[Görev - WB-37]Esrarengiz Soygunlar!

Re: [Görev - WB-37]Esrarengiz Soygunlar!

Mesajgönderen Yin Danamora tarih 07 Kas 2014, 04:13

Tam tahmin ettiğimiz gibi sayın dinleeyiciler Yin savaş alanının yaklaşık on metre ilerisinde taca çıkmış topunu oyuna geri sokmak için gözlerden kaybolmuuş. Topunu sektire sektire yeniden geldiğini görüyoruz. Topunu sektire sektire rahat bir tavı içine geliyor ve çavuşunun yanında topunu durdurup koltuğunun altına alıyor.

Onun yerden kalkmasına yardm eden küçük kız ardından hiç Çok da ciddi yada endidişeli görünmüyor. Onun yerine çok sevimli olduğunu söylemeliim. çavuş ayağa kaltıktan sonra ise ayakte durabilecek durumda mı kontrol ediyor Yin. E tabi eğer ayakta durabilecek durumda değilse kolunun altına girerek ona destek olacak akıllı kız. Eğer Çavuş kendi kendine hareket edecek durumdaysa ise kite abisinin yanına gitmeli galiba yarası çok küçük fakat yinede kontrol ettirmekte fayda var.
Resim
Boyuma aldırma tekmem serttir
Görünüşüme kanma tersim pistir
Dünya ayaklarımın altındayken
Hayat istediği kadar şut çeksin

-Ahmet Seyfullah Güneş

İsim: Yin Danamora
Taraf: Denizci
Boy: 130cm
Kilo: 50kg
Para: 500.000 :Beli:
Kafa Ödülü/Rütbe: Teğmen

Güç: 5
Hız: 3
Dayanıklılık: 4
Karizma: 5

Futbol: 2
Pasif Başlangıç Yeteneği: Askeri Eğitim, Akrobasi

Saldırı Listesi: -

Eşya Listesi:
(GM'in Eşya Onayı'nın linki)

Yanında Taşıdığı Eşyalar/Cephaneler/Hammaddeler:
Krampon
Kaleci Eldiveni
MSP-3 +Cephane
5.000 :Beli:

Yin Danamora by Resim
Kullanıcı avatarı Yin Danamora
OP:4S

Skype ID: muslu-

Mesajgönderen OP- Anlatıcı tarih 10 Kas 2014, 00:54

Yin , topunu alıp Ruffuce'a yardım etmeye koyulmuştu derhal , ama ne yazık ki kendi yarasının aslında düşündüğü kadar hafif olmadığını fark etmiş ve sağda solda koşuştururken daha da derinleşen bu yaranın Çavuş gibi ağır bir adamı taşımasını kesinlikle engelleyeceğini düşünmemişti Küçük Kız.Elbette ki acıyla haykırıp dizlerinin üzerine düşmedi , yalnızca bedeninin kendisini zorladığını fark etti ve olduğu yere çökmekle yetindi.

Öte tarafta Kite , insanlara kulaklıklarını takmalarını sıkıca tembihleyerek pek akıllı bir tavsiyeye imza atmıştı. Adamların , başka bir hipnoz seansına girişmeye niyetleri pek varmış gibi görünmese de , tedbir kesinlikle doğru ve zekiceydi.

Tedaviye başlarken ise , sağlıklı erlerden birisi koşarak Azure'nin çantasını getirmiş ve selam vererek :"Sağlık kitiniz Teğmen!" demişti.Bunun üzerine Kite , yaralıları düşündüğü sırayla hızlıca tedavi etmeye başlamıştı.Yarası en ağır olan kişi Drake'ti.Bir şeyler sayıklıyordu Genç Kumandan , aslında bilinci yerinde gibiydi , ancak tam olarak anlam verilemeyecek şeyler söylüyordu :"Daha ne kadar böyle tedbirsizce davranacaksın?" diye kızıyordu birilerine , boşluğa bakarak.Dışarıdan kendi kendine konuşuyor gibi görünüyordu.

Sebastian isimli korsan ise , Kite'ın sorusuna pek cevap vermeye yeltenmemişti.Bunda , yaralı olması , başarısız olması ve bilinmeyen bir sebepten dolayı çok üzgün olmasının yanında Kite'ın pek de söylediğini dinletebilen birisi olmaması yatıyordu.Aslında niyeti ve sözleri kullanılmamış bir sabun kadar temizdi , ancak bir şeyler yanlıştı işte.

"Bu kasabada yaşayanlar ; ne ceplerindeki parayı ne de bedenlerinde taşıdıkları canları hak ediyorlar." demişti yalnızca. Sesindeki öfke , eğer bir keman yayında olsaydı , muhtemelen enstrüman bu gazaba dayanamaz parçalanıp alev alırdı.
Kullanıcı avatarı OP- Anlatıcı
Anlatıcı
Anlatıcı

Mesajgönderen Azure Kite tarih 10 Kas 2014, 02:57

Aceleci davranmaya başlamıştı şimdiden. Yaralıların çok oluşu bir nebze de olsa onu yormuş gibiydi. Yine de durmadan devam edebilmişti. Hırsı taktire şayan bir görüntü oluşturmuştu. Kendi gözünde bile...

İnsanları birer birer iyileştirmeye çalışırken aklında yer edinmek zorunda kalan birkaç şey olmuştu. Drake'in kendi kendine konuşması, Sebastian adlı "şeyin" suskunluğu ve ardından gelen ağır sözler... Hepsini zihninde boş bıraktığı bir alana not etmişti şimdiden. Olabildiğince hızlı ve düzgün biçimde herkesle ilgilendikten sonra bir kez daha Sebastian'ın yanına yaklaşmıştı Kite. Bakışlarını saçlarının arkasında tuttuğundan birilerinin, ne düşündüğünü anlayabileceğini sanmıyordu. Kendinden bile beklemediği yavaş adımlarla Sebastian'a yaklaştıktan sonra sakince nefesini vermiş ve kısa bir suskunluk molası vermişti.

"Tanrının bile söylemeye cesaret edemediği şeyleri söylemek için fazlasıyla 'az' olduğunu düşünmüyor musun?", sesine sakladığı kızgınlık hafifçe belli oluyor gibiydi. "Eğer cevabın hayır ise tekrar düşünmen gerekiyor. En ufak karınca bile yaşamı son demine kadar yudumlamaya layıktır.", kelimeler ağzından döküldükçe öfkesi artıyordu. Gereksiz yere...

Gereksiz birinin karşısında sinirlenmeye bir son verdikten sonra hızla Drake'in yanına gitmişti. Elini tedirgin olmasına rağmen omzuna yavaşça koymuş, hatta bir nebze de olsa hover hand durumunda kalmıştı. "Tedbir alamadığınızda pişmanlık duymayasınız diye buradayım ben.", derin bir nefes alıp devam etti. "Efendim... Emirleriniz?"

Ve kaybolmuştu sessizliğin içerisinde, o öfke yüklü ses tonu...
Resim

Eşyalar:
Kalan: 1.600.000 Beli

Karakter Puanları
Güç:3
Hız: 4
Dayanıklılık: 7
Karizma: 3(1+2 up)

Özel Puanlar:
Meslek: Kimyagerlik 1 , Doktorluk 3
Dövüş Yeteneği:-
Şeytan Meyvesi:-
Pasif Başlangıç Yeteneği: Param yok ama yetenekliyim! , Levent Eğitimi

Ödüller

+2 up
Kullanıcı avatarı Azure Kite

Mesajgönderen Yin Danamora tarih 11 Kas 2014, 04:38

Yin Çavuş Ruffuce'ı Yattığı yerden kaldırmaya çalışıyor. Kenndisini bunun için biraz fazla zorluyor gibii. Eyvah eyvah! Yin yapma böyle şeyler. Yapma Yin Ya!.. Zaten üç oyuncuyu da yakalamışsınız yapma!.. Yaranı zaten yeterince zorlamışsın... Yapma. Zaten yaranı ney. ZORLAMAA!.. Zorladı ki ne zorladı sayın seyirciler. Yapmaa!.. Yani Yin şu pozisyonda kendini kötü duruma soktun. İnanılacak gibi değil. Bitti. Zaten suçlular yakalandı bile zaten. Yaa off. Ya yapmaa!..

Yin topunu almış geliyordu. Ardındaan Çavuş Ruffuce'a yrdım etmeye çalışıtıı. Ve Yin yere dizlerinin üstüne oturuyor değerli futbol severler. Lütfen Yiiin Bir süre ordan kallma ve yardım gelmesini bekle. Otur oturduğun yerde Yiiin otur ve Kite abini izlee. Sebastian isimli suçluyu nasıl konuşturduğunu izlee. Sadece etrafı gözlemle kiteyanına gelene kadaar.

Sanırım Yin in de plaında kalkmak yoook. En azından bana pek öyle bir hava uyandırmadı sayın dinleyiciler oturuşundan. Koltuğunun altındaki topuyla çavuşa doğru eğilip bir şeyler söylediğini siz bile duyabilirsiniiiz. Biraz kulak verince... Ve evet. "Abi, maçımızı biraz erteleyecek miyiz bu durumda?" diyooooor...

http://www.youtube.com/watch?v=ewoK0psg ... page#t=257
Resim

-Ahmet Seyfullah Güneş

Güç: 5
Hız: 3
Dayanıklılık: 4
Karizma: 5

Futbol: 2
Pasif Başlangıç Yeteneği: Askeri Eğitim, Akrobasi

Saldırı Listesi: -

Eşya Listesi:
(GM'in Eşya Onayı'nın linki)

Yanında Taşıdığı Eşyalar/Cephaneler/Hammaddeler:
Krampon
Kaleci Eldiveni
MSP-3 +Cephane
5.000 :Beli:

Yin Danamora by Resim
Kullanıcı avatarı Yin Danamora

Skype ID: muslu-

Mesajgönderen OP- Anlatıcı tarih 14 Kas 2014, 18:48

Teğmen Azure , aslında çok manidar ve doğru laflar etmişti , ama ne yazık ki insanları etkileyebilecek bir yapısı yoktu.Karşısındakinin fikrini değiştirmek bir yana , etki bile yaratamamıştı. Sadece ortamı gerip , adamın kendisine cevap vermesini sağlamıştı.

Öncelikle Sebastian konuşmuştu.Drake , Kite'a bir şey demeden önce , etrafta oluşan tüm sessizliği ve savaş sonrası acıyı ikiye bölüp uzun süredir ortamda görülmemiş yükseklikte bir tonda konuşmuştu. "Eğer bir Tanrı varsa , Efendi Teğmen , insanlarına her türlü ızdırabı çektirmeye sonuna kadar 'cesaret ederken' eminim ki benim söyleyebilmek için yirmi yılımı tükettiğim bu lafları sık sık gülerek yineliyordur." dedi. "Can çalanların da , son demine kadar tatmaya hakkı var mıdır?" diye bağırdı sonrasında bir kez daha.

Bunun üzerine Drake , Kite'a kuruca teşekkür etti ve hepsinin hastaneye sevk edilmesini , adam gibi konuşacak duruma geldiklerinde ise derhal , bizzat kendisi tarafından sorguya alınmalarını emretti.

Çavuş ise, Yin'in sorusuna üzgünce evet anlamında başını sallayarak cevap verebildi sadece.

Out: Konunuz sonlandırılmıştır. İkişer gelişim puanınızı harcayabilirsiniz. Bunun dışında tur yazmak isterseniz devam edebilirsiniz.
Kullanıcı avatarı OP- Anlatıcı
Anlatıcı
Anlatıcı

Mesajgönderen Yin Danamora tarih 15 Kas 2014, 03:57

Karşılaşmanın artık son Dakikalarının içindeyiz sevgili dinleyicileeer... Gözler hakemdeee... Her an düdüğünü çalabiliiir...

Bakıyoruum. Sebastian ve teğmen Kite muhabbeti iyice ilerletmeye başladılaaar... Sohbet ediyorlar ama Sebastianın ağzından pek anlamlı sözler çıkmıyor gibi. Amaa... Sonradan lafa kumandan Frake giriyoor ve o yakalanan suçluları konuşturacağaa benziyor.

Yin iseeee aldığı cevaptan memnun olmamışa benziyor fakaat yapacak bir şey olmadığı için mecburen kabullenmek zorunda bu durumu. Sonuçta çavuş çok ciddi yaralar almış durumda maç yapamaz bu yaralar ile. Zaten yapsa bile bu Yin için çok kolay bir galibiyet oluuur ve ben Yin'in böyle bir galibiyetten hoşlanacağını hiç sanmıyorum. En azından benim tanıdığım Yin hoşlanmazdııı.

Veeeeeee... Haken son düdüğünü çalıyor ve doksan dakika burada sonlanmış oluyor sayın dinleyicileer... Kendi adıma konuşuyorum çok güzel bir maçtıı. Bu güzel maç için, bu güzel galibiyet için kumandan Drake ve ekibine çok teşekkür ediyoruuz. Bir yere ayrılmayın reklamlardan sonra maçın önemli anlarıyla yeniden burdayıııız...
Resim

-Ahmet Seyfullah Güneş