[Evren Görevi] Kiliseye Merhaba

Re: [Evren Görevi] Kiliseye Merhaba

Mesajgönderen Tedi Diamante tarih 19 Eyl 2014, 01:38

Efisio'ya yardım etmek için yanına on metre gibi bir mesafeyi katedip, uzun bir atlayışın ardından zırhlarla kuşanmış olan dövüşçüye doğru uzun bir atlayış yapmış sonra da bir parende atıp kılıcımı göğsüne savurmuştum. Tuhaf bir şekilde başarılı olmuştum, karşımdaki adam hiç bir tepki veremeden saldırıyı almış ve bir süre sonra ölmüştü. Böyle bir sonuç beklemiyordum açıkcası, bu saldırıyı yapmaktaki amacım onu, Efisio'dan uzak tutmaktı. Herneyse... Savaş bu herşey olabilirmiş demek ki.

Rakibimi öldürmek pek tarzım olmasa da böyle savaşlarda ya öldüreceğimi ya da öldürüleceğimi iyi biliyordum. Bu yüzden bu konu üzerinde fazla durmadan lazım olur düşüncesiyle silah kullanan rahmetli elemanın 3 metre ötemdeki cesedine uzanıp ellerindeki boş silahları alıp montumun ceplerine iyice yerleştirdim. Daha sonra karşımıza dikilen iki adamı fark edecek ve Efisio'ya dönüp pis pis sırıtarak " Kami- sama bizi affetsin daha fazla kiliseci pislik öldürmek zorundayız. " diyecektim. Sözlerimde ciddi değildim tabii ki sadece rakiplerimle alay etmekten hoşlanan birisiydim.

Daha sonra saldırmamızı bekleyen adamlardan gözüme kestirdiğim soldakine doğru ilerleyecek ve kılıcımı sol omuzdan sağ omuza güçlü bir şekilde, ve daha sonra biraz yukarı kaldırıp oradan belinin soluna doğru hızlıca savuracaktım. Rakibimden gelecek herhangi bir hamlede kendimi 1 metre geriye atacak ve saldırısını savuşturmaya çalışacaktım. Bu etkisiz ama güvenli olan saldırıları yapmamın nedeni rakibimin gücünü tartmak istememdi. Çok da güçsüz birine benzemiyordu rakibim, en azından bana öyle geliyordu. Yaptığım hamlelerle rakibimden üstün olduğum bir yanımı bulursam ona göre diğer hamlelerimi belirleyecektim.
Resim

Para : 1.965.000 Beli
Boy : 190 cm
Kilo : 85 kg

Karakter Puanları:
Güç :
7
Hız : 5
Dayanıklılık : 5
Karizma : 2

Özel Puanlar
Dövüş Yeteneği :
4
Pasif Başlangıç Yeteneği: Akrobasi, Askeri Eğitim

Arena puanı: 1

Eşya Listesi : Excadrill (işlemeli kılıç)
Kılıç Bakım Seti (Kamaramdaki dolabımda saklıyorum.)
SNSTR- Havoc x2 (Evren görevinden), 10 mermi

Saldırı Listesi: Hilal Atağı

Ödüller:[Evren Görevi] Kiliseye Merhaba Konusundan +1 Güç, +1 Dövüş yeteneği
Kullanıcı avatarı Tedi Diamante
OP:4S

Mesajgönderen Eustace E. Edwgare tarih 19 Eyl 2014, 06:36

İnsafsız İbneler. Ulan bir adamın elinde bir silah yok diye her gördüğü kişi onu hedef olarak seçer mi? İbne misiniz lan? Götoşlara bak. Büyük tüccar eustace e. edwgare'in elinde sikim kadar bir kılıç yok yumrukla dövüşüyor diye yapılan muameleye bak. Şikayet edicem lan sizi! Patronunuz nerede ha sikikler? Tutma lan beni mahmut! Tamam,sakinim. Tamam mahmut, uzatma. Şimdi biraz daha sakin olduğuma göre eşeklerin kralının hikayesini anlatayı

Eşekçik hızlı değildi, itiraf ediyorum bunu. Ama hasmının da çok hızlı olduğunu söyleyemeyiz. Bir şekilde yuvarlanıp bu saldırıdan kaçıp adamın hayalarına yine bir tekme atmıştı. Siz genlerinizi sonraki nesile aktarmayın amuğa goyim. Tabi 2 tane tepik atmıştı 2 adam da pert olmuştu. SAvaştan sağ çıktığı için sevinen eustace ona nişan alan silahlı bir herifi görmüşitü. Sen de gel amuğa goyim ha? Elimizde bir kılıç veya silah yok ya, gel baba. Kolay lokma var.

Greg yukarıdan eustace i hedefleyen adama doğru bir şeyler yapacaktı ama bu sırada eustace boş durmayacaktı. Annesinin yukarıdaki tanrıların merhamet edip kurtarması için öğrettiği bir duayı hızlıca aklından geçirerek sağ tarafa doğru yuvarlanmaya devam edecekti. Bir süre sonra ters tarafa yuvarlanarak adamı iyice şaşırtacaktı. Bunu yapmasındaki amacı adamın kendisine isabet ettirememesini istemesiydi. Tanrı korusun da üzerine biri basmaz. Greg'in elini çabuk tutması için farklı bir duaya da başlamıştı aslında küçük ve kendini bir şey sanan tüccarımız.
İmza : 
''Pırlanta kalbim olsa, bozdurabilirdim onu.''

Resim

ah kazıklandınız mı umrumda değil!
Resim

Eustace : İsim:Eustace E. Edwgare
Taraf: Gezgin
Boy: 1.86
Kilo:83
Para:5.670.000 beli
Kafa Ödülü/Rütbe: 50.000.000 Beli/Kilise
Puanlar : 
Karakter Puanları;

Güç:4+1
Hız:3+2
Dayanıklılık:3
Karizma:5+3

Özel Puanlar;
Meslek:-
Dövüş Yeteneği:-
Şeytan Meyvesi: Shiri Shiri No mi (eşek eşek meyvesi): 1+2
Pasif Başlangıç Yeteneği:Aldatıcılık>Dolandırıcılık , İkna
Eşyalar : Sırt Çantası
7x:Karpuz(10ar kilo)
Fiddle( leş kargası)
1x *Fıçı Bira
Balıkçılık Seti
Kayık!(Edwgare'ın şanı)
Kılıç
5+1(açılmış) kavanoz bal

Kullanıcı avatarı Eustace E. Edwgare

Mesajgönderen Efisio Salvatore tarih 19 Eyl 2014, 18:28

Beyaz saçlı herif, diğer kilisecinin ölümüyle oldukça sarsılmış olacak ki Tedi’nin hamlesi karşısında kala kalmış ve çaresizce katledilmekten kurtulamamıştı. Ayaktaki son adamın da yere yığılmasıyla birlikte alanın bu kısmında işimizin bittiğini düşünürken aniden önümüze çıkan iki katanalı arkalarının kolay kolay kesilmeyeceğini anlatıyordu sanki bize…

O esnada Tedi ile göz göze geliyor ve alaycı bir tavırla daha fazla adam öldürmekten zorunda olduğumuzu söylediğini işitiyorum. Gözlerimle hasmımızı süzerken kendisine doğru dönerek, “Bu adanın artık Kızıl Ekklestia diye anılması gerekecek...” diyecektim. Adamlar hafife alınacak tiplere benzemiyordu. Bu yüzden temkinli çarpışmakta fayda vardı.

Görünüşe göre ilk hamleyi bizden bekliyorlardı ve istediklerini alacaklardı. Tedi daha fazla dayanamayarak önden çıkışını yapmış ve soldaki herife doğru arka arkaya kılıcını savurmaya başlamıştı bile. Ben ise ani bir atakla bacaklarımdan kuvvet alarak zıplayacak ve kanatlarım vasıtasıyla havada 360 derecelik açıyla dönerken kılıcımı sağdaki herifin başına doğru savuracaktım. Eğer bu saldırımı savuşturabilirse arkasına düştüğümde ise bekletmeden ikinci bir kesiş yapacaktım. Bakalım görünüşü kadar refleksleri de iyi miydi?
born under a bad sign

Para: 2.500.000 :Beli:
Kilo: 80

Karakter Puanları
Güç: 5
Hız: 5
Dayanıklılık: 5
Karizma: 3

Özel Puanlar
Dövüş Yeteneği: 4
Şeytan Meyvesi: 5
Pasif Başlangıç Yeteneği: Hassas El, Dejavu Pasifi, Param yok ama Yetenekliyim!

Saldırı Listesi Link
Orta Avustralya Aborjinleri:Buljin
Fırtına Taşıyıcı:Hræsvelgr
Tanrılar Tanrısı İskandinav:Votan
Zafer Müjdecisi Gaddar:Griffon

Eşya Listesi
The Anvil: Promesa

Yanında Taşıdığı Eşyalar
Sigara
Siyah Zippo

Ödüller
Büyük İş (+1)
Müsabaka Başlasın İyi Olan Kazansın (+2)
Kiliseye Merhaba (+2)
Time Skip (+1)
Çarpışmanın Ortasında (+2)

Resim
Kullanıcı avatarı Efisio Salvatore

Skype ID: efisio_3

Mesajgönderen OP- Anlatıcı tarih 19 Eyl 2014, 21:27

Tüccarımız kendisine ateş etmekte olan adamı görmüş ve bunun üzerine yerde tekrar yuvarlanmaya karar vermişti, bunun için yeterince hızlı değildi ama hiçbir şey yapmasaydı daha kötü sonuçlara katlanmak zorunda da kalabilirdi. Adamın silahından çıkan kurşun tüccarımızı yuvarlandığı sırada bulmuş bu yüzden poposunun sağ tarafına isabet etmişti ve bu da tüccarımızın canını epey yakmıştı. Ateş eden adam silahını tekrar doldurmaya hazırlanırken daha önceden çoktan harekete geçmiş olan Greg bir anda adamın üzerinde belirmiş ve elindeki yaydan okunu çıkarıp işini bitirmişti, ardından ise çakılmadan tekrar yükselmeyi başarsa da gerçekleştirdiği saldırıyı ikinci kez yaptığı için onu fazlasıyla yormuştu bir süre meyvesini kullanmayıp dinlenmesi gerekecek gibi gözüküyor.

Diğer tarafta ise Efisio ve Greg yeni düşmanlarla yüzleşmek zorunda kalacak gibi gözüküyordu, karşılarındaki adamlar sağlam tiplere benziyorlardı ve ilk hamleler dostlarımızdan gelmişti. Tedi hızla ileriye doğru atılmış kılıcını rakibinin sol omzundan sağ omzuna doğru savurmak istemişti, karşısındaki adam bu hamleye karşılık hemen geriye doğru çekilmiş ardından Tedi’nin beline doğru yaptığı hamleyi de kılıcıyla karşılamıştı. Kılıçlar kenetlendiğinde iki tarafında güç olarak birbirlerine pek üstünlük sağlayamadığı belliydi. Tedi gelebilecek saldırıya karşın geriye doğru atıldığında ise adam kılıcını dostumuzun sol omzuna doğru yukarıdan aşağıya savurdu. Efisio ise karşındaki adama saldırmak için ileri atılıp havada bir tur döndükten sonra kılıcını rakibinin başına doğru savurmuştu , adam gelecek hamleyi iyi sezmiş ve iyi reflekslere sahip olacak ki kılıcını dostumuzun kılıcının önüne koyup saldırıyı durdurmayı başarmıştı, Efisio uçarak geldiğinden adam saldırıyı karşıladığında arkasına geçmeyi başarmıştı ama bu sırada rakibi kendi etrafında bir tur dönerek kılıcını savurdu, ve kılıcı Efisio’nun kılıcıyla tekrar çarpıştı. Şimdi iki kılıç birbirine kenetlenmişken bakalım dostumuz nasıl bir hamle yapacak.

Dostlarımızın çarpışmaları devam ederken artık assolistlerde sahne almaya başlayacak gibiydi, Foi Zhen savaş alanına giriş yapmıştı onu görür görmez ortalarda gözükmeyen Kin Pont ta kendini göstermiş ve hızla ileriye doğru hareketlenmişti. Yerde yatan tüccarımızın yanından geçerken “ Emaneti deldirmişsin dostum dikkat et “ şeklinde ona takılmıştı. Adasına saldırıldığından olsa gerek oldukça sinirli gözüken Foi söze girip “ Kin Pont bu adaya saldıracak kadar aptal olduğunu düşünmezdim senin işini kendi ellerimle bitirmem gerekecek galiba” şeklinde konuştuktan sonra kafasındaki metal şapkayı eline almıştı, silahının bu olduğu belliydi.
Kullanıcı avatarı OP- Anlatıcı
Anlatıcı
Anlatıcı

Mesajgönderen Greg Beliczynski tarih 20 Eyl 2014, 00:47

Gökyüzünden eşek tüccara saldırmak üzere olan silahlı, kiliseci tipe dalışa geçsem de yeterince hızlanamadığım için tüccar kalçasının sağ tarafına mermi yemişti. Tüccar yerde kıvranadursun, silahlı tip ikinci atış için hazırlanırken daha fazlasına izin vermemiş, adamın kafasına okumu saplamıştım. Adam olduğu yerde yere yığılırken ben de yere çakılmadan tekrar yükselmiştim.

Önce çift silahlı tipe yaptığım dalış, ardından eşek tüccara saldıran silahlıya yaptığım dalış beni epey yormuş ve dinlenme ihtiyacı doğurmuştu. Nefes nefese yükselirken yayımı tekrar sırtıma yerleştirdim ve akabinde Efisio ile Tedi'ye doğru uçarak, onların yakınlarında yüksek bir yapı aramaya koyuldum. Ortalama 20 metre yüksekliğinde bir yapı bulursam üzerine inecek, ardından yarı formumdan çıkıp olduğum yerden saldırıya geçmek amacıyla yayımı ve oklarımdan birini elime alarak Efisio ile Tedi'nin bulunduğu noktaya dönecektim.

İniş için uygun bir yapı bulamazsam da gemiye tekrar dönmek ve orada dinlenip bir kaç dakika sonra savaş alanına uçmak gibi bir amacım vardı. Sanırım bu yorgun halimde savaş alanının ortasına inmek pek akıllıca değildi.
Eşya Listesi:
Silah:
- Longhorn (+Gez ve Sabitleyici) (145.000 Beli)
- Mutfak Bicagi

Ekstra giyim aksesuarlari:
- Sag omuzluk
- Sol kolluk
- Sag parmaksiz eldiven
- Sol tam eldiven

Cephane: 56 ok
Para: 2.305.000 Beli

Aktif Saldırılarım:
-Power Launch (Feniks)
-Jack Knife (Simurg)

Karakter Puanları:
Güç: 4

Özel Puanlar:
Dövüş Yeteneği(Yay Kullanımı): 4
Şeytan Meyvesi: 4
Pasif Başlangıç Yeteneği: Uzak Görüş, Param yok ama Yetenekliyim!

Ödüller
+1 Meyve +1 Dayanıklılık
+1 Meyve
+1 Dayanıklılık +1 D. Yeteneği
+2 D. Yetenegi
Kullanıcı avatarı Greg Beliczynski

Mesajgönderen Tedi Diamante tarih 20 Eyl 2014, 01:01

Rakibimi tartmak için yaptığım saldırıların tümü rakibim tarafından karşılanmıştı. Ve bu çarpışma, onun sıradan birisi olmadığı konusunda haklı olduğumu göstermişti. Tamamen birbirimize denktik, ya da değil miydik? Bunu bir sonraki hamlem gösterecekti. Saldırılarımın karşılanmasından sonra onun üzerime geleceğini tahmin edip kendimi biraz geriye atmıştım. Geriye atlamamla birlikte üzerime gelip kılıcını yukardan sol omzuma doğru savurmuştu. Dövüş şuan tam istediğim gibi gidiyordu, çünkü dövüş stilim karşılamak ve hemen arkasından saldırmaya dayalıydı. Dolayısıyla tam verimle dövüşebilmem için ilk hamlenin karşıdan gelmesi gerekiyordu.

Rakibimin saldırısını Hilal atağımı kullanarak karşılamayı düşünüyordum. Kılıcı, sol omzuma doğru savurduğundan sol ayağımı sağ ayağımın arkasına hilal çizecek şekilde çekecektim. Böylece rakibimin kılıcı tam olarak karşımda olacak ve kılıcını boşa sallamasını sağlamış olacaktım. Daha sonra hemen sol elimle bileğini tutmaya çalışacak ve kendi soluma yani rakibimin ilerisine doğru çekecektim. Güçlerimiz denkti ama o saldırı yaptığı için zaten ileriye gitmeye meğilli bir durumda olacaktı, ve bu yüzden dengesini yitereceğini düşünüyordum. Umduğum şey olup dengesini yitirirse sağ elimdeki kılıcı karnına saplayacaktım. Bu sırada sol elimle tutmakta olduğum bileğini bırakacak ve karnına ayağımın tabanıyla atacağım bir tekmeyle kılıcımı bedeninde ayırıp onu kendimden uzaklaştıracaktım. Olur da bileğini tutamazsam direkt olarak kılıcımı koluna savuracaktım.
Resim

Para : 1.965.000 Beli
Boy : 190 cm
Kilo : 85 kg

Karakter Puanları:
Güç :
7
Hız : 5
Dayanıklılık : 5
Karizma : 2

Özel Puanlar
Dövüş Yeteneği :
4
Pasif Başlangıç Yeteneği: Akrobasi, Askeri Eğitim

Arena puanı: 1

Eşya Listesi : Excadrill (işlemeli kılıç)
Kılıç Bakım Seti (Kamaramdaki dolabımda saklıyorum.)
SNSTR- Havoc x2 (Evren görevinden), 10 mermi

Saldırı Listesi: Hilal Atağı

Ödüller:[Evren Görevi] Kiliseye Merhaba Konusundan +1 Güç, +1 Dövüş yeteneği
Kullanıcı avatarı Tedi Diamante

Mesajgönderen Eustace E. Edwgare tarih 20 Eyl 2014, 08:49

En son neler oluyordu? Eşek tüccarımıza doğrultulan bir adet silah vardı. ve yerde salak gibi hedef olan eşekçiğimiz tabii. Ah bir de yukarıdan savaşa katılan greg adlı gezgin. Olaylarsa çok hızlı gelişmişti. Adam silahını ateşlemiş. Tepme etkisini vücudunda yumuşatmış ve atışının sonuçlarına bakmak için gözlerini eşeğe dikmişti. Ama eustace boş duracak kadar vahim durumda değildi. Grege çok hızlı olacağı konusunda güvenmemek iyi bir seçimdi. Keşke ateşlenmeden önce gelseydi ama kurşun namludan bir kere çıkmıştı. Yerde yuvarlanmaya başlayan eustace e. edwgare o kıymetli eşek postunu da deldirmişti. Götünün sağ yanağına kurşunu yiyen eşeciğimizin gözlerinden yıldırımlar çıkıyordu resmen. Adam hedefi tutturamadığını görüp silahı doldurmaya çalışırken geç bir şekilde olsa da greg gelmişti. Adamı hızlı bir şekilde öldürerek tekrardan havalanmıştı yorulmuş olmalıydı adam.

Bütün bunlardan sonra Kilisenin liderleridnen foi zhen savaş alnına girmişti. Bu ibne girer girmez saklanan puşt ise çıkış yapmıştı yerinden. Kin pont dan bahsediyorum canım. Bütün savaş boyunca ortalıkta görememişti onu eustace ama şimdi ne tesadüftü ki ortaya çıkıvermişti. Yanından geçerken eustace e takılmayı ihmal etmemişti. Kansız ibne.

Eustace savaş alanın birden sessizleşmesini ve odaklarının bu savaşın gerçek kaderini belirleyecek savaşa kaydığını farketmişti. Bu boşluktan faydalanıp yere bakacaktı. Aradığı şey güzel görünen bir kılıçtı. Eğer bulamazsa götü delen adamın silahını alıp cebine sokardı. Bir silah ele geçirdikten sonra güvenli bir bölgeye çekilip savaşı izleyecekti. Tanrı onu kollayıp kutsasın ki tüccarımıza bulaşan olmaz ve sakin bir şekilde götünün ağrısını çeker.
İmza : 

Resim

Resim

Puanlar : 
Karakter Puanları;

Güç:4+1
Hız:3+2
Dayanıklılık:3
Karizma:5+3

Özel Puanlar;
Meslek:-
Dövüş Yeteneği:-
Şeytan Meyvesi: Shiri Shiri No mi (eşek eşek meyvesi): 1+2
Pasif Başlangıç Yeteneği:Aldatıcılık>Dolandırıcılık , İkna
Eşyalar : Sırt Çantası
7x:Karpuz(10ar kilo)
Fiddle( leş kargası)
1x *Fıçı Bira
Balıkçılık Seti
Kayık!(Edwgare'ın şanı)
Kılıç
5+1(açılmış) kavanoz bal

Kullanıcı avatarı Eustace E. Edwgare

Mesajgönderen Efisio Salvatore tarih 20 Eyl 2014, 16:16

Karşımdaki herif sağlam reflekslere sahip olacak ki havadan yaptığım saldırıyı rahatlıkla savuşturabilmiş, arkasına düştüğümde ise yaptığım kesişi kılıcıyla bloklayabilmişti. Şimdi, iki kılıç birbirine tam manasıyla kenetlenmişken hiç ummadığı bir hamle yapıp gardını düşürmeyi, aynı zamanda kalıcı bir hasar bırakmayı planlıyordum. “Buljin, or*spu çocuğu.” diyecek ve ani bir hamleyle kanat çırparak sağ pençemle herifin gözlerini oymak üzere ileri doğru atılacaktım.

Şartlar oluştuğu takdirde, adam savunmasız bir halde açık verdiğinde ise kılıcını son gücümle ileri doğru itecek ve sol elimdeki katanamı hızla savurarak herifin başını gövdesinden ayıracaktım.
born under a bad sign

Para: 2.500.000 :Beli:
Kilo: 80

Karakter Puanları
Güç: 5

Özel Puanlar
Dövüş Yeteneği: 4
Şeytan Meyvesi: 5
Pasif Başlangıç Yeteneği: Hassas El, Dejavu Pasifi, Param yok ama Yetenekliyim!

Saldırı Listesi Link
Orta Avustralya Aborjinleri:Buljin
Fırtına Taşıyıcı:Hræsvelgr
Tanrılar Tanrısı İskandinav:Votan
Zafer Müjdecisi Gaddar:Griffon

Eşya Listesi

Yanında Taşıdığı Eşyalar
Sigara
Siyah Zippo

Ödüller
Büyük İş (+1)
Müsabaka Başlasın İyi Olan Kazansın (+2)
Kiliseye Merhaba (+2)
Time Skip (+1)
Çarpışmanın Ortasında (+2)

Resim
Kullanıcı avatarı Efisio Salvatore

Skype ID: efisio_3

Mesajgönderen OP- Anlatıcı tarih 20 Eyl 2014, 23:19

Greg oldukça yorulduğundan dinlenmek için bir yer bakınmıştı ama istediği gibi bir bina yoktu bu yüzden son gücüyle gemiye kadar gidebilmiş ve dinlenmeye geçmişti, eşek tüccarımız ise poposundaki acıyla birlikte yerler de silah ararken gözüne ölen bir kilisecinin elindeki kılıç çarpacaktı parlak ve keskin gözüküyordu bir tüccar için para edecek bir şeye de benziyordu gerçekten. Kılıcı alan tüccarımız kendini boş bir yere atmıştı, zaten alandaki tüm gözler Foi ve Pont’un üzerine döndüğünden onunla ilgilenen yoktu.

Efisio kılıçlarının kenetlendiği rakibinin gözünü oymak için saldırısını yapmış ve adamın sol gözünü çıkarmıştı, acı içinde bağıran adam bundan sonra gelen saldırıya da karşı koyamamış ve kellesi Efisio’nun kılıcı tarafından uçurulmuştu. Tedi ise hilal savunmasını yaparak sol ayağını vücuduyla beraber geriye doğru çekti ve gelen kılıcın boşa savrulmasını sağladı ardından hemen rakibinin bileğini tuttuğu gibi kendine çekip kılıcını saplayıverdi çaresiz adam kanlar içinde yere yığılmıştı. Şimdi alandaki tüm gözler Foi ve Pont arasında olacak dövüşe kitlenmiş gibi gözüküyordu bu dövüşü kazanan tarafın savaşında galibi olacağı açıktı.

Out: Arkadaşlar konu burada sonlanmıştır , savaşın devamı sonrasında neler oldu da anlatılacak. 2 şer gelişim puanı harcayabilirsiniz. Dileyen bir tur daha yazabilir. Eustace kılıcı alacaksa imzasına ekleyebilir.
Kullanıcı avatarı OP- Anlatıcı
Anlatıcı
Anlatıcı

Mesajgönderen Eustace E. Edwgare tarih 20 Eyl 2014, 23:58

Ölülerden çalmak iyi bir şey değildir. Ama sonuçta onlar ölüdür ve elindekiler asla kullanamayacaklardır. Hımm belki ölü adam hariç. Ama istisnalar kaideyi bozmaz. Eustace güzel görünen bir kılıç bulmuştu. Parlak ve keskin görüntüsü dikkatini çekmişti genç tüccarımızın. Kıçındaki acıyla beraber gidip kılıcı almış ve aynı acıyla kendini bir yere sürüklemeyi başarmıştı. Elinde güzel bir kılıçla Güzel bir konum almıştı tüccarımız. Oradan bütün dövüşlerin aksamasına sebep olan muhteşemliğe bakıyordu.

Tedi ve Efisionun rakipleri kanlar içinde yerlere yattığına göre tek bir zihin bile bu harikulade eseri kaçırmayacaktı. 2 büyük tarafın dövüşünü. İyi ve kötü. Düzen ve kaos. Esaret ve özgürlük. Tanrı ve şeytan. Bir tarafta tanrının, kilisenin, düzenin ve kendi tarafına duyalan esaretin temsilcisi Foi diğer tarfta şeytan meyvelerinin dolayısıyla da şeytanın, korsanların, mutlak kaos ve düzensizliğin ve hiç bir kuruma bağlı olmamanın özgürlüğünün temsilcisi Kin pont. 2 büyük güç sonunda karşı karşıya gelmişlerdi ve burada ölenler onların dövüşü için gereken kanı temin eden zavallı ahmaklardı. Bunca insanın ölümü bir hiçti. Savaşın mutlak kaderini bu inanılmaz dövüş belirleyecekti.

O alanda yaşamayı başarmış kişiler ise bu muhteşemliğe tanık olabilmeyi haketmiş kişilerdi. Tüccar eustace de yoldaşlarının yardımıyla bu harikulede esere tanık olacaktı. Gördüğü tüm dövüşlerden daha incelikli bir dövüş. En ince detayına kadar incelemek istiyordu tüccarımız bu arada elindeki kılıca bakıp ne tür özelliklere sahip olduğunu öğrenmeye çalışacaktı.

out: kılıcın türü (çift/tek elli), ve şekli hakkında bilgi almak istiyorum. Özel bir ismi veya bir geçmişi var mı da güzel sorular olur. Sorayım o zaman.
İmza : 

Resim

Resim

Puanlar :