylenilenler onu memnun etmemişti ki bu yüzünden anlaşılabiliyordu. Şişeyi masaya vurduktan sonra çekmecesini tekrar açmıştı ve aranıyor posterlerini çıkarmıştı. Hızlıca taradıktan sonra aradığını bulmuş ve çekmeceyi kapatmıştı. Teğmenlere göre düz kendine göre ters bir şekilde masaya serdiği postere bakarak konuşmaya başlamıştı.

Resim

''Bhum Ganta. Rokushiki tekniklerini bildiğini düşünüyorlar. Ancak sadece Tekkai kullanırken görülmüş, bu yüzden diğerleri hakkında bir şey bilemiyoruz. East Blue' nin sahibi diyebiliriz. Bazıları buna kızacak olsa da kaçınılmaz bir gerçek. Gün geçtikçe güçleniyor. Cobra' nın bu denizden ayrılması ona büyük bir fırsat verdi.''demişti. Sanki Cobra ile tanışmış gibi konuşuyordu. İçkisinden bir yudum daha aldıktan sonra ''Başında 20.000.000 Beli ödül bulunan bu adamın cephaneliğini yok etmekle görevlendirildik. Ne kadar can sıkıcı değil mi?''diyerek sözü teğmenlerine bırakmıştı.
Anlatıcı
Anlatıcı

Mesajgönderen Eloy Rigola tarih 06 May 2013, 20:22

Biz üç teğmen Bhum Ganta hakkında bildiklerimizi paylaşırken Zack bizi dikkatlice dinlemişti fakat dinlerken takındığı yüz ifadesinden duyduklarından memnun olmadığı hissiyatını çıkarmıştım. Sanırım Ganta hakkında çok daha fazla bilgiye sahip olmamızı bekliyor ya da istiyordu. Elindeki şişeyi masaya vurduktan sonra aranıyor posterlerini çıkarmış ve aralarından bir tanesini seçip masanın üstüne koymuştu. Posteri daha yakından görebilmek için masaya iyice yaklaştım ve inceledim. Tahmin etmesi zor olmasa gerek poster Bhum Ganta'ya aitti ve 20.000.000 beli kafa ödülü bulunuyordu bu adamın. Şöyle bir fotoğrafına bakınca adamın yüzünde meymenet yoktu, bela bir tip olması kaçınılmazdı.

Zack posteri bize gösterdikten sonra bilgilerini paylaşmaya başladı. Ganta'nın rokushiki teknikleri kullanırken görüldüğünü söylemiş ve bu adamın Cobra'nın ayrılmasıyla East Blue'da krallığını ilan ettiğini eklemişti. Son olarak ise bizi yanına çağırmasının asıl sebebine gelmişti , mürettebat olarak bizden Ganta'nın cephaneliğini yok etmemiz istendiğini söylemişti. Zack'in ardından söze girdim : " Bu derecede tehlikeli bir adamın cephaneliğini yok etme görevi oldukça tehlikeli ve zor görünüyor ama iyi yanından bakacak olursak başarılı olmamız halinde East Blue'da EB-26 olarak ün salabiliriz. Son olarak Ganta'nın cephaneliğin başında beklediğini düşünmüyorum ama eğer onunla karşılaşırsak ilk görevimiz onun peşinden gitmek mi yoksa cephaneliği yok etmek mi olacak ? "
Resim

Karakter Puanları;

Rokushiki

Özel Puanlar;
Meslek:
Şeytan Meyvesi:
Saldırı Listesi:
Saldırılar

Eşya Listesi:
Eşyalar

Ödüller:
Güç +1
Dayanıklılık+1
Güç +1