[Görev - Calvados Pirates] Sefalet

[Görev - Calvados Pirates] Sefalet

Mesajgönderen OP- Anlatıcı tarih 29 Eyl 2012, 13:20

Okyanusların kimleri bir araya getireceği meçhuldür. Bazen en uyuşmaz insanlar bir araya gelir ve bir amaç uğruna çalışırlar; bazen bir araya gelen herkes özünde iyi olan bir şeyi başarmak için uğraşır... Bazen de Calvados tayfası gibi aslında bir araya gelmeleri çok mantıksız gruplar bir araya gelirler. Size onlardan bahsedeceğim. O kadar acaipti ki bu tayfa, onları birleştiren tek şey belki de etrafında toplandıkları içki masasıydı.

Bir adadaydılar, yola çıktıklarından beri uğradıkları pek ilgi çekici olmayan adalardan birisi... Buraya yakın olan iki tane ada bulunduğunu duymuşlar ve bunlardan birisine gitmek için yola koyulmuşlardı. Söylenenlere göre bu adalardan birisinde haydutlarla ilgili sorunlar yaşanıyordu ve bu sorunu çözmesi için birilerine ihtiyaç vardı. İnsanlar diğer adada bir arena olduğundan ve para karşılığı öldüresiye dövüşler yapıldığından bahsediyor, hatta yakınlarda bir turnuva olacağından dem vuruyorlardı.

Tayfanın rotacısı Boreta bu iki adaya da ulaşabileceklerini düşünüyordu. Şimdi onlara düşen, dümeni kıracakları yere karar verip yol boyunca hastalanmamak, fırtınaya yakalanmamak ve aç kalmamak için dua etmekti.

Out: Sıra olmadan, bir tur bitince beni beklemeden yazın, ben gireceğim siz karar verip bir iki tur döndüğünüzde. Karar vermek derken herhangi bir şeye karar verebilirsiniz, iki adadan birine gitmek zorunda değilsiniz. Ama denizde kaybolmayacağınızı garanti edemem ^^
Kullanıcı avatarı OP- Anlatıcı
Anlatıcı
Anlatıcı

Re: [Görev - Calvados Pirates] ???

Mesajgönderen Kenshin tarih 29 Eyl 2012, 13:52

Out: Killam’ın kamara’da Boreta’nın da güvertede olduğunu var saydım. Gerçi Rp içinde nerede olduklarını pek söylemedim, rp dışı belirtmek daha cazip geldi. Killam ile Boreta için de sorun olmaz sanırım. :)

”Arena mı, yardıma ihtiyacı olan ada mı?” Ne sıkıcı bir düşünceydi. Aslında aklıma bir iki şey gelmişti ama yinede karar vermekte zorlanıyor gibiydim. Gerçi nereyi seçersem seçeyim Boreta’nın bizi götüreceği yerin belli olmayacağını düşünüyordum. Ne de olsa sinsi bir pislikti her ne kadar sevsem de. Gerçi tayfa da benle Killam’dan başka birbirini iyi tanıyan kişi yoktu, zaten az kişiydik. Her neyse bir karar vermek gerekiyordu, hem de biran önce.. Özellikle de Killam karar vermeden önce. Lanet olası herif aklına ne gelirse söylüyordu, hiç mantıklı bir yanı yoktu. Hımm.. Öyleyse en çok denizci olan yere gitmeliydik! Akıllıca bir karar mıydı pek anlam verememiştim ama arena’ya gitmekten iyi olduğuna emindim.

En azından denizci öldürürdük, hem de haydutlara katılabilirdik. Hahahhaah. Ne kadar akıllıcaydı, gerçekten çok mantıklı bir şekilde hareket ediyordum. “Bir dakika!” para olmazsa içki olmazdı! Arenaya gidecektik ya da gitmemiz gerekiyordu. Gerçi daha bir sürü stok var, hem paramızda var. Hımm. Mantıklı bir karar değil gibi duruyordu. Amaannn! Tek seferde karar verip, pişman olmamalıyım.

Kararımı vermiştim ve kararım üzerine Boreta’nın yanına gitmeye başlamıştım. Sessiz olmalıydım ki Killam anlamamalıydı. Gerçi güvertede değildi, neyse yinede sessiz olmalıydım. Boreta’nın yanına geldikten sonra kulağına doğru fısıldayarak “Bizi haydutların sorun çıkardığı adaya götür!” diyerek kararımı bildirmiştim. Daha sonra ise Killam’ın yanına giderek;

”Nereye gideceğimize karar verdim, bol içki alabileceğimiz bir yer! Keyfine bak ama kararıma karşı gelirsen kafanı uçururum!” demiş ve yere uzanmıştım. Şuan yapmamız gereken tek şey Killam’ın sözleri üzerine dümeni kırmaktı, daha sonra yeni bir macera, yeni bir içki.. Son olarak unutmamam gereken bir şey var: gördüğüm her denizciyi öldürmekti..
Kenshin

Mesajgönderen Boreta Eprom tarih 29 Eyl 2012, 16:06

Adadan yine başka bir adaya doğru yola çıkıyorduk. Duyduğumuza göre bu adaya en yakın 2 ada vardı. Benim için en uygun olanı sanırım şu haydutlar olan adaydı. Turnuva dövüşleri gibi 1vs1 turnuva dövüşleri pek bana göre değil. hem haydutların başına da mutlaka bir ödül vardır belkide bir korsan olmaktan bir Haydut da olabilirim. Zaten bu tayfaya girmemin nedeni de hindiyi kesmeden önce biraz besleme ve şişmanlatma mantığıydı. Kaptana biraz içki ikram etmiştim. O da hemen saza atlamış ve beni tayfasına davet etmişti. Yani resmen kendi kuyusunu kazıyordu.

Ben bunları düşünürken tayfanın ikinci kaptanı yanıma gelmişti. Benim kulağıma "Bizi haydutların sorun çıkardığı adaya götür!" diye fısıldadı. Sanırım nereye gideceğimizi kaptandan gizli tutuyordu. Sevmiştim bu çocuğu oda benim gibi kaptanın arkasından iş çeviriyordu. Belkide aranıyor posteri çıksa bile onu öldürmezdim. Ama belki. Yüzümde halden memnun olduğum anlaşılacak bir gülümsemeyle sessizce "Tamam" dedim.

Hemen haritalara bakıp gerekli hesaplamaları yapmak için kamaraya gittim.
Boreta Eprom

Mesajgönderen Josh Ironwill tarih 29 Eyl 2012, 21:37

Halen hepsini tanımasam da hepsini tanıyormuşum kadar anlıyordum. Bizi ortak noktada buluşturan denizcilerdi. Denizcileri öldürmek ve içki daha doğrusu. Bunları düşünürken hafifçe gözlerimi açtım. Geminin ön tarafında tahtaya yaslanmış bir şekilde dinleniyordum. Yavaşça doğruldum ve etrafa bakmaya başladım. Gemide 2 tane farklı adaya gidebileceğimize dair bir bilgi dönüyordu. Ne yapıp ne yapmamamız gerektiğinden emin değildim. Bir tanesi haydut dolu bir ada bir tanesi de arena olan bir adaydı.

O sırada Kaptan Killam kamarasındaydı. Büyük ihtimalle yine içkisini içiyordu. Ayağa kalktım ve ana direğe doğru yürüdüm. O sırada geminin dümeninde olan Boreta vardı. Arkasında Kenshin ona bir şeyler fısıldıyordu. Dudaklarını okumaya çalışırken sadece Boreta 'nın "Tamam" dediğini anlayabildim. Ne konuştuklarını merak ediyordum fakat çokta takmamıştım.

Ana direğin yanına geldiğimde yavaşça tırmandım ve tepeye gelince yerime geçip manzaranın tadını çıkarmaya başladım. Deniz bugün her zamankinden güzel görünmüştü. Ufuk çizgisine bakarken yine gelen hafif bir esintiyle yavaşça gözlerimin ağırlaştığını hissedebiliyordum.Kendime "Aslında haydutların olduğu adaya gitmek iyi olabilir." demiştim. Daha sonra düşünmek üzere bir kenara bırakıp yavaşça gözlerimi kapattım.
En son Josh Ironwill tarafından 29 Eyl 2012, 23:17 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Josh Ironwill

Mesajgönderen Killam Prizes tarih 29 Eyl 2012, 21:50

" Evet, pis hamam böcekleri! Hepiniz ölecekseniz ve benim gücümün önünde eğileceksiniz! Üzerine tüm içkileriniz benim olacak. Kıçı kırık bir içki mafyası beni durduramaz. Dünyada ki tüm içkiler benim olacak. Ölün, bebeklerim, hepiniz ölün! " diyordu Killam. İşte yeni çağın ve içkilerin efendisi. Bir tane tabancası, bir milyon litre içkisiyle beraber yola çıkıyordu. Sıradaki hedefi 300 milyon litre içki ödüllü Tek Ayaklı İçki Makinesi Shhok idi. Yeni hedefine ulaşmak için onlarca içki dağını aştı, üzerine içki boğaları ve içki timsahlarını geçerek sonunda İçkilerin Götürdüğü yere ulaşmıştı. Rakibi ile göz göze geldi ve çoktan masa hazırlanmıştı. Masaya geçti iki amansız rakip heyecanlı bir biçimde. Bardaklar hazırlanmış ve içkiler doldurulmuştu. İki rakibinde eli masaya doğru gitti, ilk bardağı çeken Shhok oldu, fakat saliseler geçmeden Killam da dikmişti kafasına içkiyi. Kafasının kazınmış yanları parlıyordu gecenin karanlığında ve de ortalığı saran içki kokusu insanları delirtmeye yetecek kadar çoktu. Etrafa saçılmış içkiler, ufak bir kıvılcımla dünyayı yok edecek kadar çoktu. Yine de iki savaşçıda durmuyordu. İçmeye devam ediyorlardı ve ilk kimin düşeceğini Tanrılar bile bilmiyordu... Bir geldi, Yüz geldi, Bin geldi... On binleri ve Milyonları aştı, sonunda kazanan Killamdı. Ahlaksız Tanrılar kumar oynamıştı bu savaş üzerine ve kazanan sarhoşlar kralı değil, içkiler kralı olmuştu. İçkiler kralı dünyayı ele geçirdi ve dünyadaki peygamberini Kİllam ilan etti. Sonsuza dek içki dolu bir dünya oldu... ve bu zaferin ardından Killam büyük bir haz ve büyük bir şehvet içinde bağırıyordu son gücü ile " İÇKİİİİİİİİİ!!!!! "

Killam attığı büyük çığlıkla beraber ayağa fırlıyordu. Bu zevk ve aşk dolu " İÇKİ " çığlığı duyanları şaşkına döndürecek türden çıkmıştı. Killam öfke ile etrafına bakındı, ardından şaşkınlık ve hüzünle dolmuş kafasını önüne eydi. Söylenen sözleri duymuyor, bu dünyadan uzaklaşmış gibi duruyordu. Üzülüyordu ve efkarla dolmaya başlıyordu kafası. İçkiler dünyasından bir kez daha ayrılmıştı. Uzun yıllar onun içindeyken neden ayrılmıştı ? İstemiyordu ayrılmak... Rüya dünyasına dönmek istiyordu, ama orası artık tuzla buz olmuştu ve İçkilerin Efendisi bir kez daha gerçek dünyaya dönmüştü. Sonunda bir kaç kelime duyabildi; " Bol içki... ". Gözlerini açtı ve sahip olduğu hüznü bir kenara attı. Derin bir nefes aldı ve ayağa fırlayarak güverteye doğru yürümeye başladı. Her şeyden öte o adayı görmek istiyordu. Etrafına bakındı ve henüz harekete geçmiş olan Boretayı gördü. Büyük bir hız ile ona ilerledi. Yüzüne baktı. Konuşmak için nefes aldı. Konuşacağını unuttuğu için nefesi geri verdi. Sonra bir kere daha aldı. Kafasını gökyüzüne dikerek düşünmeye başladı, ne söyleyecektim ben ? Hareketsiz geçirdiği bir kaç dakikanın ardından yeni yeni çalışmayan beyni ona bir şeyler hatırlattı, içki ve yer. Derin bir nefes daha çekti unutmadan hemen söyliyeyim diye hızlıca konuşmaya başladı, " Bizi içkiler adasına götür ki içki ile yaşayabileyim! ". Sözleri bittiğinde arkasına döndü kendini duyurabilecek bir şekilde konuşmaya başladı " İçki getirenden kamisamalar razı olsun, biri bana içki getirebilir miii ? " dedikten sonra kendini yere attı, sabah güneşi iyi gelirdi ve hüzünle konuşmaya başlıyordu " İçki getirmezseniz öleceğim! "

Out: İlk paragrafı anlamayan arkadaşlar, ilk paragraf rüyadır.
Killam Prizes

Mesajgönderen Josh Ironwill tarih 29 Eyl 2012, 23:42

Hafifçe kapanan gözlerim ve esintiyle sallanan mavi saçlarımın rahatını bozacak bir şey olmuştu."İÇKİİİİ..." Bu sesi biliyordu. Kaptan Killam yine içkisiz kalmış olsa gerek." dedim sessizce. Gözcü olarak görevimi yapıp etrafı inceledim biraz ve aşağıya baktım daha sonra. Kaptan Boreta'nın yanına gidiyordu hızlıca. Acaba tökezleyecek mi diye merak etsem de kendisinden beklenmeyecek hız ve dengeyle gidiyordu. Aşağı inmek için direğin merdivenini tutup aşağı inmeye başladım.

Kaptan bu sıralarda sinirli gibiydi. Konuşmak için nefes aldı fakat sonra tekrar verdi. Sonra havaya bakmaya başladı. Ben aşağı inerken o konuşmasına başlıyordu. Ben ayağımı güverteye bastığımda Kaptan Killam "Bizi içkiler adasına götür ki içki ile yaşayabileyim!" demişti. Merakla kaptana ve Boretaya aynı anda bakıyordum. Kaptan sözünü bitirince arkasını döndü ve "İçki getirenden kamisamalar razı olsun, biri bana içki getirebilir miii ?" dedi. Harekete geçmek için adım attığımda kaptan kendini yere bıraktı. Tekrar aynı sinirli ve garip görünüşüyle konuşmaya devam etti."İçki getirmezseniz öleceğim!" dedikten sonra tekrar adım atmaya devam ettim.

Kaptan Killam'ın İçki Diyarı olarak tanımladığı içki odasına doğru giderken biraz da Boreta'ya,Kenshin'e ve bana da getirmeyi unutmuyordum.
Josh Ironwill

Mesajgönderen Kenshin tarih 30 Eyl 2012, 00:28

”Ahh! Ne can sıkıcı bir herif..” beni duymuyordu bile. Sarhoştu, her zaman ki gibi. Adamın vücudunda bir yer kesilse kan değil de içki akacaktı, o derece bir sarhoştu. O kadar konuşmama rağmen her zaman ki gibi rüyalara dalmıştı. Malca düşünceleri de ayrı bir konuydu. Killam’ın güverteye doğru hareketlenmesinden sonra uzandığım yerden kalkarak bende onu takip etmeye başladım. Ne isteyeceğini bildiğimden dolayı, ayrıca onu ikna etmenin en kolay yolunu bildiğimden dolayı.. Güverteye doğru giderken kamara’dan bir adet fıçı bira’yı almıştım. Benim bira’yı almam ile birlikte güverteye çıkışımda aynı anda olmuştu. Killam’ı takip etmeyi de güverteye çıktıktan sonra bırakmıştım. Güverteye çıktığımda mutfağa gidip 4 bardak almıştım. Gerçi 4 bardak alsam da pek fazla kirlenmeyecek gibiydi, lanet olası herif hepsini içebilirdi!

Bardakları aldıktan hemen sonra tekrar güverteye çıkmıştım. Gözüme ilk çarpan şey Josh’un kendinden geçtiğiydi. Aklıma gelen ilk şey sarhoş olduğuydu ama pek sarhoşa benzemiyordu. Bir şeyler düşünüyor gibiydi, belki de oda benim gibi hangi adaya gitmenin doğru olduğunu düşünüyordu veya onun gibi bir şeydi. Her neyse Killam söylenmeye başlamıştı yine “İÇKİ!!” diye. O sırada Josh’un bizim için içki hazırladığını görmüştüm ama ondan önce davranmam gerekiyordu. Çünkü bir sonraki ada olarak nereye gitmemiz gerektiğini yada nereye gitmek istediğimi ona söyleyip, kararımı kabul ettirmem gerekiyordu. Hızlı bir şekilde Killam’a doğru giderek elimde ki fıçı biradan bardağı doldurduktan sonra yerde yatan Killam’ın yanına koydum ve “İçki adasına gitmek mi istiyorsun?” diye sordum. Sorumu sorduktan sonra hafif bir kahkaha patlatıverdim: Hahahahah diye.. “İçkiler adasına gidelim, aslında pekte içkiler adası değil.” deyip kendime de bir bardak doldurmuştum bira daha sonra ise konuşmama devam etmiştim. “Beyler istiyorsanız size de doldurayım, Josh senin için doldurmama gerek yok sanırım? Heh, ne diyordum? Şu haydutların olduğu ada, oraya gidip haydutların içkisini çalacağız. Sorun çıkardıklarına göre güçlü olmalılar, bu durumda paraları da vardır, tabii ki içkileri de. Bir de orada ki marine’leri katledeceğiz.” Doldurduğum içkiden bir yudum çekip “Ahh!” diye iç çektikten sonra son olarak “Ne diyorsun?” diye sorup Killam’ın cevabını bekledim.
Kenshin

Mesajgönderen Boreta Eprom tarih 30 Eyl 2012, 01:02

Ben çalışmaya başlarken bizim kaptan kamarasından çıkıyordu. Bu sabah sabah yine mi içti yav dengesiz dengesiz hareket ediyor inşallah kkavgada iyidir yoksa 5 para etmez. Benimde vaktim boşa gitmiş olur. Hızlıca benim yanıma doğru geliyor sanki birşey söyliyecekmiş gibi ama ilk çırpıda başaramıyor. Bu herif harbi dengesiz yav. ikinci kere nefes alışında nihayet konuşmayı başarıyor."Bizi içkiler adasına götür ki içki ile yaşayabileyim!" Afferin lan 2.kaptan Kenshin bu adamı nasıl ikna edeceğini iyi biliyorsun. Belkide bu tayfayı denizcilere teslim ettikten sonra bir takım olup birlikte çalışırız. "Emredersin kaptan"

Kaptan sonra bana arkasını dönüp "İçki getirenden kamisamalar razı olsun, biri bana içki getirebilir miii?" diyor ve adım atacakken yere düşüp yatmış gibi yapıyor. Sonrada yere iyice kurulup "İçki getirmezseniz öleceğim!" diyor. Yav asıl içersen içki komasına gireceksin. gerçi o zaman benim işime gelir ama ölmek için en bazından aranıyor posterinin çıkmasını bekle.

Neyseki tayfadaki 3.eleman yani tayfanın boş gezeni kaptana yalakalık yapmak için mutfağa gidiyor bari bize de getirsede üstümüzdeki stresi atsak. Derken önce Josh sonrada Kenshin ellerinde içkilerle geldiler. Yav bunların ikiside fazlasıyla yalaka ama böylesi daha iyi onlar kaptanın gözüne girerlerken yada en azından bunun için uğraşırlarken ben rahatça onları biçebilirim. Kenshin içkileri doldurup kaptanla konuşmaya başlamıştı. Ona o adada içkiler olabileceğinden bahsediyordu çakal. Neyse sanırım bu muhabbete karışmama gerek yoktu.

içkimden bir yudum alıp çalışmaya devam ediyorum.
Boreta Eprom

Mesajgönderen Killam Prizes tarih 30 Eyl 2012, 11:17

Mutluluk! Güneşin sıcaklığı ne mutlu ederdi insanı. Hücrelerim canlanıyordu adeta. Üzerine birde yaklaşan içki kokusu. Kesinlikle killam daha fazlasını isteyemezdi. Mutluluk pozisyonunu alıp gelen içkiyi en güzel şekilde içebilmek için kendini ayarladı. Köpek öldürenden, sakeye kadar her şey onun ailesiydi. Kaslarının güç kaynağı, insanlığının sevgi kaynağıydı. Sevdiği ve öncelerden duyduğu bir sözü hatırlıyordu Killam ve arkadaşları gelirken onu söylüyordu, " İçelim güzelleşelim... " Sözleri biter bitmez Kenshin'i dinlemeye başlıyordu. Yeni ada, yeni içkiler, birazcıcık heyecan olacaktı bu işin ucunda. İçinde içki varsa bir kolumu vermem, gider çalarım, diyen Killama bu teklif hoş geliyordu. Sıradaki hedef, haydutların içki depoları! diyerek kendini hazırlamıştı bile... Fakat gelen içkiyi içmeye başladığında bunları söylemeyi unuttu!

Gelen içkilerden kendine bir bardak, birde şişe alabiliyordu Killam. Yanına konmuş olan bardağı hafifçe içmeye başlamıştı. Sabahları yavaş olması gerektiğini biliyordu en azından, yada sadece uyku sersemiydi... Neden olduğu bilinmez oturduğu yerde dikleştirdi kendini. Biraz çabuk mu heyecanlanmıştı ? Genel mutluluk moduna dönüyordu gülümseyişini genişletirken. " Ada... " dedi sakince. Fakat biraz fazla heyecanlanmıştı. Elindeki içki bardağını bırakıp kaptığı içki şişesiyle beraber ayağa kalktı. Kafasına dikip koca bir yudum aldıktan sonra vücudundaki uyuşukluğun bittiğini hissedebiliyordu. Heyecanlanmış bedeni daha fazla içki içmek istese de " Ayık gidecem ben yua!. " diyerekten kendini tutuyordu. Ardından söyleyeceği şeyi unutmadan söyleyebileyim diye hızlıca konuşmaya başladı. " İçki var, para var, ah bir de kadın bulabilirsek ne iyi olur... " Sözlerinin ardından tüm enerjisi bitiyordu yeniden, içkinin etkisi geçiyordu ve yere oturuyordu eskisi gibi. " Tamam, gidelim anasını. İçki içelim amma, içkisiz olmaz, içki bulalım, sonrada haydutları yeriz ? " Gülümseyerek etrafındakilere baktı. Ardından son cümlelerini söyleyebilmek için ağzını yeniden açtı " Etrafı içki kokusuna bulayalım, içelim ake! "
Killam Prizes

Re: [Görev - Calvados Pirates] Sefalet

Mesajgönderen OP- Anlatıcı tarih 30 Eyl 2012, 21:24

Out: Josh, lütfen imzanı ekle! Ayrıca bir kere yazdıktan sonra mesajlarını editleme... Normal turlarda bu sana ceza getirebilir, haberin olsun. Özellikle ben okuduktan sonra editliyorsan.

Boreta, rotacılık seti yanında taşıyabileceğin bir şey değil. İçinden ufak tefek parçalar taşıyabilirsin, dürbün gibi.. Ama hepsi kocaman bir masayı dolduracaktır. İmzanı düzenle lütfen..

Karar verilmişti. Kararı kimin verdiği belli değildi, ama verilmişti bir şekilde işte. Zaten içki masasında verilen kararlar en sağlamları ve her zaman tutulanları değil midir? Hoş ortada bir masa yoktu ya neyse... Rotacı Boreta kendi hesaplarıyla Arrack'ı haydut sorunu olduğu söylenen Choria adasına çevirdi ve dört günlük bir yolculuk başlamış oldu böylece...

İçkinin su gibi aktığı bir yolculuk olmuştu bu. Daha işin başında lıkır lıkır içkileri indiren tayfa - özellikle de kaptanları- dördüncü günün sonunda içkilerinin bittiğini görerek şoka girdiler! Hoş, başlangıçta bu kadar içince böyle bir sonuca şaşırmamak gerekir ya, neyse. Tam bir bekar evine dönmüştü gemi. Güvertede yürürken bile bilmediğiniz birisinin, tanımlayamadığınız bir eşyası ayağınıza takılabiliyordu. Durun daha fenası var! İçkiye aşırı abanmaya dayanamamıştı bazı bünyeler, yerde temizlenmemiş kusmuklar ve başka türlü pislikler - bazıları da denizi tutturamayıp gemiye mi salmıştı ne?- de vardı. Tayfada doğru düzgün yemek yapabilen birisinin olmaması da cabası!

Dördüncü günün sonu, sabahın ilk ışıklarında kara görünmüştü. Burası varmaları gereken yerdi bunda şüphe yok. Rotacı Boreta Eprom ve ikinci kaptan Kenshin ayaktaydılar. İkisi de geçmiş dört günün verdiği baş ağrısıyla mücadele ederek işlerini yapmaya çalışıyorlardı. Kaptan Killam güvertede bir yerde denize düşmemesine şükredecek bir halde ağzından salyalar akarak uyuyordu. Galiba, midesini de bozmuştu biraz. Josh Ironwill ise kaptandan daha iyi bir konumdaydı buna şüphe yok. En azından odasını bulabilmişti, yatağını bulamayıp yere yattı diye yüklenmemeliyiz ona.

Neyse, en azından eğlenmişti tayfadakiler! Bu bile pek çok şeye değerdi. Gemi yavaş yavaş uzaktaki çok da büyük olmayan adaya yanaşıyordu. Bir kaç saat içerisinde adada olurlardı şüphesiz.

Kullanıcı avatarı OP- Anlatıcı
Anlatıcı
Anlatıcı

Sonraki

Dön East Blue

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir