[Görev-Eustace E. Edwgare] Yeni İş

Re: [Görev-Eustace E. Edwgare] Yeni İş

Mesajgönderen Drake van Edwgare tarih 09 Şub 2015, 20:20

Her şey o kadar ani gerçekleşti ki az daha aklımdakileri unutuyordum. Olabilecekleri düşünüyordum. Aklımdan bin bir türlü seçenek geçiyordu. Kılıçların çarpışması ile çıkan ses o kadar tizdi ki düşüncelerim yarıda kesildi. Kulağım sesten dolayı çınlıyordu. Bütün uykum kaçmıştı. Bu denizci bu olaydan kolay bir şekilde kurtulacağını sanıyorsa yanılıyordu. Lanet herif, benim uykumu kaçırmaya nasıl cüret ederdi. O an ki sinir ile sağ ayağımdan destek alarak tüm gücümü kullanarak kılıcımı sol taraftan adama doğru savurdum. Nasıl yaptı bilmiyorum ama bir şekilde bu saldırıyı durdurmayı başardı. Şaşırmıştım. Denizci biraz dengesini kaybetmiş gibi duruyordu. O saldırı bana gelse bende dengemi kaybederim muhtemelen. Dengesini kaybettiğini fark ettiğim anda saldırıya geçmeye karar verdim. "O" tekniği kullanacaktım...

O teknik Edwgare ailesinin özel tekniği. Ailemizin temeli yalan ve hilelerden oluştuğu için hileli bir hareket idi, hileli olduğundan pek kullanmayı sevmezdim. Bu hareket yaklaşık olarak üç nesildir kullanılıyor. Ne zaman çıkmaza girsek anında kendini gösteriyor. Aşırı basit ve net sonuç veren bir teknik. Üçüncü nesil olduğumdan yenilikler eklemek gerekiyordu. Bu tekniği bulan kişi birinci nesilden olan dedemdir. Kendisi buna isim verme gereği duymuş ve babama bu tekniğe her nesil bir yenilik getirmesi gerektiğini söylemiş. Tekniğin adı "Edwgare Laneti: Kırılan cevizlerin dansı". İlk nesilde bu teknikte sadece kasıklara diz atılıyordu. Babam döneminde yani ikinci nesil döneminde kasıklara iki kez diz atılıyordu. Benim bunu geliştirmem gerekiyordu.

Pozisyonum gereği adamı omuzlarından tutup kasıklara diz indiremezdi. Çünkü kılıçlarımız birbirine kenetlenmiş durumdaydı. Bende direk olarak vurmaya karar verdim. Sağ ayağımdan aldığım desteği sol ayağıma verecektim ve tüm gücümle sağ ağamı kullanarak adamın kasıklarına dizimi geçirecektim. Uygun pozisyonu yakalayınca kılıcımın kabzasıyla ensesine sağlam bir darbe indirerek bayıltıp bu işe son verecektim. Aslında öldürmeyi deneyebilir miydim? Evet deneyebilirdim. Ama hileli bir hareketti. Bu yüzden vicdanım el vermezdi.

Denizcinin gözlerinin içine bakıp, "Hey, üzgünüm" dedim ve bağırmaya başladım "Edwgare Laneti Versiyon 3 : Kırılan Cevizlerin Dansı!". Eğer hareketimde başarılı olursam direk tüfekli denizciye yönelecektim.
Ebony & Ivory

Resim

Eşyalarınız:

ColdSteel Breaker 200.000 Beli
Albatros Ivory
65.000

Karakter Puanları:

Güç:4
Hız:3
Dayanıklılık:3
Karizma:5

Özel Puanlar:

Dövüş Yeteneği(Çift El Kılıç Kullanımı):1
Şeytan Meyvesi(Shitto Shitto no Mi; Model Heloderma Suspectum-Gila Canavarı):1
Pasif Başlangıç: Akrobasi
Kullanıcı avatarı Drake van Edwgare
OP:4S

Mesajgönderen OP- Anlatıcı tarih 15 Şub 2015, 20:53

Drake ve karşısındaki denizci kılıçları kenetlenmiş bir şekilde dövüşlerini sürdürürken dostumuz bu durumu kendi lehine çevirmek için yeni bir şeyler denemek istiyordu. Sol ayağından güç alarak hamlesini gerçekleştirdi ve denizcinin kasıklarına sağlam bir diz darbesi geçirmişti, adam aldığı darbeyle birlikte acı bir çığlık atmıştı ardından ise dostumuz denizcinin acısına son vermek için kılıcının kabzasıyla vurup bayılmasını sağlamıştı. Gözü hemen tüfekli eri aramıştı, adam silahını ateşlemiş ve tekrar doldurmaya başlamak üzereydi.

Kavga devam ederken tüccarımızı bırakan kumandanda meydanda önüne geleni indirmeye başlamıştı ta ki Ted ile karşılaşana kadar, Ted kumandanın hızını bir nebze olsun kesmiş gibi görünüyor ve başa baş dövüşüyorlardı. Tüm bunlar olurken tüccarımız ise yediği darbelerin şokunu atlatıp yarı formda karargahtan içeriye dalmıştı. Küçük bir karargahtı bu yüzden fazla oda yoktu belki 6-7 tane kadar ve tek katlıydı. Tüccarımızın dikkatini ise karargahın giriş koridorunun az ilerisinde duran kutular çekecekti, tanımıştı bunları kendi taşıdıkları kutulardı.
Kullanıcı avatarı OP- Anlatıcı
Anlatıcı
Anlatıcı

Mesajgönderen Drake van Edwgare tarih 17 Şub 2015, 18:30

-Edwgare Laneti: Kırılan cevizlerin dansı...
Bu sözler ile birlikte beynimi boşalttım. Hiçbir şeyi duymuyordum. Öylede olması gerekiyordu. Çünkü bu hareketi yapmaya vicdanım el vermiyordu. Mecbur olmasam yapmazdım. Kelimeler ağzımdan süzülürken gözlerimi kapadım ve elimden geldiğince sert bir şekilde geçirdim dizimi. Dikkatimi az buçuk toplayabilmiş ve rahatlamıştım. Dizimi adamın kasıklarına indirince bu sakinliğimi korumaya çalışıyordum. Çünkü ne kadar acıtacağını tahmin edebiliyordum. İçimden belki yüzlerce belkide binlerce kez özür diledim ama nafile. Adam darbeyi aldıktan sonra acı bir çığlık attı. Ona yardım etmek istedim. Bu durumda yapabileceğim tek yardım acısına son vermekti. Hızlı bir şekilde denizcinin ensesine kılıcımın kabzası ile vurdum ve bayıltma işlemim de başarılı oldum. Adam yere düşerken son bir kez daha özür diledim. Sonunda adam yere yığıldı. Başarmıştım. İlk defa bir denizciyi yenmiştim. Bu insanlık için küçük bir adım fakat benim için gayet büyük bir adımdı. İçimden " Gördün mü amca? Öğrettiklerini boşa çıkarmayacağım, sen hiç merak etme. Kuzenimi korumak için elimden geleni yapacağım. Senin için rahat olsun." dedim. Doğru! Kuzenim, onu tamamen unutmuştum. Kuzenimi görmek için etrafıma göz gezdirdim. İşte o sırada tüfekli erin silahını yeni ateşlemiş olduğunu fark ettim. Aradığım fırsatı bulmuştum. Kaçırmamalı ve bu avantajı en olumlu şekilde kullanmalıydım.

Silahımı iki elimle birlikte kavradım ve sıkıca tuttum. Derin bir nefes aldım ve koşmaya başladım. Yüzümde büyük bir gülümseme vardı. Belki savaşmanın verdiği zevkti belki de en baştaki amacımı gerçekleştirecek olmamdı. Denizciye doğru koşarken saldırı planımı yapmaya başladım. Eğer ben ona yetişemeden tüfeğini doldurmayı başarırsa kılıcımı önümde tutup kalkan olarak kullanacaktım. Böylece olası bir saldırıdan kendimi korumuş olacaktım. Eğer sorunsuz bir şekilde tüfekli erin yanına ulaşabilirsem, sağ kolunu kesmeye çalışıp bir daha tüfeği kullanamamasını sağlayacaktım. Sağ kolunu kestikten sonra midesinin üstüne doğru sert bir sağ dirsek darbesi indirip etkisiz hale getirmeyi düşündüm. Öldürmeyi planlamıyorum, az önceki denizcinin hatırına. Ona yaptığım saygısızlığı böyle telafi etmeyi düşünüyorum. Tabi hareketlerimde başarılı olursam.
Ebony & Ivory

Resim

Eşyalarınız:

ColdSteel Breaker 200.000 Beli
Albatros Ivory
65.000

Karakter Puanları:

Güç:4
Hız:3
Dayanıklılık:3
Karizma:5

Özel Puanlar:

Dövüş Yeteneği(Çift El Kılıç Kullanımı):1
Şeytan Meyvesi(Shitto Shitto no Mi; Model Heloderma Suspectum-Gila Canavarı):1
Pasif Başlangıç: Akrobasi
Kullanıcı avatarı Drake van Edwgare

Mesajgönderen Eustace E. Edwgare tarih 17 Şub 2015, 19:38

Hadi bakalım dostlarım, şu Stahdim Rahlun inanırı fakir tüccara bakalım hele. Kendini çakal zanneden savaştan kaçan şerefsize bakalım. Böyle diyorum bu adi puşta ama savaştan kaçtığı için değil, ha tamam savaştan kaçmış olabilir ama hakaretlerimin sebebi harbiden adi bir puşt olmasından kaynaklı. Yoksa savaştan kaçmasıyla alakası yok, zaten kaçmaya da izni vardı kutsal makamlarca. Orakka tüccarlarının bok yoluna gitmesinden hoşlanmazdı yani tüccarları biraz dikkatli olmalıydı. Bizim eşekte öyleydi. Onu aşağılayan rakibine kızmıştı ama götünü kurtarmak için onu kovalamamıştı. Eşek işte yapacak bir şey yok. Rakibi diğer heriflere atlarken eşeğimiz yarım adam olmuştu!

Çaktırmadan içeri girmeyi de başarmıştı bu şerefsiz yarım adam. Ufak bir karargahtı bizim tüccarın girdiği , 7 odası ya vardı ya yoktu. Koridorun sonunda kendi malları vardı. Bunu fark etmişti ufak tüccarımız. Temkinli bir biçimde kutuların yanına gitmeyi planlıyordu. Ulan mallar yerinde mi acaba mantığıyla kutuların içine bakmayı planlıyordu. Kutulara bakarken yakalanma tehdidine karşı bunu diyebilirdi ufak tüccar. Bir kılıcı elinde yarı eşek şeklinde dikkatlice gidecekti. Düşman çıkmasını ummuyordu gerçi. Kutulara göz attıktan sonra belki de içeriyi gezerdi.
İmza : 
''Pırlanta kalbim olsa, bozdurabilirdim onu.''

Resim

ah kazıklandınız mı umrumda değil!
Resim

Eustace : İsim:Eustace E. Edwgare
Taraf: Gezgin
Boy: 1.86
Kilo:83
Para:5.670.000 beli
Kafa Ödülü/Rütbe: 50.000.000 Beli/Kilise
Puanlar :