[Görev-Heiwa Maeda]Panayırla Beraber

[Görev-Heiwa Maeda]Panayırla Beraber

Mesajgönderen OP- Anlatıcı tarih 19 Oca 2013, 14:54

Gezginimiz bir dostunu kaybettiği için öyle kolay pes edecek birisi değil. Kararını vermiş ve panayırla beraber başka bir adaya başka bir maceraya atılmayı seçmişti. Panayıra para ödemeyecekti ama bir görevi de olacaktı elbette. Ona gardiyanlık görevi verilmişti. Çıkacakları adada hırsızlara karşı panayırı koruyacak ve karşılığında hem seyahat edecek hem de belirli bir ücret alacaktı.

Kendisine çarpan çocukla beraber seyahat ediyorlardı ve yaklaşık iki gündür yolculuk yapmaktaydılar. Yemek bedava, su bedavaydı ancak Shisha' nın yokluğu...

İki günün sonunda çocuk ilk defa Maeda' ya yaklaşmış ve ''Abi kurdun nerede?''demişti güleryüzlü bir şekilde. Yüzünden masumiyeti ve hiçbir şeyden haberi olmadığı belli oluyordu.

OUT: Çocuğa uygun bir resim bulunca yapıştıracağım.
Kullanıcı avatarı OP- Anlatıcı
Anlatıcı
Anlatıcı

Re: [Görev-Heiwa Maeda]Panayırla Beraber

Mesajgönderen Heiwa Maeda tarih 19 Oca 2013, 15:34

Shisha’sız ilk yolculuğum başlıyordu. Artık kalan tek şey babamdan yadigâr kılıçlar Futago Mikadzuki Ken (İkiz Hilal Kılıcı) idi. Panayırda çalışan insanlar beni yanlarına aldılar. Her şey bedavaydı. Tek yapmam gereken gittikleri yerlerde panayırı koruyacaktım. Çalışan insanlar o kadar neşeli ve huzur dolu insanlardı ki! Yanımda Shisha olsa sanırım gülmeden bir anımız bile geçmezdi. Ama yanımda Shisha olmayınca gülme duygusu hep kursağımda kalıyordu ve gülecekken bir anda tekrar somurtkan yüzüm yerini devralıyordu.

Panayır da bana çarpan çocukta bu gemideydi. Yaklaşık iki gün geçti. Yemek, su gezmek her şey bedava… Fakat Shisha olmayınca bunlar anlamını kaybediyordu. İki günün sonunda çarpıştığım çocuk yanıma geldi ve kurdumu sormuştu. O güler yüzü ve masum halinden her şeyden habersiz olduğu belliydi. Ona baktım ve yüzümde oluşan sahte bir tebessümle

- “Shisha’yı geride bıraktım. Orada kendi cinsinden birini buldu ve onu kendimle sürüklemek istemedim. Ama güçlendiğimde bir gün o adaya geri döneceğim ve onun yanına gideceğim.”

demiştim. Çocuğun bilmesine gerek yoktu. Belki yalanıma inanmazdı, ama yinede gerçeği söylemek içimden gelmemişti. Kafamı gökyüzüne kaldırdım ve (“Shisha eski dostum Tanrı seninle olsun. Umarım ruhun huzura kavuşmuştur.”) demiştim, içimden. O ara gözümden bir damla yaş istemsizce akmıştı. Fark ettiğimde gözümdeki yaşı sildim ve çocuğa bakarak

- “Bu arada adın ne bakalım ufaklık. Benim adım Heiwa, Heiwa Maeda.”

demiştim. Yüzümdeki sahte gülücükle… Eğer ki çocuğun yanında somurtursam bana sorular üstüne sorular sorabilirdi ve açıkçası şu aralar böyle bir şeyi kaldırabilecek bir yapıda değilim.
---Bücür Kaptan Maeda---

Maeda Kaizouku
Geminin Çeşidi: N/A
Gemi Ekpimanı: N/A
Tayfa Hazinesi: 160.000 Beli
Resim
Arena Puanım==> 3

İsim: Heiwa Maeda
Taraf: Korsan (Maeda Kaizouku)
Uzunluk: 1.60
Ağırlık: 57
Para: 160.000 Beli
Kafa Ödülü: YOK

Karakter Puanları:
Güç: 4
Hız: 6
Dayanıklılık: 4
Karizma: 3

Özel Puanlar:
Meslek: N/A

Dövüş Yeteneği(Kesici Silahlar)
---- Çift Kılıç Stili: 3 ----

Şeytan Meyvesi (Logia)
---- Suna Suna no mi: 3 ----

Pasif Başlangıç Yeteneği: Varlıklı: 1

Saldırı Listesi:
Rinkai
Gensoku
Suna Suna no Tejina
Suna Suna no Abiseru

Eşya Listesi:
Eşyalarım

Yanında Taşıdığı Eşyalar/Cephaneler/Hammaddeler:
Sırt Çantası --> Görevden
[ÖLDÜ]Shisha (Kurdum)--> 150.000 Beli
Futago mikadzuki ken(İkiz Hilal Kılıcı)(Çift kılıç)--> x2 -- 340.000 beli

Ödüller:
Siyah, Beyaz ve Gri==> (Dayanıklılık= +1)
Panayırla Beraber==> (Karizma= +1 ve Sırt Çantası ile 35.000 beli)
Seninleyim Kardeşim==> (Dövüş Yeteneği= +1 ve Suna Suna no mi)
Sıfırdan Başlamak==> (Şeytan Meyvesi= +2)
Kullanıcı avatarı Heiwa Maeda

Mesajgönderen OP- Anlatıcı tarih 19 Oca 2013, 15:46

Gezginin sözlerini büyük bir merakla dinlemişti çocuk. Onun söylediği her eşyi dikkatle dinlemişti. Ardından ismi sorulduğunda yüzüne kocaman bir gülümseme takınarak.

''Benim ismin Blue abi. Sadece Blue. Babam denizi çok sevdiği için ismimi Blue koymuş ve bir gün marine olduğum zaman dünyayı gezeceğim. En iyi eğitimin ana karargahta yani Easter Egg denilen yerde olduğunu söyledi babam. Oraya gidene kadar marine olmayacağım. Yakında oraya gidebileceğimizi söyledi.''demişti çocuk. Marine olmak istiyordu. Nedeni mi? Gelin kendisinden dinleyelim.

''Korsanlardan nefret ediyorum. Lanet olsun hepsine. Bir defasında gemilerimizi yağmalayıp bizi dövmüşlerdi. Pis korsanlar.''demişti. Gördüğü korsanlar kötü olduğu için onlardan nefret etmişti. Kendince haklı sebepleri vardı bu çocuğun ne kadar doğru ne kadar yanlış olsa da...

''Ayrıca abi gideceğimiz ada çok tehlikeli. Orada en büyük hırsız varmış. Sen bizi koruyabilecek kadar güçlü müsün?''demiş ve kollarına zor da olsa uzanarak pazularını sıkmaya başlamıştı ve memnuniyetsiz bir yüz ifadesiyle ''Ben senden daha güçlüyüm.''diyerek kolunu uzatmıştı sana. Konuşmayı sevdiği her halinden belli oluyordu Blue' nin.
Anlatıcı
Anlatıcı

Mesajgönderen Heiwa Maeda tarih 19 Oca 2013, 16:33

İsmi Blue’imiş. Babası denizi sevdiğinden dolayı bu adı koymuş, ona… Ayrıca marine olmak istediğini söylediği an tepeden tırnağa kaynar bir suyun içine atılmış, gibi oldum. Blue ise konuşmasına devam ediyordu. Korsanlardan nefret ettiğini çünkü gemilerini yağmalayıp gemidekileri dövdüklerini söylediği an sinirlendim. Çünkü böyleleri yüzünden korsanlar yanlış tanınıyordu. Bunu bir gün yok edeceğim. Tüm korsanların aynı olmadığını ve tüm marinelerinde aynı olmadığını gösterecektim.

Blue ise sözlerine devam ederken gideceğimiz adanın çok tehlikeli olduğunu ve en büyük hırsızın orada olduğundan söz etti. Daha sonrada onları koruyabilecek kadar güçlü olup olmadığımı sorduktan sonra uzanarak pazılarımı sıktı ve yüzüyle memnun kalmadığını gösterip sonrada kendinin daha güçlü olduğunu söyledi. O ara hafifçe somurtup

- “Blue güç sadece kas ile ölçülebilecek bir şey değildir. Eğer öyle olsaydı, adamda kalır ve yıllarca bunun üzerine çalışırdım. Ayrıca benim gücüm…”

O ara sağlam olan kolumla yanımda duran kılıcımı aldım ve kaldırarak

- “…işte bunlarda saklı. Bunları bana babam vermişti. Ona da çok eski bir dostu vermiş. Şimdi tek amacım denizlerdeki çift kılıç ustalarının da ustası olacağım ve önüme çıkan herkesi devireceğim. Ayrıca bana göre güç denilen şeyin iki şekli vardır. İlki seninde düşündüğün gibi kaslardır. İkincisi ise…”

Kılıcımı yere bıraktıktan sonra parmağımla kafamı işaret ederek

- “…kafamızın içindeki beyindir. Bu iki şekli aynı anda kullanabilmek için yolculuğa çıktım ben. Çünkü bu ikisini kullanabilenler en güçlü olabilirler. Ayrıca sana söyleyeyim korsanların hepsi kötü değildir. Benim babamda bir korsandı. Hatta Kaptandı. Adamızda hem sevilir, hem de sayılırdı. O çok ama çok iyi bir insandı. Senin bahsettiğin kötü korsanları bende bu denizlerden sileceğim. Ama bunu bir marine olarak değil, bir korsan olarak yapacağım. Ama senin gelişimini görmekte isterim, Blue. Çünkü seni sevdim. İleride çok güçlü biri olacağına eminim. Umarım beni yanlış anlamazsın.”

demiştim, yüzümdeki sahte gülücüğü silmeden. İki gündür ilk defa bu kadar gülümsemek zorunda kalmıştım. Belki de bu son gülücük sahte olmaktan bile çıkmıştır, kim bilir… Ama Blue’yu sevdim. Çok iyi ve masum bir çocuktu. Konuşmayı sevdiği ise her halinden belli oluyordu.
---Bücür Kaptan Maeda---

Maeda Kaizouku
Resim
Arena Puanım==> 3

Karakter Puanları:

Özel Puanlar:

Şeytan Meyvesi (Logia)

Saldırı Listesi:
Rinkai
Gensoku
Suna Suna no Tejina
Suna Suna no Abiseru

Eşya Listesi:
Eşyalarım

Ödüller:

Mesajgönderen OP- Anlatıcı tarih 20 Oca 2013, 14:54

Sen kafanın içiyle ilgili konuşmaları yaparken çocuğa bir hayli anlamsız geldiğini görebiliyorsun. Yüzünü değişik şekillere sokarak anlamadığını belirtmeye çalışıyor. Senin sözlerin bittiğinde ise güler yüzünden bir şey kaybetmeden;

''Tamam, o zaman beynimi de güçlendireceğim. Ayrıca kötü korsanları döveceğim. İyi korsanlara bir şey yapmayacağım. Adanın korkunç hikayesi beni korkutuyor. Bizi koru abi.''dedikten sonra el sallayarak yanından ayrılıyor.

Bir şey unutmuş gibi koşa koşa geri dönüyor ve ''Eğer sen kötü korsan olursan seni de döverim abi.''dedikten sonra tekrar yanından uzaklaşıyor Blue. O sırada fark ettiğin ayrıntı ise bu çocuğun gözlerinin masmavi oluşu. Uzaklaşırken ''Eğer istersen babam sana korkunç hikayeyi anlatabilir. Ben anlatmaya bile korkuyorum.''dedikten bir süre sonra gözden kayboluyor.
Anlatıcı
Anlatıcı

Mesajgönderen Heiwa Maeda tarih 20 Oca 2013, 21:11

Blue ben konuşurken yüzünü garip garip şekillere sokmaya başladı. Sanırım dediklerimden pek bir şey anlamadığını ifade ediyordu. Ben sözümü bitirdikten sonra o güler yüzüyle beynini de geliştireceğini ve kötü korsanları döveceğini, iyi korsanlara ise bir şey yapmayacağını söyledi. Daha sonra ise gideceğimiz adanın korkunç hikâyesinden korktuğunu belirttikten sonra onları korumamı istedi. Daha sonra elini sallayarak yanımdan ayrıldı. Ama nitekimdir ki gitmesiyle dönmesi bir oldu. Geldiğinde ise bana kötü korsan olursam beni de döveceğini söyledikten sonra tekrar uzaklaşmaya başladı. Giderken kafama takılan bir ayrıntı olmuştu. Blue’nun gözleri masmavi idi. Tıpkı bir deniz gibi… Sanırım beni benden alan şey o gözleri olmuştu ve sanırsam bu uzun gülüşümün nedeni ondan ki masumiyet ve gözlerinin insanı rahatlatıcı işleviydi. Kim bilir. Bu arada Blue uzaklaşırken istersem babasının korkunç hikâyeyi anlatabileceğini, kendisinin anlatmaya bile korktuğunu söyleyerek gözden kayboldu.

Blue gittikten sonra denize doğru dönmüştüm. İçimden (“Kolum bu haldeyken umarım panayırdaki insanları koruyabilirim. Yoksa Blue’nun yüzüne nasıl bakarım? Onları da koruyamazsam ben babamlar hakkında bir şeyler öğrendikten sonra onları nasıl kurtaracaktım? Eğer burada bile bir işe yarayamayacaksam babam bu kılıçları niye bana verdi? Babamın yüzüne nasıl bakarım?”) diye düşünceler havuzuna daldım. Denize bakarken kendi siluetimi gördüğüm an öldüresim gelmişti. Kılıcımı alıp, denize atlayıp kafamı kesecektim. Kendime o kadar kızgındım ki… Bir işe yaramayacağım düşüncesi beni benden alıyordu. Uzun bir süre denize baktıktan sonra kafamı toparladım ve Blue’nun babasının yanına gitmek için ayağa kalktım. Kılıçlarımı aldıktan sonra yürümeye ve Blue’nun babasını tanımadığım için Blue’yu bulmak için içeriye doğru yürümeye başladım. Blue’yu bulabilirsem ona

- “Teklifin hoşuma gitti, Blue. Hem babanla tanışmak hem de hikâyeyi dinlemek isterim.”

diyecektim. Daha sonra ise onu takip edecektim. Bakalım babası nasıl biriydi ve adanın o korkunç hikayesi neydi? İçimde bir duygu var. Ama merak mı, yoksa korku mu, bende çözemedim.
---Bücür Kaptan Maeda---

Maeda Kaizouku
Resim
Arena Puanım==> 3

Karakter Puanları:

Özel Puanlar:

Şeytan Meyvesi (Logia)

Saldırı Listesi:
Rinkai
Gensoku
Suna Suna no Tejina
Suna Suna no Abiseru

Eşya Listesi:
Eşyalarım

Ödüller:

Mesajgönderen OP- Anlatıcı tarih 21 Oca 2013, 01:28

Blue' yi bulmak istesen de bulamıyorsun. Sanki yer yarılmışta içine girmiş gibi. Ancak senin konuşman sonrası yanına bir adam yaklaşıyor ve oldukça babacan bir tavırla ''Demek Blue ile tanıştın genç gardiyan. Umarım oğlum sana sorun çıkarmamıştır. Güç anlayışı biraz farklıdır ve hep marine olmaktan bahseder.''diyor noel baba edasıyla gülerken.

Takip etmeni gösteren bir işaret yaparak geminin korkuluklarına dayanıyor ve derin bir iç çektikten sonra sana bakarak ''Hikayeyi istiyorsun demek! İşim hikayeler anlatmak olsaydı ne güzel olurdu. Şöminemin başına oturur ve istediğim hikayeyi, istediğim kişileri anlatırdım. Acaba böyle bir iş mümkün müdür?''diyor. Benim gibi hikaye anlatmayı seven birisi. Hadi, dinleyelim neymiş hikayesi.

''Çıkacağımız ada hırsızlıkla meşhurdur. Yani bir çete, bir grup falan gelmesin hemen aklına. Bir yaratığın, parlak şeylerden hoşlanan bir yaratığın hikayesinden bahsedilir. Parlak eşyaları çalan vahşi bir yaratık yaşarmış o adada. Ormanın tam merkezinde bulunan gölün civarında yaşadığı söylenir. Ne kadar doğrudur bilmiyorum ama epey iyi dövüştüğü de anlatılır. İnsana benzeyen ama insan olmayan değişik bir yaratık. İşin ilginç tarafı insan dilini de konuşabiliyormuş ve hayvanlarla konuşabildiği de söylenir. Hatta hayvanlarla arasının çok iyi olduğu daha da ilerisi hayvanlara hükmettiğinden bahsedilir. Elinde parlak bir eşya olduğunu düşün. Ama oldukça parlak... Altınları, elmasları bulunan bu yaratık parlak eşyan için tüm servetini verebilirmiş. İlginç olan ise onunla karşılaşan kimsenin olmaması. Ama bunların gerçek olduğunu ispatlayan şeyler de yaşanıyormuş adada. Her gidenin en parlak eşyları çalınır ve bir daha asla dönmezlermiş. Ne kadar ararsan ara bulman imkansızmış.''diyerek hikayeyi bitirmişti saçlarına ve sakalına ak düşmüş olan adam.

''Bizim Blue yaratık lafını duyunca hemen korktu hikayeden. Sadece bir defa dinleyebildi ve sonra bu hikayeden korkar oldu ve onun varlığına inanıyor ne kadar saçma olsa da!''demişti ve denize doğru dönerek maviliği, aşık olduğu doğa harikasını izlemeye koyulmuştu.

Blue
Resim
Anlatıcı
Anlatıcı

Mesajgönderen Heiwa Maeda tarih 22 Oca 2013, 00:18

Aramaya koyuldum. Bir süre arasam da Blue’yu bulamadım. Çocuk sanki yer yarılmıştı da içine girmişti. Daha sonra yanıma biri yaklaştı ve cana yakın bir sesle

- “Demek Blue ile tanıştın genç gardiyan. Umarım oğlum sana sorun çıkarmamıştır. Güç anlayışı biraz farklıdır ve hep Marine olmaktan bahseder.”

dedi, Noel Baba edasıyla gülerek… Daha sonra ise bir işaret yaparak takip etmemi istedi. Onu takip ettiğimde geminin korkuluklarına geldik ve korkuluklara yaslandıktan sonra hikâyeler anlatma gibi bir işinin olmasını ve dilediği hikâyeyi, dilediği kişilere anlatmayı istediğini dile getirdikten sonra böyle bir işin mümkün olup olamayacağını düşündü, yani sanırım. Belki içinden düşünürken dışa vurmuştur. Kim bilir… Daha sonra ise hikâyeyi anlatmaya koyuldu. Hikâye gerçekten uzundu. Hikâyesi bittikten sonra Blue’nun yaratık kelimesini duyduğunda hikâyeden korktuğunu dile getirdi. Ayrıca hikâyenin saçma olduğunu ve Blue’nun bu hikâyeye inandığını söyledi. Ondan sonra ise denize dönüp maviliği izlemeye koyuldu.

Kafamı kaldırıp gökyüzüne bakarken

- “Efendim hikâyeler ne kadar saçma olursa olsun, çocukluk anında saçma bile olsa böyle şeyler insana gerçek geliyor. Blue iyi ve masum bir çocuk. Ayrıca bu hikâyenin doğru olmaması için hiçbir sebep yok. Tabi olması içinde yok, ama en azından gerçek olasılığı var. Ayrıca bu hikâyeyi dinlemem belki de işime yarayabilir. Kim bilir, adam gerçekten vardır ve hayvanları kontrol ederek hırsızlık yapıyordur. Bu arada Efendim oraya varmamız kaç günümüzü alır? Umarım 3-4 günümüzü alır. Geçen ki adada omzuma aldığım yara yüzünden omzumu 1 hafta oynatmamam gerektiği söylendi. O nedenle koruma işimi yapmak için elimden geleni yapacağım. Ama sizde dikkatli olun. Bu sadece bir öneriydi. Ben yinede görevimi layıkıyla yerine getirmek için elimden geleni yapacağıma emin olabilirsiniz, Efendim. Bu arada size bir şey sormak istiyorum. Bu anlattığınız hikâyede parlak eşyalar diyor. Peki, sizde bu kadar önemli bir eşya var mı? Varsa gösterebilir misiniz? Çünkü böyle bir eşyayı kaşla göz arasında bile çalsa parıltısı belki gözüme çarpar.”

dedim. Daha sonra ise hafifçe ona dönüp gözlerinin içine bakarak onu dinleyecektim. Bakalım nasıl bir tepki verecekti. Ayrıca bir şey diyeyim mi? Bu anlatılan hikâye beni de korkutmuştu. Eğer gerçekse ne yapabilirim ki? İki kolumda sağlam olsaydı, büyük ihtimalle ağır yaralardım ya da çok küçük ihtimalle öldürürdüm. Ama tek kolum varken ne yapabilirdim ki? Ah ne zamandır, Tek Kılıç Stili de çalışmıyorum ve bu nedenle tek kılıçla sadece savurma yaparım. Tekniklerini kullanmayı denersem kendime bile zarar verme olasılığım var. Lanet olsun. Bu durumdan nefret ettim şimdi ya… Bakalım neler olacak. Yola çıkarken dediğim gibi kendimi rüzgâra bırakacağım. Nereye savurursa oraya yol alacağım.

OUT: Evren kurgusu nedeniyle sanırım konu donacak. İnş. Evren Kurgusunda ölmem :D Buradan devam edip daha güzel yerlere gitmek isterim. :lol: Ayrıca bu hırsızda sanırım şeytan meyvesi yimiş. Ama karakter küçük ve sadece kasabasında büyüyünce pek bir bilgisi yok. Yeni yeni öğrenecek :D Bir de umarım hatam yoktur, varsa affola ANLATICI-SAN 8-)
---Bücür Kaptan Maeda---

Maeda Kaizouku
Resim
Arena Puanım==> 3

Karakter Puanları:

Özel Puanlar:

Şeytan Meyvesi (Logia)

Saldırı Listesi:
Rinkai
Gensoku
Suna Suna no Tejina
Suna Suna no Abiseru

Eşya Listesi:
Eşyalarım

Ödüller:

Mesajgönderen OP- Anlatıcı tarih 31 Oca 2013, 18:33

''Parlak eşya mı? Biz bir panayırız evlat. Sana gösteremeyeceğim kadar parlak eşyamız var. Ayrıca parlak olan her şey değerli değildir.''demişti gezginin sorusuna karşılık. Yavaşça yarasına doğru eğilmiş ve biraz inceledikten sonra geri çekilmişti. Belki de bu işlerden anlıyordu. ''Galiba omzuna bir şey saplanmış. Sinirlere denk gelmiş olabilir bu yüzden zorlamamalısın kendini. Eğer sinirlere geldiyse bir daha kolunu kullanamayabilirsin''demişti üzgün bir ses tonuyla.

Gencin durumuna gerçekten üzüldüğü belli oluyordu. Ardından arkasını dönmüş ve gitmek için hareketlenecekken bir şey unutmuş gibi geri sana yönelmişti. ''Ayrıca üzgünüm ki yarın sabah adada olacağız. Küçük bir yer ama insanları zengin. Şehir kurmak için ağaçları kesmemişler ormanın içinde bulunan açıklıkta kurmuşlar şehirlerini. Etrafı ormanlarla çevrili bir adaya çıkacağız. Yemek bir iki saate hazır olur. Sormak istediğin bir şey?''dedikten sonra beklemeye başlamıştı.
Anlatıcı
Anlatıcı

Mesajgönderen Heiwa Maeda tarih 31 Oca 2013, 22:49

Blue’nun babası sorularıma yanıtlarını veriyordu. Pek çok parlak eşyaları olduğunu tahmin ediyordum. Fakat hepsi mi, değerliydi? Ama o da doğru onlar bir panayır ekibi. İlla ki öyle olmalıydı. Ama işte şimdi işim çok zorlaştı. Lanet olsun. Neyse onları korumak için elimden geleni yapacağım. Shisha’yı kurtaramadım, belki. Ama bu insanları koruyacağım ve sağ salim buradan gideceğiz. Adam sorularıma verdiği yanıttan sonra yarama yöneldi ve dikkatlice baktıktan sonra doktorun dediklerinin aynısını söyledi. Bunları bende biliyorum, amma ve lakin tek kılıç kullanma işinde çok kötüyüm. Lanet olsun keşke biraz olsun çalışsaydım, şimdi bu kadar karamsar halde olmazdım. Yaşlı amcada sözlerinden anlaşılacağı üzere bu durumuma üzülüyordu. Ya da belki de benim bu halde olmamdan dolayı tam güçle onları koruyamayacağım ve eşyaların gideceğinden endişe ediyordu. Kim bile bilirdi ki, bunu… Ama canım pahasına beni yanına alan bu insanları ve ileride çok güçlü biri olacağına inandığım Blue’yu koruyacağım. Ne olursa olsun…!

Adam tüm sözlerinden sonra ayağa kalktı ve arkasını dönüp adım atmışken tekrar geri döndü ve üzgün olduğunu söyleyip adaya yarın sabah varacağımızı söyledi. Lanet olsun, bir bu eksikti. En azından 1-2 gün daha sürse ne olurdu? Daha şu olayın üzerinden 3 gün geçti ve ben koruma olarak işime başlayacaktım. Lanet olsun. Gerçekten hiç şansım yok. Hele ki gideceğimiz yer bir ormanlık olanın tam göbeği olduğunu ve tüm alanın ağaçlarla kaplı olduğunu söylediği an, işte o an içimi bir korku almış, başını gidiyordu. Bu bilgilerden sonra yemeğin bir-iki saate hazır olacağını söyledi. Ardından da başka sorum olup olmadığını sordu. Soru… Tek bir sorum kalmıştı.

- “Peki, bu panayır kaç günlük? Yani orada 1-2 gün duracak mıyız? Yoksa gidip ertesi sabahı dönecek miyiz? Bu konu şu yönden önemli; Gece nöbet tutulması gerekli, fakat ben tek başıma tutamam. Bunu o ara mı, ayarlarız, yoksa şimdi mi? diye soracaktım.”

dedikten sonra cevabını bekleyecektim ve onun cevabını sıkı sıkı dinleyecektim. Bu konularda hala yeniydim. Fakat değişmem ve güçlenmek için tecrübe edinmem gerekliydi. Shisha’nın ölümü boşuna olmayacak. Biricik dostumu öldüren herifi bulduğumda onu yenebilmek için, beni ailemden ayıran marinelerden öcümü alabilmek için güçleneceğim. Güçlenecek ve etrafımdaki insanları tüm gücümle koruyacağım…
---Bücür Kaptan Maeda---

Maeda Kaizouku
Resim
Arena Puanım==> 3

Karakter Puanları:

Özel Puanlar:

Şeytan Meyvesi (Logia)

Saldırı Listesi:
Rinkai
Gensoku
Suna Suna no Tejina
Suna Suna no Abiseru

Eşya Listesi:
Eşyalarım

Ödüller:

Sonraki

Dön East Blue

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir