[Görev-Aragos Dest]Başa Gelen Çekilir

Re: [Görev-Aragos Dest]Başa Gelen Çekilir

Mesajgönderen Aragos Dest tarih 14 Tem 2014, 14:59

Bilgi için çok teşekkür ederim.
Resim

Lanet olsun! Lanet olsun ! Lanet olsun !

İsim: Aragos Dest
( DEST isim, Aragos soyisimdir. )
Taraf: Gezgin
Boy: 1.80
Kilo: 80
Deniz: West Blue

Para: 13.000
Kafa Ödülü/Rütbe: -

Karakter Puanları;
Güç: 5
Hız: 3
Dayanıklılık: 4
Karizma: 3

Özel Puanlar;
Meslek: -
Dövüş Yeteneği: 3+2
Şeytan Meyvesi: -
Pasif Başlangıç Yeteneği: -

Saldırı Listesi:
-

Eşya Listesi:
TIK TIK!

Yanında Taşıdığı Eşyalar/Cephaneler/Hammaddeler:

Coldsteel slicer
Coldsteel Ripper
Kılıç bakım seti
Askılı çanta

Ödüller: +2 Dövüş Yeteneği
Kullanıcı avatarı Aragos Dest
OP:4S

Mesajgönderen OP- Anlatıcı tarih 01 Ağu 2014, 21:57

''Gel dostum seni oraya götüreyim.'' demiş ve ardından ''Yalnız oraya gidiş ücretlidir 5.000 beli gidiş parası. Hadi atlada gidelim.'' demiş ve arabayı göstermişti. Araba sadece bir adam vardı ve kendi halinde takılıyordu. Şimdilik Aragos'un tek yapması gereken ücretini vermek ve adamın yanına oturmaktı. Ama içimden bir his bu sefer ki macera biraz farklı olacak gibi diyor. Haydi hayırlısı...
Kullanıcı avatarı OP- Anlatıcı
Anlatıcı
Anlatıcı

Mesajgönderen Aragos Dest tarih 15 Ağu 2014, 15:22

Adamın bana 5000 beli demesi ve arabada sadece 1 kişinin olması biraz garip gelmedi değil. 10000 beli için tek sefer yapıcaktı ve tonlarcada araba vardı ilk geldiğimde. Aslında daha çok insan olmasını bekliyordum.
İçimde garip bir his oluşmaya başlamıştı. Nereye gittiğimi bilmiyordum tamam ama ne için gittiğim aşikar olmasına rağmen sanki farklı birşeyler yaşıyacaktım. Arabadaki adamın yüzüne baktım adam kendi halinde oturuyordu sadece. Fazla birşey yapmak istemiyordum. Daha gemiden yeni inmiş şimdide bir arabaya binmiştim. Tıkırtıları teker seslerini dinleyerek yüzüme vurmasını umduğum rüzgara hasret sessiz bir yolculuk yapmak istiyorum. Gözlerim kapanıyor başımı koyacak bir yer arayıp uyuyadabilirim.

( Bundan sonra aktif olacaksak ben devamlı bakmaya devam ederim kardeşim :) Şehir dışındaydım bayramdan sonra baya takip ettim ama 1 ağustosta yazmışsın bende kastamonudaydım 2 gün oldu döneli. )
Resim

Karakter Puanları;

Özel Puanlar;

Saldırı Listesi:
-

Eşya Listesi:
TIK TIK!

Coldsteel slicer
Coldsteel Ripper
Kılıç bakım seti
Askılı çanta

Mesajgönderen OP- Anlatıcı tarih 20 Ağu 2014, 16:56

Sevgili dostumu Aragos arabaya binmişti ve burnuna acayip kötü kokular gelmeye başlamıştı. Sanki bir kanalizasyonun içine girmiş gibi ağır bok kokuları geliyordu burnuna. Arabada şoför dışında bir kişi vardı. ''İyi günler dost. Bu yol susarak geçilmez heralde, benim adım Peter. Sende bana adını bahşedersen mutlu olurum.'' demiş ve gülümsemişti. Bir cevap bekleyen adam Aragos'u dikkatle izlemekteydi.
Anlatıcı
Anlatıcı

Mesajgönderen Aragos Dest tarih 22 Ağu 2014, 16:50

Lanet olsun ! Bu iğrenç kokuda ne bu kokuyu bütün gün çekmek zorunda mıyım ha ? Dinlenecektim sessiz sessiz koku bütün nöronlarımı harekete geçirdi. " Merhaba , sanada iyi günler. Bende Dest. Memnun oldum Peter. Sana bişey sorucam ( Sessizce ) Şu lanet kokuyu sende alıyor musun? Bu ne yahu ? " Dedim.

Birazdan şöförede sorucam. Sabırsızlanıyorum yolun bitmesine. Keyifli olacağını düşünmüştüm lanet.
Resim

Karakter Puanları;

Özel Puanlar;

Saldırı Listesi:
-

Eşya Listesi:
TIK TIK!

Coldsteel slicer
Coldsteel Ripper
Kılıç bakım seti
Askılı çanta

Mesajgönderen OP- Anlatıcı tarih 26 Ağu 2014, 09:53

''Memnun oldum Dest. Ne kokusu yahu? Benim burnuma koku filan gelmiyor.'' demiş ve sonradan ''Ah tabi ya kusura bakma. Ben yanlışlıkla bok meyvesi yedim ve şimdi bu yetenekte ustalaşmadığım için kokuya hakim olamıyorum. Lütfen kusuruma bakma hemen düzelteceğim.'' demiş ve biraz odaklandıktan sonra koku kayboluvermişti. Daha yolun bitmesine var gibi görünüyordu ve muhabbet iyice koyulaşıyordu.
Anlatıcı
Anlatıcı

Mesajgönderen Aragos Dest tarih 27 Ağu 2014, 07:40

Bana koku yok diyordu o sırada tam ağzımı açıp " Şu lanet kokuyu nasıl duymazsın. Sanki birinin içini dışına çıkarmışlar gibi kokuyor ! " diyecektimki. Adam sonradan lanet bi bok meyvesi yediğini sonra kontrol edemediği için kokular saçtığını felan söyledi. Bu beni nedensizce sinirlendirmişti. Ama kendime hakim olmalıydım nede olsa meyveyi yerken ne işe yaradığını bilmiyordu. Sonuçta neden bi insan bok meyvesi yemek ister ki ? Herneyse " Anladım ama dikkat et lütfen çünkü çok kötü kokuyor ve meyvenin hakkını veriyorsun. " deyip gülümsedim hem kendimi rahatlatmak hemde adamın rica minnet kokuyu salmaması için sebep oluşturmaya çalışıyordum.

Yolculuğumun hemen bitmesini istiyorum açıkcası. Bu arabayı bok götürüyo gibi bi espiri yapmak bile moralimi düzeltemez. Neydi esintiyi dinleyerek ayrıca dinlenerek yolculuk yapacaktım. Başıma gelenlere bak.
Resim

Karakter Puanları;

Özel Puanlar;

Saldırı Listesi:
-

Eşya Listesi:
TIK TIK!

Coldsteel slicer
Coldsteel Ripper
Kılıç bakım seti
Askılı çanta

Mesajgönderen OP- Anlatıcı tarih 02 Eyl 2014, 13:18

''Gerçekten koku için üzgünüm. Bende başta bu meyveyi yediğimde hayata küsmüştüm. Ama meyvemin gücünü kullanıp güçsüz insanlara yardım ettiğim zaman değerinide anlamış oldum. Fakat hala yediğim güne baktığımda üzülüyorum. Çünkü hayatım tehlikede ve ne zaman öleceğim diye düşünmeden edemiyorum. Peşime takılan bir grup insan topluluğu var ve amaçları beni öldürmek.'' demiş ve derin bir iç çekmişti. Bu durumdan korktuğu kadar üzgündü de. Belki insanlara daha fazla yardım etmeyi istiyordu belki de meyveyi yediği an a dönmek istiyordu. Yol daha uzundu ve Aragos bu adamı dinleyebilir ve onunla sohbet edebilirdi.
Anlatıcı
Anlatıcı

Mesajgönderen Aragos Dest tarih 03 Eyl 2014, 14:03

Aslında hiçbir insanın üzülmesine ve haklarının yenilmesine dayanamam ama bu koku beni bezdiriyordu beni... Yinede bu adamı dinlemek istiyordum. İnsanlar peşindeymiş neden peşinde olmak isterlerki. Meyve yiyen insanlar meyveyi yedikten sonra başka birilerine yeteneklerini aktaramazlar. Ölümden korkuyormuş. Ne gereği varki sonuçta boksun birader yani kesilmezsin delinmezsin. Sanırım bu adamlar bu biraderi sadece öldürmek için istiyorlar başka paralel bir istekleri yok...

" Anlıyorum. Herşeyden önce kokuyu kontrol etmeni öneririm ya da rica ediyorum veya kılıç dayayabilirim boğazına bu kokuyu kesmen için. Bu gerçekten sinir bozucu birşey. Kılıç konusunda şaka ediyorum ama dikkat et lütfen. Şimdi meyvenin gücünü kullanıp insanlara yardım ediyorsan iyi birisisin demektir neden peşinde insanlar varki iyi birinin ölmesini isteyen kişiler senin koltuğunu makamını ya da paranı isteyecektir e sen arabacısın o kadar fazla paranda yoktur. Ne hata ettinde bu adamlar seni arıyorlar ? Meyveyi yemek istemişsin ve yemişsin. Bu meyve seni eğer kafanı çalıştırırsan yenilmezde yapabilir. Sonuçta herkez bilir meyvenin ne olduğu değil nasıl kullanıldığı önemlidir. "

Hem adama moral vermek hemde olayın aslını öğrenmek istiyordum. Çünkü yardımsever tarafım bu adam eğer düşündüğüm gibi suçsuzsa eğerona yardım etmek istiyordu.
Resim

Karakter Puanları;

Özel Puanlar;

Saldırı Listesi:
-

Eşya Listesi:
TIK TIK!

Coldsteel slicer
Coldsteel Ripper
Kılıç bakım seti
Askılı çanta

Mesajgönderen OP- Anlatıcı tarih 11 Eyl 2014, 19:47

''Tabi ya özür diliyorum.'' demiş ve hemen kokunun gitmesini sağlamıştı. ''Beniö bu meyveyi yeme amacım insalara yardım edebilmekti ancak meyve yiyen insanları öldüren bir grup çıktı çıkalı bu gücümü heryerde kullanamaz oldum. Bu adamlar o kadar çakal ki meyveleri etkisiz hale getirecek herşeye sahipler. Fakat ben pes etmeyeceğim ve yardım etmeye devam edeceğim.'' demiş ve kararlı bir bakış atmıştı. Bu arada Aragos'a bakıp ''Sende biraz kendinden bahsetsen yolun bitmesine az kaldı ve senide biraz tanımak isterim Dest.'' demiş ve gülümsemişti.
Anlatıcı
Anlatıcı

ÖncekiSonraki

Dön West Blue

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir