[Görev-Endown Phrace] Devriye

Re: [Görev-Endown Phrace] Devriye

Mesajgönderen OP- Anlatıcı tarih 06 Şub 2015, 16:18

Endown arkadaşı olarak gördüğü adamlarının kararlığı sayesinde ayağa kalkmasını ve kendine gelmesini bilmişti. Belki de bu üçü ilerde büyük işlere imza atabilirdi. Endown silahı alıp adama ateşlemiş ve barmeni omuzundan vurmuştu. Barmen büyük acı çeksede yere yığılmamıştı. Hala saldırmak gibi bir amacı vardı ve gözünü sertçe Endown'a dikmişti. Dostumuz onun toparlamasını fırsat bilerek bir hamle yapabilirdi belki...
Kullanıcı avatarı OP- Anlatıcı
Anlatıcı
Anlatıcı

Mesajgönderen Endown Phrace tarih 11 Şub 2015, 02:02

Her zaman söylüyorum, insanlar garip yaratıklar. Aslında yapamayacakları hiçbir şey olmadığı halde kendi tripleriyle kendilerini yok ediyorlar. Yapabilecekleri şeyleri yapamayacaklarına kendilerini inandırıyorlar. Sırf bu yüzden kaybediyor insanoğlu. Ben bu hataya düşmemeliyim. Bu nedenle kendime inanmak konusunda tereddüt yaşasam da bunu aşıyorum şuan için. Her şeyimle savaşmazsam kazanamam ve bu her şeyin içinde inançta var. John üstüne düşeni yaptı ve Oliver hala çabalıyor. Şuan da tek başıma; iki elim ve iki ayağımla adaleti yerine getirmem gerekiyor.

Ayağa kalkmış ve silahı barmene ateşlemiştim kararlı bakışlarla. Gözlerimden azim parıltıları saçılacaktı etrafa neredeyse. Uzun uğraşlar, büyük çabalar sonucu adamı vurmayı başarmıştık. John olmasaydı, ne bunu başarabilirdim ne de şuan yaşayabilirdim. Onların bana güvendiğini bilmesem bir bok yapamazdım. Bu yüzden başaran her zaman 'biz' olacağız, 'ben' olmayacağım.

Omzundan vurulduktan sonra toparlanmaya çalışıyordu barmen. Kafasını ezmediğim sürece harekete devam edecekti sanırım. Yani bu gidişle bu odadan ya o ya biz sağ çıkacaktık. İki tarafın birden yaşaması olanaksız gibi görünüyordu. Düşünceleri şimdilik bir kenara kaldırıp karşılık verecektim. Adam hala saldırmak için bana bakıyordu. Kararlılık bir insanın sahip olabileceği en korkutucu şeylerden biridir ama bunu gram umursamıyordum bu anda. Dişe diş, kana kan gözüyle bakıyordum olaya. Kararlılığa karşılıkta bulacağı şey kararlılık ve daha fazlası olacaktı. Şuan dikkatimi yoğunlaştırmam gereken şey ise yapacağım son vuruşlardı. Hala toparlanmakta olduğunu farkında olduğumdan bir boksör gibi direkt bir sağ kroşe çıkartacaktım barmenin suratına. Suratının solunu hedef alan bu saldırı bana bir K.O. kazandıracaktı. Sonunda avantaj elime geçmişti ve bunu kullanmak için her şeyi yapacaktım. Her şeyi yaptığımı da yumruğumla birlikte hissettirecektim.
İmza : Resim

Sahnesi gerçek tek oyun, ölümdür

Endown : İsim: Endown Phrace
Taraf: Denizci
Boy: 1.92
Kilo: 87
Para: 2.430.000 :Beli:
Rütbe: Teğmen
Puanlar : Karakter Puanları
Güç: 4+1
Hız: 5
Dayanıklılık: 3+1
Karizma: 3+1

Özel Puanlar:
Meslek: -
Dövüş Yeteneği: 2+3 (Tek Kılıç Kullanımı)
Şeytan Meyvesi: -
Pasif Başlangıç Yeteneği: Askeri Eğitim, PYAY, Akrobasi

Arena Puanı: 1
Kullanıcı avatarı Endown Phrace
OP:4S

Mesajgönderen OP- Anlatıcı tarih 14 Şub 2015, 13:29

Endown barmen toparlanmadan yumruğunu indirmişti. Kroşe adamın dengesi bozmuştu fakat adam ayakta kalmak için diretiyordu. Endown yakın dövüşü çok fazla kullanmadığı için belki bayıltamamıştı adamı belki de çok dayanıklı bir adamdı kim bilir. O sırada yıkılmamış olan barmeni Oliver vurduğu tekme yıkmıştı. Zaten dengesi bozulan adama Oliver arkadan tekme atarak yere sermişti. Kahramanlarımızın az zamanı vardı ve durdukları her an riskliydi. Barmen ve adamı yerde yatmakta iken belki de kurtulmak için en iyi şansları ellerine geçmişti.
Kullanıcı avatarı OP- Anlatıcı
Anlatıcı
Anlatıcı

Mesajgönderen Endown Phrace tarih 16 Şub 2015, 23:35

İşleri daha fazla sarpa sarmadan toparlamaya başlamıştık. Odadan galip bir şekilde ayrılmayı başından beri planladığımız halde yeni yeni oluyordu bu. Yinede geç olsun güç olmasın, bir şekilde hallediyorduk sonunda işi. Tam ben böyle düşünürken gücümü yumruğumda toplayarak yapıştırmıştım barmenin suratına. Adam afallamış görünüyordu yine ama yere düşmemeye yemin etmişti, düşmüyordu herif. Düşene kadar vurasım gelmişti o an ki bana şans tanımamıştı Oliver ve tekmeyi yapıştırmıştı adama. Barmen yere sertçe düşerken gözüm tekrardan John'a kaymıştı. Odadan çıkmamız için onuda yanımızda götürmemiz gerekmekteydi ve bunu nasıl yapacağımızı düşünüyordum.

Dövüş konusunda her ne kadar kez Oliver tarafından kurtarılmış olsam da bir 'Teğmen' olarak ondan kabiliyetli konumdaydım. Bu durumda bizim grubu benim koruyup onun John'la ilgilenmesi doğru olurdu. Bunu düşündükten sonra düşüncelerimi ona söylemek için döndüm ve ''Buradan artık çıkmamız gerekmekte. Ben sizi kollarken sen John'u sırtlan, en azından John ayılana dek. Ayrıca istersen bıçak sende kalabilir, ben şu elemanın sopasını alacağım.'' dedim. Ardından yerde duran sopayı elime aldım. Oli'de John'u sırtlandıktan sonra odadan çıkmaya hazır durumda olacaktık.

Her ne kadar zor kısmı atlatmış olsakta bana hiç öyle gelmiyordu şuanda. Sanki her şeyin başındaymışız ve daha asıl olaylar yeni başlayacakmış gibiydi. Buna alışkın olmalıydım, daha ilk görevlerimden birinde bu konuda taviz veremezdim. Bu yüzden yine kararlı ifademi takınacak ve yoluma bu şekilde devam edecektim. Dışarıya çıkarken attığım her adımı dikkatle atacak ve etrafımı sık sık gözleyecektim. Eğer olur da düşünmemi gerektiren bir durum olursa hiç duraksamadan, çözüm yaratmak için beynimin sınırlarını zorlayacaktım.
İmza : Resim

Sahnesi gerçek tek oyun, ölümdür

Endown : İsim: Endown Phrace
Taraf: Denizci
Boy: 1.92
Kilo: 87
Para: 2.430.000 :Beli:
Rütbe: Teğmen
Puanlar : Karakter Puanları
Güç: 4+1
Hız: 5
Dayanıklılık: 3+1
Karizma: 3+1

Özel Puanlar:
Meslek: -
Dövüş Yeteneği: 2+3 (Tek Kılıç Kullanımı)
Şeytan Meyvesi: -
Pasif Başlangıç Yeteneği: Askeri Eğitim, PYAY, Akrobasi

Arena Puanı: 1
Kullanıcı avatarı Endown Phrace

Önceki

Dön East Blue

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir