[Saldırı] Attila Everit

[Saldırı] Attila Everit

Mesajgönderen Attila Everit tarih 28 Haz 2018, 20:16

Büyü / Saldırı Adı: Kurt Çağrısı
Büyü / Saldırı Betimlemesi: Savaş esnasında vahşi bir yırtıcıdan farksız olan Everit, öfkelendikçe hırslanır ve vahşileşir. Yediği her bir darbe, ona zarar verdiği gibi aynı zamanda güçlendiren bir faktördür. Ve bu faktörü betimleyen yegane şey, iki dudağın arasından bir hırlama sesiyle birlikte sıyrılan dişlerdir. Bunu Kurt çağrısına benzetmek mümkündür.
Etkisi: Yediği darbeleri, bir motivasyon kaynağına dönüştürerek yediği hasarları savaş boyunca adrenalin etkisinden hissetmez, darbe yedikçe daha da hırslanır.

(Öneri: Bence bir hp sınırı koyulur, savaş sonuna kadar bu HP sınırına ulaşmayana kadar mevcut hp'den düşmez, o sınırı aşınca savaş sırasında da düşmeye başlar. Savaş sonunda da alınan tüm hasar eklenir. Bir nevi geciktirici görevi gören bir şey benim kafamda.)
 ! Fraquien yazdı:
Size savaş boyunca kullanabileceğiniz +5 HP verecektir.
Bu HP harcandıktan sonra tekrar kendi HP'nize dönersiniz.
10 Öfke Harcar.


Büyü / Saldırı Adı: Yırtıcı İnsan
Büyü / Saldırı Betimlemesi: Attila, bir yırtıcı gibi hırladıktan sonra rakibine atılır. Bir avcı dürtüsü ile rakibini yakalayıp parçalama iç güdüsü, ona öyle bir vurdumduymazlık kazandırır ki yediği darbeleri umursamadan hamlesini tamamlayabilecek gücü ve hırsı içinde bir yerlerde hep barındırır.
Etkisi: Rakibine atılan kahramanımız, uzaktan ya da yakından gelen darbelerin hasarını umursamadan gücüne güç katarak o hamlesini tamamlayabilir.

(Bknz: Attila bir rakibe doğru koşuyor, bu rakip ona bir ok atıyor. Ok omzuna vs. saplanıyor, ama bu Attila'nın o anki gücünü ve hamlesini etkilemiyor.)
 ! Fraquien yazdı:
3 Tur boyunca odaklanılan tek rakibe karşı +2 Hit kazanırsınız.
Eğer bu 3 tur içinde başka bir rakibe saldırırsanız etkisi üzerinden kalkar.
10 Öfke Harcar.


Büyü / Saldırı Adı: Dört ayaklı insan
Büyü / Saldırı Betimlemesi: Kurt adam formunda ya da insan formunda, bir dönem kendini insandan çok kurt sandığı için dört ayağının üzerinde ilerlemeye alışık olan Attila, bir anda dört ayağının üzerinde koşmaya başlayarak hızına hız katabilir. Özellikle kurt adam formunda, ani mesafe kapatmak ve bir hamle ile taçlandırmak için kullanılır.
Etkisi: Asıl benliğini, dört ayak üzerinde koşarak kullanan Attila, bu sayede hız ve hamle avantajı elde etmeye çalışır. Ayrıca uzaktan gelen saldırılardan kaçmak için olası bir bonus mümkündür. (Dnd'de ac artışı oluyordu bu galiba, böyle bir şey mümkünse hoş bir saldırı bence.)
 ! Fraquien yazdı:
5 Metreye ani bir depar atarsınız.
15 Öfke Harcar.
Kullanıcı avatarı Attila Everit
KH: Zincirsizler
KH: Zincirsizler
 
Mesajlar: 4
Kayıt: 26 May 2018, 12:44

Re: [Saldırı] Attila Everit

Mesajgönderen Fraquien tarih 30 Haz 2018, 19:38

Bakıldı.
Resim
Kullanıcı avatarı Fraquien
SA: Forsaken
SA: Forsaken
 
Mesajlar: 530
Kayıt: 03 Ara 2012, 22:27


Dön Büyü & Saldırı Yaratımı

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir