[Görev-Kızılgöz Korsanları]Olaylar Olaylar

Re: [Görev-Kızılgöz Korsanları]Olaylar Olaylar

Mesajgönderen OP- Anlatıcı tarih 13 Şub 2015, 15:53

Lance hamleden kaçarken durumu kendi avantajına çevirmek için saldırı planını da yapmıştı ve yaya dönüştürdüğü bacağı sayesinde adama doğru oldukça hızlı bir çıkış yapmıştı. Adamın tam karnına gelen insan füzesinden dolayı adam geriye doğru düşmüş ve nefesi kesilmişti. Olduğu yerde kıvranmaya başlamıştı.

Destan hemen kendisini yere atmış ve kılıcını savurmuştu. Adamın bacağını istediği gibi kesmişti. Bacak bir wazamononun hışmına uğramıştı. Adamın bacağını oldukça derin kesmiş ve adamı olduğu gibi yere yığmıştı. Üzerine doğru yürüyen adam ise Destan' a oldukça yaklaşmış ve bu hamlesinden sonra kılıç tutan bileğine basmıştı oldukça sert bir şekilde. Diğer harekete geçmeyen iki kişi ise hemen harekete geçmişlerdi. Birisi yaralı arkadaşının yanına koşarken diğeri ayağını hızlıca yerde yatmakta olan Destan' nın kafasına savurmuştu. İşler Lance için iyi gidiyor olsa bile Destan için aynı şekilde gittiği söylenemezdi. Ayrıca gemi harekete geçmiş olmalıydı.
Kullanıcı avatarı OP- Anlatıcı
Anlatıcı
Anlatıcı

Mesajgönderen Wallace Lance tarih 13 Şub 2015, 20:41

Rakibimin tekmesini karşıladıktan sonra hızlıca sağ bacağımı yaya dönüştürmüş ve iyice sıkıştırarak kendimi rakibimin gövdesine doğru fırlatmıştım. Aramızdaki mesafenin oldukça az olmasından dolayı rakibim saldırımdan kaçamamış ve sırtüstü yere yığılmıştı. Ben ise onunla çarpıştıktan sonra yavaşlamış ve biraz yalpaladıktan sonra doğrulmuştum. Tam diğer adamı karşıma alacakken göz ucuyla Destan'ı kontrol etmiş ve oldukça zor bir durumda kaldığını görmüştüm. Bir adam kılıç tuttuğu eline basmış diğeri ise ona saldırmaya hazırlanıyordu. Acilen müdahale etmem gerekti...

Öncelikle rakibimi karşıma alacaktım ve ona doğru koşmaya başlayacaktım. Onun beni kendisine saldırdığımı düşünmesini hedefliyordum. Ona yaklaşınca aniden yönümü kapının olduğu duvara çevirecek ve sol ayağımla duvara sıçrayacaktım. Daha sonra yüzüm yere bakacak şekilde vücudumu çevirecek ve hala yay halinde olan sağ ayağımı duvara basıp sıkıştıracaktım. Sonrası ise basitti daha az önce keşfettiğim saldırımı kullanacaktım. Duvardan iki elim açık şekilde adamların göbek hizasını hedefleyerek bir torpido gibi hedefime doğru ilerleyecektim. Süzüleceğim yer Destan'ın eline basan ve ona saldırmaya çalışan adamın ortası olacakt ve yanlara açtığım kollarımla adamların göğüs kafeslerine vurmaya çalışacaktım. Amacım Destan'ı kurtarmaktı ve olacak herhangi birşeyi önemsemiyordum. Yoldaşlarımı korumak için herşeyi yapan birisiydim. Havadayken "Yetiştim ortak!" demeyi de ihmal etmeyecektim.

Eğer önümdeki adam durumu sezer ve engellemeye çalışırsa ona koşar vaziyetteyken bana yapacağı hamleden sağımdan saldırıyorsa sola, solumdan saldırıyorsa sağıma kaçacak ve dengesi bozulmuşken suratına indireceğim bir yumrukla yolumdan çekecektim. Sonrasında ise aynı senaryoyu uygulayacaktım.
Boy: 1.92

Kalan Para: 600.000 :Beli:

Eşyalar:Clouts/Blouts/Slouts

Karakter Statları
Güç:4
Hız:4
Dayanıklılık:4
Karizma:4

Özel Puanlar:
Meslek:0
Dövüş Yeteneği:1
Şeytan Meyvesi:2

Pasif Başlangıç Yeteneği: Akrobasi
Ödüller:
+1 Dayanıklılık +1 Meyve Yeteneği 500.000 :Beli:
Kullanıcı avatarı Wallace Lance
OP:4S

Mesajgönderen Destan tarih 14 Şub 2015, 13:29

İşte böyle adam olun. Adamın götünü keserim ben, gerçi bu sefer bacağını kesmiştim ama fark etmez, adam yere yığılmıştı sonuçta. Sonrasını düşünmeden saldırmamın sonucunda ise, diğer adam kılıç tutan bileğime oldukça sert basmıştı. Yine de az önce ki durumda, sonrasını düşünecek halim yoktu. Şimdi ise arkada kalan adamlardan birisi, bacağını kestiğim adamın yanına giderken, diğeri bana doğru gelmiş ve tekme savurmaya kalkmıştı. Hemen hemen az önce ki ile aynı durumdaydım, ama bu sefer işim daha zor du. Bu sefer kılıcımı kullanacak durumda değildim, bununla birlikte adamlardan biri bileğime oldukça sert bir şekilde bastığından, elimide kurtaramıyordum. Lance'den yardım gelmesini bekleyebilirdim, tabi ondan yardım gelene kadar ölmüşte olabilirim. Bu yüzden alacağım hasarı en aza indirmeye çalışmalıydım. Boşta kalan elimle, bileğime basan adamın bacağıma atabildiğim en sert yumruğu atıp, adamdan bileğimi kurtarmaya çalışacaktım. Bileğimi kurtardığım gibi de, tekmesine savuran adama yerde yan dönüp, kafamı eğerek, tekmenin sırtıma gelmesini sağlayacaktım. Eğer işler istediğim gibi giderse bileğimi ve kılıcımı kurtarmış, ve gelen tekmeden hem bir karış uzaklaşmış, hemde tekmenin sırtıma gelmesini sağlayarak ölümcül bir darbe almayacaktım. Adamların daha önce söylediğini düşünürsek, Nick'in olduğu gemi yola çıkmış olabilirdi. Bu adamların işini derhal bitirip, Nick'in peşine düşmeliydik. Tabi bugün burada ölmezsem. İçinde olduğum durum bunu gösteriyordu, sanki her yaptığım hamlede, bir sonra ki hamleyi yapabilecek kadar yaşamayacakmış gibi hissediyordum. Biraz sonra neler olacak, merak konusu.
Bizimle harp edenler, genelde kaybederler.

İmza : Resim

Karakter : Tayfa: KızılGöz Korsanları
Rütbe: 2. Kaptan
Boy: 1.78
Kilo: 70
Para: 500.000 Beli

Puanlar ve Ödüller : Güç: 6 (5+1)
Hız: 3
Dayanıklılık: 4
Karizma: 3

Dövüş Yeteneği(Tek Kılıç): 3 (2+1)
Şeytan Meyvesi(Denkyu Denkyu No mi): 1
Pasif: Varlıklı

[Görev - Söylenti] Denizci Ablukası +2 GP 500.000 Beli

Eşyalar ve Saldırı Listesi : Ryuuma-500.000 - Wazamono
500.000 Beli
Kullanıcı avatarı Destan

Mesajgönderen OP- Anlatıcı tarih 17 Şub 2015, 21:36

Destan yerde yatarken adamın ayağına vurmuş ve bu kaval kemiğine denk gelmişti. Destan' ın eli ağrımış olsa bile adamdan kurtulmayı başarmış ve bu adamın odak noktasının karşıya yönelmesini sağlamıştı. Hissettiği acı ile hafif eğilmiş olan adam Lance' yi görmüştü. Hemen yüzü yere bakacak şekilde kendisini yere bırakmış ve bunu gören arkadaşı ayağını çekmek zorunda kalmıştı. Tekmesini çekmemiş olsa kendi arkadaşına vuracağını anlamıştı. Destan yerde yuvarlanırken Lance üzerinden uçmuş ve tekme savuran adamın karnına hafifi bir saldırı gerçekleştirebilmişti.

Lance dengesini kaybetmiş ve kafasını da karşı duvara çarparak yere düşmüştü. Bacağı kesilmiş olan arkadaşlarını kucaklayarak hemen dışarıya yönelmişti kahramanlarımıza saldıran ekip. Bacağından kan boşalan adamın iniltileri eşlinde hızlıca ortamı terk ederken ''Sanırım bu kadar yeterli.''diyerek ekleme yapmışlardı. Anlaşılan o ki ikiliyi yok etmekten ziyade onları oyalamak için para almış gibiydiler ve işlerini yaptıklarını inandıkları an ortamı terk etmek için hızlıca harekete geçmişlerdi.
Kullanıcı avatarı OP- Anlatıcı
Anlatıcı
Anlatıcı

Mesajgönderen Wallace Lance tarih 17 Şub 2015, 22:44

Destan'ın zor durumda olduğunu gördüğümde hemen ona yardım etmek istemiş ve meyve yeteneğimi kullanarak duvardan destek alıp Destan'a saldıran adamlara doğru atılmıştım. Fakat onlara doğru giderken beni farketmişler ve tedbir almışlardı bu yüzden sadece bir tanesine vurabilmiş ve hızımı alamayıp duvara kafa üstü girmiştim. Daha sonra yere düşmüş ve kafamdaki zonklamalara rağmen doğrulmaya çalışmıştım.

Yerden kalktığımda ellerimi kafamdan çekip silkelenecektim ve daha sonra adamların kaçmakta olduğunu görürsem eğer Peşlerinden koşmaya başlayacaktım. Koşarken Destan'a "Ortak kaçmalarına izin veremeyiz. Onlar kaçarsa çocukta kaçar. Haydi ayakların çalışsın!" diyecek ve var gücümle koşmaya başlayacaktım. Hiç birini yakalayamasak bile en azından yaralı olana yetişebilirdik. Taşıyıp ta götürüyor olabilirdiler fakat bu durum daha fazla işimize gelirdi. Onların hepsini tek tek pataklamak istiyordum. Şu hayatta en nefret ettiğim şey bir şey isteyipte elde edememekti ve o çocuğu kurtarmayı kafama koymuştum. Ucunda ölüm olsa bile peşini bırakmayacaktım. Bu yüzden var gücümle koşacak ve onları bulacaktım. Bir şekilde izlerini kaybeder isek te Destan'ın kestiği yaralı adamın kanları onları eleverecekti bu yüzden izlerini kaybettiğim bir an olursa direkt olarak etrafta kan izi arayacaktım.
Boy: 1.92

Kalan Para: 600.000 :Beli:

Eşyalar:Clouts/Blouts/Slouts

Karakter Statları
Güç:4
Hız:4
Dayanıklılık:4
Karizma:4

Özel Puanlar:
Meslek:0
Dövüş Yeteneği:1
Şeytan Meyvesi:2