Merhaba

Merhaba

Mesajgönderen Hagels tarih 12 Eyl 2012, 14:35

Yeni sitemizde ilk sözümüz “merhaba” olacaktır ve ikincisi ise; “hoş geldiniz”. Bilmeyenleriniz için bu bir çeşit edebiyat ve rpg sitesidir. Bünyemizde bulunan evrenlerden birinde tasarladığınız karakterlerle maceralara atılacaksınız. Şimdiden söyleyeyim; bu grafik tabanlı bir olay değildir. Yazılarınız ve düşünlerinizi kaleme almak yoluyla maceralarınız ilerleyecektir.

Teknik konularda tecrübesiz olduğumuzdan dolayı forum alt yapısı size biraz yetersiz görünebilir. Lakin dert etmeyin, elimizden geldiğince şekle sokmaya çabalıyoruz sitemizi. Görüntü önemlidir ama kurgularınızın işlenişinde pek bir önemleri yoktur.

Ve açık konuşmak gerekirse bu site kısa süre önce kapanmış bir siteden, gönlümüzün şahı rpgtürk.com sitesinden, esinlenerek tasarlanmıştır. Evet, başka bir siteden esinlendik ama kendi fikirlerimiz ve kendi çabalarımızla bu siteyi kurduk. Orada yarım kalan hikayelerin burada devam edeceğini umarak yola çıktık. Umarız siteyi beğenir ve misafir olmaktan çıkıp topluluğumuzun bir ferdi olursunuz. Umarım tasarladığımız projeler hayal ufkunuz genişletmeye yardımcı olur ve en önemlisi sizleri eğlendirir.
Resim
Kullanıcı avatarı Hagels
Emekli
Emekli
 
Mesajlar: 297
Kayıt: 10 Eyl 2012, 21:24

Dön İlk Söz

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir