[Görev-Heiwa Maeda]Panayırla Beraber

Re: [Görev-Heiwa Maeda]Panayırla Beraber

Mesajgönderen OP- Anlatıcı tarih 22 Mar 2013, 01:17

Horuki şanslı gezgin... Her şey istediği gibi gidiyordu. Gruptan ayrılmış ve mağaraya doğru koşmaya başlamıştı. Ormanın sıklığı onun hızını yavaşlatsa da bir süre sonra mağaraya ulaşmayı başarmıştı. Mağaranın girişini görebiliyordu ve içeriye girdikten sonra Joe sevinçten olduğu yerde zıplamaya başlamıştı. ''Arkadaş geldi. Arkadaş beni almaya geldi.''diyerek bağırmaya başlamıştı. Bağırması yanlış olsa da sevindiği her halinden belli oluyordu. Yaktığı ateş ise sönmemiş olsa da son anlarını yaşıyordu. Işığı ve alevi oldukça cansızlaşmıştı.

Maeda' nın söylediklerini dikkatli bir şekilde dinleyen adam ''Buradaki iş bitmek üzere. Az önce bahsettiğin şeyi yapmak için gemiye gidebilirsin. Bir şeylerini alacaktın galiba. Blue' da seninle gelip sırt çantasını verebilir. Sonuçta eşyalarını çanta olmadan taşıman zor olacaktır.''demişti son müşterileri, izleyicileri karşılarken.
Kullanıcı avatarı OP- Anlatıcı
Anlatıcı
Anlatıcı

Mesajgönderen Heiwa Maeda tarih 22 Mar 2013, 10:04

Bir süre sonra konuşmam bitmişti. Patron ise hem işini yapıyor hem de beni pür dikkat dinlemişti. Sonra söze girişti. İşin bitmek üzere olduğunu ve ilk geldiğimde bahsettiğim işi yapmak için gemiye gidebileceğimi söyledi. Tabi bu işimi sakat el ile yapamayacağımı ve bu nedenle de Blue’nun benimle gelip sırt çantasını verebileceğini de eklemişti. Tabi onun konuşmasının yanında misafirlerinde azaldığın hatta sona yaklaştığı belli oluyordu. Bende bu nedenle patrona dönüp

- Her şey için teşekkür ederim, Efendim. Eşyalarımı alıp geleceğim, sonuçta daha görevim bitmedi, değil mi?

diyecek ve hafifçe gülümseyecektim. Geminin olduğu tarafa doğru dönüp yavaşça yürümeye başladığımda

- Blue hadi gidelim.

diyerek onu da yanıma aldığımda gemiye yol almaya başlayacaktım. Yürümeye başladığımda kafamı gökyüzüne kaldırıp “Joe, Horuki-san bekleyin çok az kaldı. Biraz daha bekleyin ve hep birlikte bu adadan ayrılalım.” diye içimden geçirmiştim. Adanın girişinden uzaklaştığımızda

- Blue sence Joe nasıldır? Bir gidip bakalım mı?

Diye soracaktım. O ‘HAYIR’ cevabını verirse onu kırmadan gemiye gidecektim. Ama ‘OLUR.’ Derse sevinerek bütün gücümle koşmayı düşünüyordum. Ama yolu ve ormanı çok iyi bilmediğimden bu düşüncemden vazgeçmek durumunda kalmıştım. Blue ile birlikte mağaraya doğru yönümü değiştirecektim. Ama sevinecektim, ne yalan söyleyeyim. AHAHA… Sadece Joe’yu görüp nasıl olduğuna bakmayı istiyordum. Çünkü ben böyle alışık değilim. Arkadaşlarımı illa ki merak ediyordum. Ama şuan sadece içimde kuşku olduğundan merak ediyordum. Sonuçta hala yakalanma durumu vardı. Hani başkanı Erch onii-san halletmiştir. Ama ya Başkan kuşkulanıp oraya gittiyse? Bu içimi kemirmesinden dolayı zaten Blue’ya sormuştum. Ama yinede o olmaz derse yapacağım bir şey yoktu. Sonuçta onunla birlikte gideceğiz. O olmazsa ben yolumu nasıl bulacağım gece, gece…
---Bücür Kaptan Maeda---

Maeda Kaizouku
Geminin Çeşidi: N/A
Gemi Ekpimanı: N/A
Tayfa Hazinesi: 160.000 Beli
Resim
Arena Puanım==> 3

İsim: Heiwa Maeda
Taraf: Korsan (Maeda Kaizouku)
Uzunluk: 1.60
Ağırlık: 57
Para: 160.000 Beli
Kafa Ödülü: YOK

Karakter Puanları:
Güç: 4
Hız: 6
Dayanıklılık: 4
Karizma: 3

Özel Puanlar:
Meslek: N/A

Dövüş Yeteneği(Kesici Silahlar)
---- Çift Kılıç Stili: 3 ----

Şeytan Meyvesi (Logia)
---- Suna Suna no mi: 3 ----

Pasif Başlangıç Yeteneği: Varlıklı: 1

Saldırı Listesi:
Rinkai
Gensoku
Suna Suna no Tejina
Suna Suna no Abiseru

Eşya Listesi:
Eşyalarım

Yanında Taşıdığı Eşyalar/Cephaneler/Hammaddeler:
Sırt Çantası --> Görevden
[ÖLDÜ]Shisha (Kurdum)--> 150.000 Beli
Futago mikadzuki ken(İkiz Hilal Kılıcı)(Çift kılıç)--> x2 -- 340.000 beli

Ödüller:
Siyah, Beyaz ve Gri==> (Dayanıklılık= +1)
Panayırla Beraber==> (Karizma= +1 ve Sırt Çantası ile 35.000 beli)
Seninleyim Kardeşim==> (Dövüş Yeteneği= +1 ve Suna Suna no mi)
Sıfırdan Başlamak==> (Şeytan Meyvesi= +2)
Kullanıcı avatarı Heiwa Maeda
OP:4S

Mesajgönderen Seikaru Horuki tarih 22 Mar 2013, 20:25

Tüm gücümle koşuyordum. Her şey bana bağlıydı... Oraya onlardan önce varmalıydım, bu açık ve netti...

Belli bir süre koştuktan sonra mağaraya ulaşmıştım. Ne kadar önüme dal çıksa bile başarmıştım. Evet ulaşmıştım. İçeriye girince direk Joe'yu görmüştüm. O da haliyle beni görmüştü. Birden kendimi dünyanın en şanslı insanı sanmıştım. Karşımda ki Joe'da herhalde sevinçten olacak ki zıplamaya başlamıştı. Bağırarak arkadaş geldi demişti. Bağırması demek sesini başkanın duyabilmesi demekti ama o kadar sevinmişti ki kızamamıştım. Bu arada da daha demin geldiğimiz zaman yanan ateş hala duruyordu. Bir şeyler düşünmüştüm. Önce Joe'ya dönüp:

"Joe, şu an buraya sana zarar vermek için gelen insanlar var. Bu yüzden buradan bir an önce gitmelisin.
Nereye gideceğine gelirsek, seni ilk gördüğümüz çalılıkta beni bekle. Bu akşam yanına geleceğim. Sonra en kısa zamanda gideceğiz. Haa birde, avladığın sincap ve tavşanların hepsini götür. Bana bir tane tavşan bırak ve buradan hızlı ve sessizce bir şekilde uzaklaş..." diyecektim. Ardından alevi daha da canlandıracaktım ki, benim eşya toplamak için yaktığımı sansınlar diye. Arkasındanda Joe'nin bana bırakacağı tavşana kılıç yarası atacaktım. Tüm bunları yaptıktan sonra tüm eşyaları bir araya toplayacaktım. Planım eksiksiz gibiydi. Umarım hiçbir terslik çıkmazdı. Ve de gereksiz olaylar yaşanmazdı...
Resim

Seikaru Horuki

Taraf:Gezgin
Boy:1.87
Kilo:74
Para:95.000 Beli
Kafa Ödülü/Rütbe:

Karakter Puanları

Hız:4
Dayanıklılık:5
Karizma:3

Özel Puanlar:
Meslek:1
Dövüş Yeteneği:2
Şeytan Meyvesi:

Saldırı Listesi

Haien

Eşya Listesi

Coldsteel Slicer - 150.000
Kimya Seti - 40.000
Kılıç Bakım Seti - 40.000
Askılı Çanta - 25.000
1x Koku Bombası

Eşyalarım

1x Koku Bombası
Coldsteel Slicer
Kimya Seti
Kılıç Bakım Seti
Askılı Çanta

Ödüller:+1 Gelişim Puanı

Resim
Resim
Kullanıcı avatarı Seikaru Horuki

Mesajgönderen OP- Anlatıcı tarih 23 Mar 2013, 01:25

Maeda Bluenun kendisiyle geleceğine o kadar emindi ki harekete geçtiğinde arkasına bile bakmamıştı. Blue babasının yanında kalacağını söylemişti genç gezgine. Sonuçta Blue' nin de iradesi var ve kararlarını verebilecek nitelikte. Bir süre sonra kuyruk sona ermiş ve son müşterinin ardından Blue ve babası da içeriye girmişti. Belli ki hazırlık yapacaklardı.

Joe ise söylenileni anlamış ve harekete geçmişti. Horuki ateşi canlandırmak adına birkaç dal parçası kullanmış ve Joe' nin bıraktığı tavşana kılıçla bir kesik atmıştı. Ancak tavşanın boğazındaki diş izi belli oluyordu ve bir süre sonra gruptakilerin sesi duyulmuştu. Ancak görünürde kimse yoktu. Belki de Horuki' nin planında eksiklik olup olmadığını kontrol etmek için son fırsatıydı.
Anlatıcı
Anlatıcı

Mesajgönderen Heiwa Maeda tarih 23 Mar 2013, 10:03

Patronun izin vermesiyle yavaşça yürümeye başladım. Dönüp Blue’ya ‘Hadi gidelim’ dememe rağmen kabul etmemişti. Sanırım artık benden sıkılmıştı. Ya da panayır daha önemliydi. Ama 2. ihtimal daha mantıklı… Sonuçta doğduğundan beri olduğu bir yere beni seçecek değil ya… Ona bu nedenle kızamazdım. Zaten de kızamadım. Eğer Blue gelseydi, onun sayesinde Joe’yu görmeye gidebilirdik. Ama şimdi tek başıma oraya yolu bilmeden nasıl gidebilirim ki? Gidemem. Bu nedenle gemiye gidecektim. Ama bir dakika ya sırt çantasını ne olacak? Ben gemiyi mi, karıştıracağım? Panayırdan iyi ki çok uzaklaşmamışım, hemen geri dönüp patrona baktım. Fakat o an herkesin Blue ve patronun bile içeriye girdiğini gördüm. Demek gerçekten bir şeyler başlayacaktı. Ama şimdi oraya girersem onları nasıl bulabilirim ki? Ya da bir şey başlayacaksa onları görsem bile nasıl konuşabilirim? Of, of…

Tüm düşüncelerim suya yatarken gemiye doğru yürümeye başladım. Oraya zaten yolu takip ederek çıkabileceğimi bildiğimden dolayı sadece yürümeye bakıyordum. Arada bir ayağımla toprağa vurarak toz kaldırıyordum. Çünkü planlarımın suya yatmasından nefret etmeye başlamıştım. Şimdi ben ne yapacağım? Kolum bu hale geldiğinden beri hiç tüm eşyalarımı birlikte kaldırmamıştım. Hani eskiden bir şekilde taşıyordum, ama şimdi ne yapacağım? Keşke Blue da gelseydi. Yavaş yürümemle anca girişe geri gelmiştim. Ama o an kararımı değiştirmiştim. Çünkü bu kol ile onları toparlayamayacağımı fark ettim. O nedenle de büyük çadırın olduğu yere geri dönecektim. Aslında kılıçlarımı parlatmayı bende istiyorum, fakat şuan yapabileceğimi zannetmiyorum. Çünkü eşyalarımı alıp gelme onayı aldım. Bir süre orada kalma değil.
---Bücür Kaptan Maeda---

Maeda Kaizouku
Resim
Arena Puanım==> 3

Karakter Puanları:

Özel Puanlar:

Şeytan Meyvesi (Logia)

Saldırı Listesi:
Rinkai
Gensoku
Suna Suna no Tejina
Suna Suna no Abiseru

Eşya Listesi:
Eşyalarım

Ödüller:

Mesajgönderen Seikaru Horuki tarih 23 Mar 2013, 19:10

Joe söylediklerimi anlamıştı. Ve benim tarif ettiğim şekilde harekete geçmişti. Bende o sırada ateşi canlandırmak için etrafta bulduğum dal parçalarını ateşe atıyordum. Hemen ardından da Joe' nun bıraktığı tavşana kılıcımla bir kesik atmıştım. Plan takır takır işliyordu. Tavşanı tam yere bırakıcak iken boğazında diş izi olduğunu görüyordum. Hemen anında bir şeyler düşünüyordum. Evet bulmuştum. O tavşanı bir ağaçta bulmuştum. Ağaçta bir tavşan bulmak ne kadar normaldi ki? Evet, hiç normal değildi, ben onu ağaçta, yere yakın bir dalda bulmuştum. Yaratık sanmıştım. Kılıcımla ona bir tane vurup yere düşürmüştüm. Yere düşünce ölmüş bir tavşan olduğunu görmüştüm. Üzerinde diş izleri vardı. Onu oraya kim bırakmıştı bilmiyorum ama tavşan belkide bir kaç gündür oradaydı diyecektim. Plan buydu. Bunları düşündüğüm sırada bir ses duyuyordum. Galiba başkan gelmişti. Gelmelerinden korkmuyordum artık. Joe gitmişti. Planda eksikler yoktu. Eğer gelirlerse tüm olup biteni kendi planıma göre anlatacaktım... Her şeyi iyice planlamıştım. Son eksiğimide tamamlamıştım daha ne eksik olabilirdi ki?
Resim

Seikaru Horuki

Kafa Ödülü/Rütbe:

Karakter Puanları

Özel Puanlar:
Şeytan Meyvesi:

Saldırı Listesi

Haien

Eşya Listesi

Kimya Seti - 40.000
Askılı Çanta - 25.000
1x Koku Bombası

Eşyalarım

1x Koku Bombası
Coldsteel Slicer
Kimya Seti
Kılıç Bakım Seti
Askılı Çanta

Resim
Resim

Mesajgönderen OP- Anlatıcı tarih 23 Mar 2013, 22:24

Maeda çadıra geri dönmüştü. Kararını değiştirmiş ve yardıma ihtiyacı olduğunu düşünmeye başlamıştı. Çadıra ulaştığında giriş için açılan yerin kapatıldığını fark etmesi gecikmemişti. Etrafta ise birkaç gardiyandan başka kimseler görünmüyordu.

Horuki planını tekrar gözden geçirmiş ve bir şeyler düşünmüştü. Ne düşündüğünü biz biliyoruz ancak gelen grubun haberi yok değil mi? İçeriye girdikleri anda yaşlı adam ateşe yaklaşmış ve inceledikten sonra eşyaları karıştırmaya başlamıştı. Kılıcıyla eşyaları karıştırıyor ve önemli bir şeyler arıyor gibi davranıyordu. Ardından ''Bu ateş neden bu kadar gür?''diyerek Horuki' ye dönmüştü. Soruyu ona yönelttiği anlaşılabiliyordu.
Anlatıcı
Anlatıcı

Mesajgönderen Heiwa Maeda tarih 24 Mar 2013, 00:03

Kolumun sakat olması nedeni ve tek başıma olmam nedeni ile çadıra geri dönüyordum. Çünkü ne yapacağıma bir türlü karar veremiyordum. Bir yanım gidip gemide şu kılıçlarıma bakım yapmak ve temizlemek istiyor. Bir yanım Joe’yu görmek istiyor. Bir yanımda patronun yanında kalıp görevi tamamlamak istiyor. Bu yüzden karar veremiyordum. Sabahın ilk ışıklarına daha çok var, sanırım… Ama girişe vardığımda geriye dönüp en azından yanıma birini isteyip hem sırt çantasını almayı hem de kılıç bakım setimi yanıma almayı planlıyordum. Bu nedenle geriye çadıra döndüm. Ama çadıra vardığımda giriş çoktan kapatılmıştı. Çadırın etrafında ise sadece gardiyanlar bulunuyordu. Bende gerçekten şans yok gibi görünüyordu. Aslında gardiyanlara bu çadırın girişi hakkında bir soru sorabilirdim. Sonuçta bende bir gardiyanım. Yakınımdaki bir gardiyana yaklaşıp

- Iıı, pardon bakabilir misiniz? Panayırın Liderini arıyordum. En son içeriye girmişti. Ama ne zaman çıkar acaba bir bilginiz var mı? Bazı şeyler konuşmam gerekiyordu da… Ben de bu panayırda çalışıyorum. Ancak çok olmadı. Pek bir bilgim de yok da…

diyerek sözlerimi sonlandırdıktan sonra diyeceklerini can kulağı ile dinleyecektim. Umarım çok fazla sürmüyordur, ya… Üf…

OUT: Yarın için şans dileyin. YGS'ye gireceğim de.. :D Umarım bir hatam yoktur. Sensei eğer hatalarım varsa söylerseniz, gerçekten minnettar olurum. Kendimi geliştirmek ve hatalarımı düzeltmek istiyorum, fakat nerede hata yaptığımı bir türlü anlayamıyorum da :lol:
---Bücür Kaptan Maeda---

Maeda Kaizouku
Resim
Arena Puanım==> 3

Karakter Puanları:

Özel Puanlar:

Şeytan Meyvesi (Logia)

Saldırı Listesi:
Rinkai
Gensoku
Suna Suna no Tejina
Suna Suna no Abiseru

Eşya Listesi:
Eşyalarım

Ödüller:

Mesajgönderen Seikaru Horuki tarih 24 Mar 2013, 19:44

Her şey düzgün ilerliyor gibiydi. Planımda hiç bir eksiklik yok gibiydi. Aslında biraz heyecan vardı içimde ama bunu yenmem lazımdı. Yoksa bazı yerlerde tereddüte düşebilirdim. Başkana olup biteni anlatırken, en ufak bir açık vermemeliydim. Neyse, şimdi içeri girerler derken içeri dalmıştı başkan...
Başkan canlandırmış olduğum ateşe yaklaşmıştı. Ardından etrafını iyice inceledikten sonra, mağarada bulunan eşyaları karıştırmaya başlamıştı. Çok ilginçti, eşyaları kılıcıyla karıştırıyordu, Bir şeyl arıyormuş gibiydi nedense. Hala eşyaları arama devam ederken konuşmaya başladı, ateş niye bu kadar gür? demişti bana. Ne saçma bir soruydu. Ama başkanın ayrıntıları kaçırmadığı belli oluyordu. Neyse, bende ateşe bir adım daha atarak konuşmaya başladım:

"İlginç bir soru efendim. Farketmemiştim böyle gürlendiğini. Sanırım eşyaları toplamak için hareket ettiğim zaman düşürdüğüm şişe olabilir. Direk ateşe düştüğü için almaya çalışmamıştım. Şişenin keskin bir kokusu vardı, plastikti. Bir kısmı yağlıydı, oralara dokunmamak için iyice bakmaştım. O zaman anlamıştım, plastik olduğunu ve kokusunu..." demiştim başkana... Cevabının ardından direk planımı anlatmaya başlayacaktım...
Resim

Seikaru Horuki

Kafa Ödülü/Rütbe:

Karakter Puanları

Özel Puanlar:
Şeytan Meyvesi:

Saldırı Listesi

Haien

Eşya Listesi

Kimya Seti - 40.000
Askılı Çanta - 25.000
1x Koku Bombası

Eşyalarım

1x Koku Bombası
Coldsteel Slicer
Kimya Seti
Kılıç Bakım Seti
Askılı Çanta

Resim
Resim

Mesajgönderen OP- Anlatıcı tarih 25 Mar 2013, 00:02

Başkan tek kaşı havada ''Hangi topladığın eşyalar?''demişti sadece. Bir şeyler olduğunu anlamıştı ancak onun ne olduğunu kavramaya çalışıyor gibiydi. Karıştırdığı eşyalara bir süre baktıktan sonra, eşyaları işaret ederek ''Bunlar mı?''demişti dalga geçmek ister gibi. Bunlardan bahsetmediğinden veya bahsetmeyeceğinden emin gibi davranıyordu.

Gardiyan Maeda' ya olumsuz bir cevap vermiş ve çadırın içinden Blue çıkmıştı. Blue Maeda' yı elinden tutarak gemiye kadar götürmüş ve bir sırt çantası vermişti ona. Ardından odasına kadar Maeda' ya eşlik etmişti. Ama bunlar olurken ağzını hiç açmamıştı.

OUT: Maeda +1 gelişim puanı harcayabilirsin. Bundan sonra istersen konuya yazmayabilirsin. Eğer Blue ile konuşmak istersen konuş! Sırt çantasını da imzana eklemeyi unutma. Horuki konu senin için devam ediyor.
Anlatıcı
Anlatıcı

ÖncekiSonraki

Dön East Blue

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir