[Görev-Efisio,Tedi ve Greg] Çarpışmanın Ortasında

Re: [Görev-Efisio,Tedi ve Greg] Çarpışmanın Ortasında

Mesajgönderen Tedi Diamante tarih 28 Eki 2014, 00:22

Kafama doğru sallanan kılıçtan eğilerek kurtulmayı planlamış ve oldukça başarılı olmuştum. Kılıç kafamın üstünden geçip gitti ve bende elde ettiğim fırsatı iyi kullanıp rakibimin solundan karnını keserek geçmiştim. Rakibim ölmemiş fakat savaş dışı kalmıştı, bu benim için yeterliydi. Doğruca gemiye doğru koşmaya devam ettim. Gemiye iyice yaklaştığımda Efisio'nun rakibini yendiğini görecek ve onun yanına gidecektim. Daha sonra muhtemelen onunla birlikte Greg'in yanına gidecektik.
Resim

Para : 1.965.000 Beli
Boy : 190 cm
Kilo : 85 kg

Karakter Puanları:
Güç :
7
Hız : 5
Dayanıklılık : 5
Karizma : 2

Özel Puanlar
Dövüş Yeteneği :
4
Pasif Başlangıç Yeteneği: Akrobasi, Askeri Eğitim

Arena puanı: 1

Eşya Listesi : Excadrill (işlemeli kılıç)
Kılıç Bakım Seti (Kamaramdaki dolabımda saklıyorum.)
SNSTR- Havoc x2 (Evren görevinden), 10 mermi

Saldırı Listesi: Hilal Atağı

Ödüller:[Evren Görevi] Kiliseye Merhaba Konusundan +1 Güç, +1 Dövüş yeteneği
Kullanıcı avatarı Tedi Diamante
OP:4S

Mesajgönderen Efisio Salvatore tarih 28 Eki 2014, 01:27

Sırtıma doğru gelen hamleden havalanarak kıl payı sıyrılmış, akabinde girdiğim kaçış moduyla da zavallı askeri cesaretlendirmiştim. Bir an için beni kılıçtan geçirebileceği hissine kaptırmıştı belki de. Ama bu hevesi uzun bir süre tattırmaya pek niyetim yoktu kendisine. Aniden yükselerek geriye doğru açtığım takla ile arkasına inmiş ve hiç ummadığı bir kesiş yaparak herifin sırtını boydan boya yarmıştım. Böylece güverte dışında ayakta kalan son denizci de çaresizce yere yığılmıştı…

Hiç hesapta yokken yine bir sürü masum insanın canını almıştık. Özellikle sonuncusu, her ne kadar uyarıma kulak asmamış olsa da vicdanımı bir nebze rahatlatmama yetiyordu. En azından kısa süreliğine de olsa öfkemi dizginleyebilmiş, şiddete duyduğum hazzı bastırabilmiş ve kendime hakim olmayı becerebilmiştim. Lakin hemen sonrasında fark ettim ki taviz verdiğin sürece s*kilmeye mahkummuşsun. Yanılmak istemiyorsan, hasmından hep en kötü ihtimali umacakmışsın. Ve kendi doğrularını uygulamalarını beklemek yerine, öyle cezalar koyacakmışsın ki herkesi uymak zorunda bırakacakmışsın. İnsaniyetperverliğin çalışma prensibi aslında buymuş…

Henüz güverteye doğru gidecekken Tedi gelmişti koşarak. Dikkatli gözlerle önce kendisini, ardından kanla bezenmiş kılıcını süzdüğümde en ufak hasar almadığını görmek beni sevindirmişti doğrusu. Hafifçe sırıtarak; “Görünüşe göre alayını gömmüşsün ahbap, eline sağlık. Yalnız, Greg piyasada yok, vakit kaybetmeden güverteye baksak iyi olur.” diyecek ve hızla yükselerek güverteye uçacaktım.
born under a bad sign

Para: 2.500.000 :Beli:
Boy: 1.86
Kilo: 80

Karakter Puanları
Güç: 5
Hız: 5
Dayanıklılık: 5
Karizma: 3

Özel Puanlar
Dövüş Yeteneği: 4
Şeytan Meyvesi: 5
Pasif Başlangıç Yeteneği: Hassas El, Dejavu Pasifi, Param yok ama Yetenekliyim!

Saldırı Listesi Link
Orta Avustralya Aborjinleri:Buljin
Fırtına Taşıyıcı:Hræsvelgr
Tanrılar Tanrısı İskandinav:Votan
Zafer Müjdecisi Gaddar:Griffon

Eşya Listesi
The Anvil: Promesa

Yanında Taşıdığı Eşyalar
Sigara
Siyah Zippo

Ödüller
Büyük İş (+1)
Müsabaka Başlasın İyi Olan Kazansın (+2)
Kiliseye Merhaba (+2)
Time Skip (+1)
Çarpışmanın Ortasında (+2)

Resim
Kullanıcı avatarı Efisio Salvatore

Skype ID: efisio_3

Mesajgönderen OP- Anlatıcı tarih 28 Eki 2014, 22:16

Greg, biraz düşündükten sonra gagasını saplamıştı adama. Adam, elindeki nançukayı bırakıp acı içinde gözüne saldırmıştı. Çığlıkları aşağıdaki Efisio ve Tedi’nin kulağına kadar gidiyordu. Fakat greg bununla yetinmemiş ve adamı tamamen etkisiz kılmak için şah damarını da patlatarak son hamlesini yapmıştı. Greg’İn yüzüne fışkıran sıcak kanlarla birlikte çığlık sesleri de kesilmişti artık. Tam bu sırada Efisio ve Tedi de güverteye çıkmışlardı. Gördükleri manzara kendi yaşadıklarından farksızdı. Greg de iki rakibini alt etmeyi başarmıştı.

Dostlarımız geminin güvertesinde toplandıklarında bir ses duymuşlardı. “Neler oluyor burada? Güzellik uykumdan uyanmama neden olan bu sesler de ne?” demişti bu ses. Kafalarını o yöne çevirdiklerinde genç bir bayan göreceklerdi. “Siz de kimsiniz ve burada neler oluyor?” demişti tek gözünü ovuştururken.

Cherina

Resim
Kullanıcı avatarı OP- Anlatıcı
Anlatıcı
Anlatıcı

Mesajgönderen Greg Beliczynski tarih 28 Eki 2014, 22:38

Adamın sol gözünü gagamla deşmiş, boğazındaki aort damarını ise pençemle parçalamıştım. Neden bilmiyorum, adam çığlık attıkça daha bir keyfim yerine geliyordu. Önce flintlock'ın, ardından nançukanın darbelerinden olsa gerek çok sinirlenmiştim dövüştüğüm ikiliye. Acı çektirerek öldürmek beni biraz olsun rahatlatmıştı.

Adamın aort damarını parçaladıktan sonra üzerinden indim. Gagamda kalan göz parçalarını yere bıraktıktan sonra güvertenin kenarına gittim, konsantre olup insan formuma geri döndüm. Sol işaret parmağımı sertçe dişlerimin üzerinde gezdirip denize bir kaç kez tükürdükten sonra kendisinden bir kapı uzaklıkta yaşanan dövüşlerden bihaber güverteye çıkıp etrafı sorgulayan kadına dönüp bir süre baktım ve akabinde Efisio ile Tedi'ye katılmak amacıyla yanlarına gittim. İlk indirdiğim denizcinin flintlock'ından kalan omzumdaki sıyrık acı vermese de, akıttığı kan bana bakan birinin dikkatini çekebilirdi.
Eşya Listesi:
Silah:
- Longhorn (+Gez ve Sabitleyici) (145.000 Beli)
- Mutfak Bicagi

Ekstra giyim aksesuarlari:
- Sag omuzluk
- Sol kolluk
- Sag parmaksiz eldiven
- Sol tam eldiven

Cephane: 56 ok
Para: 2.305.000 Beli

Aktif Saldırılarım:
-Power Launch (Feniks)
-Jack Knife (Simurg)

Karakter Puanları:
Güç: 4

Özel Puanlar:
Dövüş Yeteneği(Yay Kullanımı): 4
Şeytan Meyvesi: 4
Pasif Başlangıç Yeteneği: Uzak Görüş, Param yok ama Yetenekliyim!

Ödüller
+1 Meyve +1 Dayanıklılık
+1 Meyve
+1 Dayanıklılık +1 D. Yeteneği
+2 D. Yetenegi
Kullanıcı avatarı Greg Beliczynski

Mesajgönderen Tedi Diamante tarih 28 Eki 2014, 23:24

Efisio ile birlikte Greg'in yanına geminin güvertesine doğru ilerlemiş ve bir süre sonrada ulaşmıştık. Oraya vardığımızda Greg'i eli yüzü kan içinde kalmış şekilde görüyorduk. Halini görünce çetin bir savaştan çıktığını zannedip " Hayırdır? Oldukça zorlanmışa benziyorsun. Kızıl şahin adını haketmişsin " diyip kahkaha atarak takılmak istedim. Bu sırada bir kapı sesi kulağıma ilişmiş ve kapıya baktığımda...

Mor saçlı, oldukça seksi dehşet verici güzellik uykusundan yeni uyanmış bir hatun karşıma dikilmiş, şekerlemesini bölen gürültünün sebebini öğrenmek istemişti. Onu görünce bir anlığına kilitlenmiştim, gerçekten de kraliçe dedikleri kadar vardı. Hoş bana göre her kadın kraliçedir ya, ama bu güzelliğin yeri farklıydı. Kim olduğumuzu ve olanları sorduğunda öne çıkacak ve " Bendeniz Tedi, sanırım geçici korumalarınız oluyoruz kraliçem. " diyecektim ve yerde yatan denizcileri sağ elimi, avuç içi açık ve yukarı bakacak şekilde işaret edecektim.
Resim

Para : 1.965.000 Beli
Boy : 190 cm
Kilo : 85 kg

Karakter Puanları:
Güç :
7
Hız : 5
Dayanıklılık : 5
Karizma : 2

Özel Puanlar
Dövüş Yeteneği :
4
Pasif Başlangıç Yeteneği: Akrobasi, Askeri Eğitim

Arena puanı: 1

Eşya Listesi : Excadrill (işlemeli kılıç)
Kılıç Bakım Seti (Kamaramdaki dolabımda saklıyorum.)
SNSTR- Havoc x2 (Evren görevinden), 10 mermi

Saldırı Listesi: Hilal Atağı

Ödüller:[Evren Görevi] Kiliseye Merhaba Konusundan +1 Güç, +1 Dövüş yeteneği
Kullanıcı avatarı Tedi Diamante

Mesajgönderen Efisio Salvatore tarih 29 Eki 2014, 16:23

Tedi ile güverteye çıktığımızda gördüğümüz manzara karşısında adeta şaşkına dönmüştük. Greg sadece ok ve yay kullanmasına rağmen eli, yüzü kan içerisinde kalmıştı. Arkasında bıraktığı parçalanmış suratlardan denizcilerin insanlık dışı uygulamalara maruz kaldıklarını anlamak zor olmuyordu. Hayatımda tanıdığım belki de en aklı başında ve tutarlı adamın dahi yüzüne sıçrayan kan zerreciklerinin sıcaklığı ile insani duygularını yitirmesi anlık bir olaymış meğer…

İnsan formuna geçişimi başlatmış ve cebimden çıkardığım sigara paketinden bir dal alarak ateşlemiştim. Derin bir nefes alıp dumanı burnumdan verirken Greg’e doğru dönecek ve neler yaşandığını soracaktım. Tam o sırada güvertede daha önce görmediğimiz seksi bir hatun belirmiş, üzerindeki uyku mahmurluğunu atmaya çalışırken burada ne döndüğünü ve kim olduğumuzu sormuştu gözünü ovuşturarak. Şu muhabbeti bitmek bilmeyen meşhur “kraliçe” görünüşe göre bu hatundu. Bu hatuna neden böyle hitap ettikleri ise şimdi daha iyi anlaşılıyordu.

Önce Tedi kadınla muhatap olmuş ve yerde yatan denizcileri işaret ederek kendisini korumaya çalıştığımızı dile getirmişti. Yine de durumdan fazlaca yüzeysel bahsettiğinden söze girme ihtiyacı hissetmiş, Cherina’ya dönerek; “Jeffrey ve Ramon ile tanışıyoruz bayan. Adamlarınız ile görüşme halindeyken denizciler bulunduğumuz mekana baskın verdi, bizler de sizi yakalamalarına engel olmak adına çarpışmada yanınızda yer aldık. Mürettebatınız geldiğinde size durumu daha net açıklayacaktır. Şimdilik sakin olun, herhangi bir tehdit kalmadı.” diyecek ve gemi trabzanına yaslanarak sigaramı içmeye devam edecektim.
born under a bad sign

Para: 2.500.000 :Beli:
Boy: 1.86
Kilo: 80

Karakter Puanları
Güç: 5

Özel Puanlar
Dövüş Yeteneği: 4
Şeytan Meyvesi: 5
Pasif Başlangıç Yeteneği: Hassas El, Dejavu Pasifi, Param yok ama Yetenekliyim!

Saldırı Listesi Link
Orta Avustralya Aborjinleri:Buljin
Fırtına Taşıyıcı:Hræsvelgr
Tanrılar Tanrısı İskandinav:Votan
Zafer Müjdecisi Gaddar:Griffon

Eşya Listesi

Yanında Taşıdığı Eşyalar
Sigara
Siyah Zippo

Ödüller
Büyük İş (+1)
Müsabaka Başlasın İyi Olan Kazansın (+2)
Kiliseye Merhaba (+2)
Time Skip (+1)
Çarpışmanın Ortasında (+2)

Resim
Kullanıcı avatarı Efisio Salvatore

Skype ID: efisio_3

Mesajgönderen OP- Anlatıcı tarih 30 Eki 2014, 01:11

Dostlarımız açıklamalarını yaparken kadın, kollarını yukarı kaldırarak vücudunu esnetiyordu. Yavaşça yanlarına yürürken uyku sersemliğini de üzerinden atmış gibi görünüyordu. “Siz ne sevimli gençlersiniz böyle. Neden tayfama katılmıyorsunuz?” demişti bir gülümsemeyle. Bunun ardından “Unut bunu Cheri-san.” diye bir ses gelmişti arkalarından. Arkalarına baktıklarında Jeffrey’i geminin korkuluklarında oturur vaziyette göreceklerdi. Omzunda bir tüfek bulunuyordu. Ağzındaki puronun dumanını üfledikten sonra konuşmaya devam etmişti. “Yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederim gençler. Chheri-san’ın dediklerine kulak asmayın. Bunu herkese teklif eder. Sanırım buradan sonra biraz ortadan kaybolmamız gerekecek. Sizler ise geleceği olan gençlersiniz. Kendinizi geliştirin, daha güçlü olun.” Dedikten sonra Greg’in yarasına bakmıştı. “Şu yaranı bir sardıralım. Önemli bir şeyi yok gibi ama mikrop kapmasın.” demişti.

Out: Konu sonlanmıştır. Dilerseniz son birer tur yazın. 2'şer gelişim puanı harcayabilirsiniz bu arada. Yeni konunuzu en kısa zamanda açmaya çalışacağım.
Kullanıcı avatarı OP- Anlatıcı
Anlatıcı
Anlatıcı

Mesajgönderen Greg Beliczynski tarih 30 Eki 2014, 11:16

Ağzımdaki göz kalıntılarını denize tükürüp Efisio ve Tedi'nin yanına gittikten sonra tek kelime etmemiş, bizi onların kadına tanıtmasını beklemiştim; nitekim öyle de olmuştu. Önce Tedi, ardından Efisio kim olduğumuzu, ne yaptığımızı Cherina'ya anlattıktan sonra kadın bizi çok sevimli bulduğunu söyleyip tayfasına davet etmişti. Kadının bu cümlesinden sonra şaşkın gözlerle önce kendi vücuduma, ardından Tedi ve Efisio'nun vücuduna baktım ve "harbiden sevimli miyiz?" şeklinde mırıldandım.

Şaşkınlığım henüz bitmişti ki barda tanıştığımız ve denizcilere karşı omuz omuza çarpıştığımız Jeffrey lafa karışmış ve teşekkür edip Cherina'nın gördüğü herkesi tayfasına davet ettiğini, burada yolumuzun ayrıldığını söyledikten sonra kendimizi geliştirmemizi öğütlemişti. Daha ilk bakışta, tek bir soru bile sormadan sırf sevimli olduğumuz için bizi tayfasına davet eden bu kadına ısınmamıştım zaten. İyi olmuştu böylesi.

Jeffrey lafını bitirmeden önce omzumdaki yarayı farketmiş olacaktı ki, yaramı sardırmayı teklif etmişti. Jeffrey'nin yaramı belirtmesinden sonra omzuma baktım ve neler olduğunu yavaş yavaş hatırlamaya başladım. Lanet flintlock tam formdayken kanadım ile gövdemin birleşme noktasında beni sıyırmıştı. İnsan formuma geçince de doğal olarak omzumdaki kanama devam ediyordu. "Teşekkür ederim," diye konuşup kafamı olumlu yönde salladıktan sonra beni birine yönlendirmesi muhtemel olan Jeffrey'nin peşinden ilerlemeye başladım.

Görünüşe göre artık bu adadaki işlerimiz sonra ermişti. Denizci grubunu bile alt ettiysek, burada daha fazla durmamızın bir anlamı yoktu. Belki de başımıza ödül koyacaklardı, kim bilir. "Bir ordu gelmeden önce buraları terketsek iyi olur," diye konuşacaktım Efisio ve Tedi'ye doğru, yaramın işlemleri bittikten sonra. Karşı çıkacaklarını sanmıyordum. Ama önce bu adada tanıştığımız sayılı kişilerden olan Jeffrey ve Ramon'a teşekkür etmek gibi bir amacım vardı. Onlara teşekkür ettikten sonra sırtımdaki ok çantamı ve yayımı düzeltip, geminin limana doğru olan çıkışına yöneldim, limana ayak bastım. Kim bilir, belki de bu hareketim, çok daha tehlikeli bir dünyaya açılmamın ilk adımı olacaktı.
Eşya Listesi:
Silah:
- Longhorn (+Gez ve Sabitleyici) (145.000 Beli)
- Mutfak Bicagi

Ekstra giyim aksesuarlari:
- Sag omuzluk
- Sol kolluk
- Sag parmaksiz eldiven
- Sol tam eldiven

Cephane: 56 ok
Para: 2.305.000 Beli

Aktif Saldırılarım:
-Power Launch (Feniks)
-Jack Knife (Simurg)

Karakter Puanları:
Güç: 4

Özel Puanlar:
Dövüş Yeteneği(Yay Kullanımı): 4
Şeytan Meyvesi: 4
Pasif Başlangıç Yeteneği: Uzak Görüş, Param yok ama Yetenekliyim!

Ödüller
+1 Meyve +1 Dayanıklılık
+1 Meyve
+1 Dayanıklılık +1 D. Yeteneği
+2 D. Yetenegi
Kullanıcı avatarı Greg Beliczynski

Önceki

Dön East Blue

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir