[Görev-Varuvl] Müsabaka Başlasın İyi Olan Kazansın

Re: [Görev-Varuvl] Müsabaka Başlasın İyi Olan Kazansın

Mesajgönderen Eustace E. Edwgare tarih 23 Nis 2014, 18:24

Haydi dostlarım, haydi soya soslarım. hikayemiz kaldığı yerden son sürat ara vermeden ve dinlenmeden devam ediyor. buna inanabilir misiniz? Elbette ki inanabilirsiniz. Çünkü siz benim dediklerime inanmakla yükümlüsünüz. Ben burda eustace 40 adam kesti 1000 tane de eşek kesti fakirlere de ziyafet çekti bu etlerle desem ona da inanmalısınız. Ama ben böyle şeyler uydurmuyorum. gerçekleri ve yalnızca gerçekleri açıklıyorum. ben büyük doğrucunun ta kendisiyim. Asla yalan söylemem. Size anlattığım hikaye de buna dahildir. ne dersem diyeyim siz ona inanın tamam mı canlarım?

Dövüşten bahsediyorduk değil mi? güzel bir dövüştü ama manasızdı. Eustace in hayatında olan çoğu şey gibi boş ve yüzeyseldi. Elbette tehlike vardı ama bu onu anlamlandırmıyor, doldurmuyordu. müsabakalar tüccarlar için gerçekten önemsiz konulardı. Ama Savaşlar öyle miydi? Askerler bezelye yerdi ve bezelyeyi tüccarlar temin ederdi. GErçek bir savaş olması eustace için ne kadar iyi olurdu. ama bu sadece bir müsabakaydı. Adamdan eğielrek kurtulmuştu ve şu kedicik ona saldırmaya başlamıştı. eustace içinde bir damla bile acıma olamdan adamın suratına 2-3 sert tekme atacaktı. Eşek toynaklarının gücüyle titresin orospu çocuğu. Ardından shun'un yanına gidecek ve nasılsın dostum? Beni kurtardığın için sana minnettarım diyecekti.
İmza : 
''Pırlanta kalbim olsa, bozdurabilirdim onu.''

Resim

ah kazıklandınız mı umrumda değil!
Resim

Eustace : İsim:Eustace E. Edwgare
Taraf: Gezgin
Boy: 1.86
Kilo:83
Para:5.670.000 beli
Kafa Ödülü/Rütbe: 50.000.000 Beli/Kilise
Puanlar : 
Karakter Puanları;

Güç:4+1
Hız:3+2
Dayanıklılık:3
Karizma:5+3

Özel Puanlar;
Meslek:-
Dövüş Yeteneği:-
Şeytan Meyvesi: Shiri Shiri No mi (eşek eşek meyvesi): 1+2
Pasif Başlangıç Yeteneği:Aldatıcılık>Dolandırıcılık , İkna
Eşyalar : Sırt Çantası
7x:Karpuz(10ar kilo)
Fiddle( leş kargası)
1x *Fıçı Bira
Balıkçılık Seti
Kayık!(Edwgare'ın şanı)
Kılıç
5+1(açılmış) kavanoz bal

Kullanıcı avatarı Eustace E. Edwgare
OP:4S

Mesajgönderen Samwell Peter Blackwater tarih 24 Nis 2014, 17:01

Savaş lehime dönmeye başlıyordu. Adama her ne kadar göğüs kafesine hedef alarak saldırmış olsam da yeterince hızlı olamadığımdan adamı öldürememiştim ancak yinede işime yarıyacak bir sonuç doğurmuştu bu saldırm: Adamın omzuna büyük bir güçle çarpmıştım. Adam da daha fazla dayanamayıp yere düşmüştü. Artık sadece ayakta olan bendim ve artık Gordon'un canını acıtanlardan öç almaya daha da yakındım. İçimdeki öfke henüz sönmemişti! Hayır sahadaki tüm rekipler ölene kadar olmazdı bu! Gözüm dönmüştü bir kere! Ya herkes ölecek yada ben burada can verecektim...

Adam omzundaki yaraya rağmen iyi dövüşüyordu. Hafife alınacak biri değildi ve son derece taktire layık bir şekilde dövüşmüştü. Ancak o anki gözü dönmüş ben bunu fark edemeyecek kadar öldürmeye odaklanmıştı. Karşımdaki adama hiç acımadan ve hiç vakit kaybetmeden son ve ölümcül bir saldırıda daha bulunacaktım... Kanımın adeta kaynadığını hissettim. Vücudumdaki tüm kan yüzüme akmıştı. O sırada omzumun yukarı kısmı ve yüzüm alevler içinde yanmaktaydı. Adamın yere düşüşünü gördüğümde yüzümde şeytani bir tebessüm oluştu. Daha önce hiç böyle hissetmemiştim. Ne kadar korkunç! Çocukluğumdan beri dizginlediğim asıl benlik artık kendisine kaçış yolu bulmuştu...

Rakibimin düşüşünden yararlanarak ani bir saldırı daha yapacaktım: Yine adamın göğüs kafesini hedeflemiştim. Ancak bu sefer adamın kaçmaya fırsatı olmayacaktı. Çünkü en güçlü saldırımı elimden gelen en yüksek hızla yapacaktım: Torri Rhagorol. Bu sefer adamın öleceğini hissediyordum. Lanet olasıcaların hepsi ölecekti! Başka çaremiz yoktu! Savaşmak için yanlış sürüyü seçmişlerdi! Hiç zaman kaybetmeden harekete geçtim...

Out: Şu aralar performans ödevleriyle uğraşıyorum o yüzden fazla vaktim olmuyor. Gecikmeler için kusura bakmayın...
Samwell Peter Blackwater

Mesajgönderen Araknea Shun tarih 24 Nis 2014, 17:27

Artık her şeyin iç içe geçtiği bu ortamda, bence yavaş yavaş vahşete katılıyordum. Skits, yerdeki adamı parçalıyordu. Ne olduğunu bile anlayamayan bu adam, hayatının son saniyelerini korkuyla geçiriyor olmalıydı. Tecrübesizlik böyle bir şey. Ne olduğunu dahi anlamadan ölürsün. Sesini kimseye duyuramıyorken, yalnız ve korkulu. Güvenebileceğin tek şey kendi bedenin. Ne kadar dayanabileceğini bilmeden, ne kadar güçlü olabileceğini bilmeden güvendiğin tek varlık artık odur. Çünkü doğada sana yardım edecek bir dostun yoksa, ya çok güçlüsündür, yada ölmeye hazır olan bir aptal. Yerdeki adam da şu anda ikinci seçenekti. Dostları kendine göz bile atmayan bir aptal. Güvenebileceği tek bir şey bile olmadan ölüyordu. Kendi ideallerini, başkalarının yollarıyla yapmaya çalışıyorlardı. Serbestlik varken tutsaklığı seçiyorlardı kendilerine. Doğa varken yapaylığı. Tüm canlılar birlikteyken kendilerini ayırıp ölüyorlardı tek tek. Vahşet gölünün içindekiler de yavaş yavaş öleceklerdi. Doğa onları götürürken bağırmaya bile fırsat bulamadan.

Syokhe, göklerde uçuyordu hala. Burada değildi. Onun yerine yine onun yaşlarında olan Skits, bir adamı parçalıyordu. Ama Syokhe'ye ihtiyacım vardı. Onun bana ihtiyacı olduğu kadar. Yüksek bir ıslık çalacaktım. "Syokhe, Hére!" Islığımı duymuş olacaktı. Birazdan burada olacaktı. Bense yaralı omzumla bir çalının içinde duruyordum. Ayağa kalkacaktım. Tüm sesler, bedenimde yankı yaparken Alanı inceleyecektim. Kılıçlar ve pençeler birbirleriyle boğuşurken, duyacaktım hepsini. Skits adamı öldürdüğünde, onu yanıma alıp savaşa girecektim. Artık bu istek kend bedenimde patlarken hırslı ama temkinli bir şekilde savaş alanına girecektim. Önümdeki en savunmasız kişi kimdi? Kendini savaşa kaptırmış ve arkasına dikkat etmeyen biri. Önce o ölecekti. Bekleyecektim arkasında. Tam en dikkatsiz anında Skits'e komutunu verip adamın üstüne atılacaktım."Skits, Ná! Bana yakın olanlar, artık yaptıkları hatayı anlayacaklardı. Çünkü doğayı anlayan biri, diğerlerine yaptıkları günahları gayet iyi anlatabilirdi. Anlatacaktım onlara. Bu gereksiz vahşet sonlanacaktı. Çıkarcı toplum, yaptıklarının cezasını görecekti. Doğayı katleden bu insanlar, onun gazabına uğrayacaklardı. Hiç beklemedikleri bir şekilde.
En son Araknea Shun tarafından 26 Nis 2014, 14:13 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Araknea Shun

Mesajgönderen Gordon Blackwater tarih 24 Nis 2014, 19:35

Kan, gittikçe daha fazla, gittikçe daha kırmızı, gittikçe daha lezzetli görünmeye başlıyordu. Her koşulda bu bir gerçekti. Yaşamın sıvısı, hayatları kontrol eden asıl şey. Damarlarda biraz daha hızlı akınca sinirlendiğimiz, heyecanlandığımız yada korktuğumuzu gösterir. Bizi biz yapan asıl şey kandır. İnsanı öldürmenin en asilce yolu, ona zarar vermenin tek haklı çıkan yolu kanını dökmektir. Toprağı kızıla boyamaktır. Şimdiye kadar bir çok kişinin kanıyla yıkanmıştı Gordon. Bir çok kişiyi hakkıyla kaından etmiş, benliğini silip atmıştı. Şimdi ise, evet çaresizce kendi kanında yıkanıyordu.

Şimdi kendinden geçmek istemiyordu, söyleyecekleri vardı, aklında milyon şey dönüyordu. Yavaş yavaş düşüncelerini kontrol edememeye başlıyordu. Lakin bu fırsatı değerlendirecek başka zamanı olmayabilirdi. Artık kolunu kaybettiğinden güçlenmek eskisinden daha zor olacaktı. Gerçi hala bir ihtimal kolunu kurtarma şansı vardı ama buna bel bağlamak istemiyordu. İşte bu yüzden bilincini kaybetmemeliydi. Sadece kendi için değil sürüsünü korumak için de yapması gereken bir şeydi bu.

En yakındaki ağaca kendini atıp nefesini kontrol etmeyi deneyecekti. İçinde kalan biraz gücü toplamayı deneyecekti. Birisinin ona saldırmaya çalışacağını düşünmüyordu. Eğer denerse içindeki hayvanı son kez ortaya çıkarmaktan çekinmezdi, eğer ölecekse kendi kanını kendi tüketecekti. Kendi benliğini kendi silecekti bu dünyadan. Öleceğine emin olsa savaşmayı kesmezdi, devam ederdi, ama biliyordu bu dayanamayacağı bir acı değildi. Daha niceleriyle karşılaşacaktı, eğer böyle bir acıya dayanamayacaksa acının temsilcisi olmaya ne hakkı vardı ki?
Gordon Blackwater

Mesajgönderen OP- Anlatıcı tarih 04 May 2014, 15:52

Savaşın artık son demlerine yaklaşıyoruz gibi gözüküyordu ve bu da etrafa yayılan kan kokusunu arttırıyordu. Efisio karşısındaki adamdan kendisine doğru gelen mızraktan kurtulmak için sağ tarafına atlamıştı ardından ise hemen saldırıya geçmiş ve kanatlarını hızlıca çarpıp kılıcını savurmuştu bu saldırı rakibinin işini bitirmesi için yeterliydi ve karşısındaki adamı delip geçmişti. Sam de karşısındaki adama karşı bir avantaj sağlamış ve onu yere düşürmeyi başarmıştı, bu hamleden sonra artık tek düşüncesi karşısındaki adamı öldürmekti ve öyle de olmuştu yerdeki adam göğüs kafesine doğru gelen kurda karşı savunma fırsatı bulamamış ve orada can vermişti.

Shun ve tüccarda rahat bir duruma geçtikten sonra Shun kartalını çağırmış ve artık savaş alanının içlerine doğru girmeyi istemişti. Hayvanlarıyla birlikte önüne gelen ilk adama saldırmayı planlıyordu ama şöyle bir baktığında etrafında saldırabileceği pek biri yoktu. Silahşör kardeşlerde rakiplerinin işini bitirmişti aynı zamanda Pont ve adamları da kilisecilere üstünlük kurmuşlar Pont adamların elebaşı Jack’ e oldukça üstün dövüşüyordu ve işini her an bitirebilirdi. Bu sırada Gordon ise aldığı onca yaradan sonra bilincini tutmaya çalışıyordu ama bunun için yeterince dayanıklı değildi. Gözleri kararmaya başlamıştı.
Kullanıcı avatarı OP- Anlatıcı
Anlatıcı
Anlatıcı

Mesajgönderen Samwell Peter Blackwater tarih 08 May 2014, 16:10

Yarın sınavlarım olduğundan bugün yazamayacağım gecikme için özür dilerim
Samwell Peter Blackwater

Mesajgönderen Araknea Shun tarih 08 May 2014, 17:06

Grup olarak sınavlarımız olduğu için birkaç gün daha yazamayacağız.
Araknea Shun

Mesajgönderen Efisio Salvatore tarih 16 May 2014, 12:16

Kafamda kurduklarımı harfiyen uygulamış, kiliseci p*çin işini iki hamlede bitirmiştim. Savaş alanını tekrar süzmek ve son durumu gözlemlemek amacıyla tekrar göğe doğru yükselmiştim. Savaşın son dakikalarına yaklaşırken üstünlüğü alenen almış olduğumuz gözle görülebiliyordu. Silahşör kardeşler ve Pont'un adamları ise üzerlerine düşeni yapmış, kilisecilere diz çöktürmeyi başarabilmişti. Gordon'un durumu ise ciddiyetini koruyor, bir an evvel yardım çadırına götürülmesi gerekiyordu...

Son olarak ne yapabileceğime baktım. Pont, kilisecilerin lideri Jack'e karşı üstünlüğünü sağlamış görünüyordu ancak ufak bir destek fena olmazdı. Bu herifin kellesini istiyordum. O adi leşinin yere bir süprüntü gibi serildiğini görmeden bu savaş alanını terk etmemeye ant içmiştim. Muhtemelen son Hræsvelgr dalgasını da bu herifin üzerinde kullanacaktım. Yeterli ivmeyi alabileceğim yüksekliği hesapladıktan sonra Jack denen or*spu çocuğunun işini bitirmek üzere dalışa geçmiştim. Bu savaş artık sona ermeliydi...

sanırım ben hariç tüm Varuvl kadrosu karakter resetlemesine giderek konuyu bıraktı. bu saatten sonra nasıl ilerleriz bilemiyorum ancak NPC olarak devam eden bir tayfada rol yapmaktan yana olduğumu pek söyleyemeyeceğim. rolsel olarak tayfadan ayrılmak isteyeceğimi de bu vesileyle belirtmiş olayım. ya bir süre yalnız devam edecek, ya da yeni bir tayfa arayışına gideceğim. hikayeyi buna göre şekillendirirseniz sevinirim, kolay gelsin.
born under a bad sign

Para: 2.500.000 :Beli:
Kilo: 80

Karakter Puanları
Güç: 5
Hız: 5
Dayanıklılık: 5
Karizma: 3

Özel Puanlar
Dövüş Yeteneği: 4
Şeytan Meyvesi: 5
Pasif Başlangıç Yeteneği: Hassas El, Dejavu Pasifi, Param yok ama Yetenekliyim!

Saldırı Listesi Link
Orta Avustralya Aborjinleri:Buljin
Fırtına Taşıyıcı:Hræsvelgr
Tanrılar Tanrısı İskandinav:Votan
Zafer Müjdecisi Gaddar:Griffon

Eşya Listesi
The Anvil: Promesa

Yanında Taşıdığı Eşyalar
The Anvil: Promesa
Sigara
Siyah Zippo

Ödüller
Büyük İş (+1)
Müsabaka Başlasın İyi Olan Kazansın (+2)
Kiliseye Merhaba (+2)
Time Skip (+1)
Çarpışmanın Ortasında (+2)

Resim
Kullanıcı avatarı Efisio Salvatore

Skype ID: efisio_3

Mesajgönderen Eustace E. Edwgare tarih 18 May 2014, 07:14

Savaş sona eririyordu. Sarı güneşin altındaki kırmızı kanlar güzel bir görüntü oluşturmuyordu ama her yer kandı. Diğerleri dövüşmeye çabalıyordu ama eustace gerçek yolu görmüştü. Dövüş son çareydi. Savaşmadan önce mutlaka konuşulmalıydı bir bakarsınız ki bu konuşma rakibinizi ikna edip kan dökülmeden sizin çıkarınızın gerçekleşmesini temin edebilir. İkna gücünüz yüksekse kavgaya dövüşe girmeden önce bir konuşup onları kendi tarafınıza bile çekebilirsiniz. ne güzel değil mi? Bir tüccar için gerekli olan en önemli becerilerden 2.cisi. 1.si elbette palavra atma kabillyetidir. Yalan söyleyemeyen bir tüccar para kazanamaz. bu ticaretin en önemli kuralıdır. Bütün dünya yalan söyleme temeli üzerine kurulmuştur. herkes yalan söyler. yalan söylemeyen insan olamaz. ama yalan söylemek bütün medeniyetin yapı taşı olsa da ironik bir biçimde yalandan utanılır ve yalan söylenmemesi istenir. Ulan dünya yalana endeksli kurulmuş dürüsütlük sistemi batırır. ama bazı sistem düşmanları dürüstlüğün olması gereken şey olduğunu savunuyorlar. Bende buna gülerim Eustace de güler geçer.

Küçük, şerefsiz ve oldukça yalancı eustace artık savaşa devam etmeyecekti. zaten bitmek üzereydi. Etrafını kollayacak ve olduğu yerde kalıcaktı. Şu dövüş sona erdiği vakit pontun yanına gidip ona Düşmanımın düşmanı dostumdur. Hakkını vermeliyim iyi dövüştün. Ben eustace e. edwgare, bir tüccarım diyecekti.
İmza : 
''Pırlanta kalbim olsa, bozdurabilirdim onu.''

Resim

ah kazıklandınız mı umrumda değil!
Resim

Eustace : İsim:Eustace E. Edwgare
Taraf: Gezgin
Kilo:83
Para:5.670.000 beli
Kafa Ödülü/Rütbe: 50.000.000 Beli/Kilise
Puanlar : 
Karakter Puanları;

Güç:4+1
Hız:3+2
Dayanıklılık:3
Karizma:5+3

Özel Puanlar;
Meslek:-
Dövüş Yeteneği:-
Şeytan Meyvesi: Shiri Shiri No mi (eşek eşek meyvesi): 1+2
Pasif Başlangıç Yeteneği:Aldatıcılık>Dolandırıcılık , İkna
Eşyalar : Sırt Çantası
7x:Karpuz(10ar kilo)
Fiddle( leş kargası)
1x *Fıçı Bira
Balıkçılık Seti
Kayık!(Edwgare'ın şanı)
Kılıç
5+1(açılmış) kavanoz bal

Kullanıcı avatarı Eustace E. Edwgare

Mesajgönderen OP- Anlatıcı tarih 18 May 2014, 14:23

Out: Arkadaşlar tayfa dağıldığı için bu konuyu siz ikiniz adına daha fazla uzatmanın manası yok diye düşünüyorum, zaten kavgada bittiği için konuyu burada sonlandıralım. İkişer gelişim puanı harcayabilirsiniz, nasıl devam edeceğimiz kesinleştiğinde yeni konularınız da devam edersiniz.
Kullanıcı avatarı OP- Anlatıcı
Anlatıcı
Anlatıcı

Önceki

Dön East Blue

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir