[Görev-Heiwa Maeda]Panayırla Beraber

Re: [Görev-Heiwa Maeda]Panayırla Beraber

Mesajgönderen Heiwa Maeda tarih 25 Mar 2013, 00:40

Çadıra vardığımda kapının kapandığını görmüştüm. Bu nedenle çadırın etrafında duran ve yakınımda olan bir gardiyana gidip sorular yöneltmiştim. Patron hakkında sorulardı, bunlar… Ama gardiyan bilmediğini söylemişti. Elimde hiçbir şey kalmamıştı. Şimdi ne yapacaktım? Kaça kadar bekleyeceğimi bile bilmiyordum. Derken Blue çadırdan dışarıya çıkıyordu. ‘Ne oldu?’ diye sormaya kalmadan elimden tuttu ve hızla yürümeye başladık. Hızla yürüyorduk. Ne olduğunu, nereye gittiğimizi bile anlamamıştım. Bir anlık dalgınlık işte… Ama sonradan anladım ki, gemiye gidiyorduk. Çünkü yolumuz limana doğruydu. Gemiye vardığımızda bir odaya girdik ve bana bir sırt çantası verdi. Ardından da benim odama gittik. O zamana kadar hiç konuşmamıştı. Bende şaşkınlığımdan suskunlaşmak zorunda kaldım. O ara eşyalarımı sırt çantasına yerleştirirken

- Blue ne oldu, niye bu kadar hızlı davrandın? Yoksa benim yüzümden bir şey mi, oldu?

diyerek sorularımı sorarken bir yandan da eşyalarımı hızla toparlamaya çalışıyordum. Kılıç bakım setim, egzersiz setim ve en önemlisi kılıçlarım hepsini koyduktan sonra sağlam kolumla tutup omzuma alacaktım.

OUT: Bir süre daha Blue ile konuşmak istiyorum. En azından gemiden çıkıp görev yerime dönene kadar... Zaten sonra görevim bitine kadar orada otururum. :lol:

EDİT: Renklendirme ve yazıyı kalınlaştırma gibi şeyleri unutmam ve o nedenle düzenleme yapmak durumda kaldım.
---Bücür Kaptan Maeda---

Maeda Kaizouku
Geminin Çeşidi: N/A
Gemi Ekpimanı: N/A
Tayfa Hazinesi: 160.000 Beli
Resim
Arena Puanım==> 3

İsim: Heiwa Maeda
Taraf: Korsan (Maeda Kaizouku)
Uzunluk: 1.60
Ağırlık: 57
Para: 160.000 Beli
Kafa Ödülü: YOK

Karakter Puanları:
Güç: 4
Hız: 6
Dayanıklılık: 4
Karizma: 3

Özel Puanlar:
Meslek: N/A

Dövüş Yeteneği(Kesici Silahlar)
---- Çift Kılıç Stili: 3 ----

Şeytan Meyvesi (Logia)
---- Suna Suna no mi: 3 ----

Pasif Başlangıç Yeteneği: Varlıklı: 1

Saldırı Listesi:
Rinkai
Gensoku
Suna Suna no Tejina
Suna Suna no Abiseru

Eşya Listesi:
Eşyalarım

Yanında Taşıdığı Eşyalar/Cephaneler/Hammaddeler:
Sırt Çantası --> Görevden
[ÖLDÜ]Shisha (Kurdum)--> 150.000 Beli
Futago mikadzuki ken(İkiz Hilal Kılıcı)(Çift kılıç)--> x2 -- 340.000 beli

Ödüller:
Siyah, Beyaz ve Gri==> (Dayanıklılık= +1)
Panayırla Beraber==> (Karizma= +1 ve Sırt Çantası ile 35.000 beli)
Seninleyim Kardeşim==> (Dövüş Yeteneği= +1 ve Suna Suna no mi)
Sıfırdan Başlamak==> (Şeytan Meyvesi= +2)
Kullanıcı avatarı Heiwa Maeda
OP:4S

Mesajgönderen Seikaru Horuki tarih 25 Mar 2013, 14:04

[b]Başkana konuşmamı yapmıştım. Adamın ne diyeceğini merakla bekliyordum. Suratında ki ifadeden konuşacağını anlamıştım. Bana hangi topladığın eşyalar? demişti. Sanki benim onu kandirdığımı anlamış gibiydi. Fakat tam olarak neler olduğunu kavramaya çalışıyordu. Ben açık vermezsem bir sorun çıkmazdı. Adam sonuçta medyum değildi. Eşyalara karıştırıyordu. Eşyalars iyice baktıktan sonra bunlar mı? demişti. Ukala bir tavrıda vardı. Ne kadar sinirlerimi bozsada sakin olmalıydım. Bu yüzden soğukkanlı kalmaya çalışarak:

"Efendim, tahmin edersiniz ki ben buraya geleli fazla olmadı. Gördüğüm yaratık ağaçta ölü bir tavşandı. Kılıcımla vurduğum zaman yere düştü. Bir kaç günlük olmalı. Onu da elime alıp, sizi bulamayınca mağara gittim. Gittiğimde sizi göremedim. Bende eşya toplamak için ateş yaktım. Fakat siz gelene kadar dokunmadım. Çünkü toplayacak kadar zamanım olmadı...
Önceden de dediğim gibi şişe ilgimi çekmişti. Bu yüzden ona bakma gereksinimi duymuştum. Eğer bir hatam olduysa özür dilerim..."
diyerek konuşmamı yapmıştım..
Resim

Seikaru Horuki

Taraf:Gezgin
Boy:1.87
Kilo:74
Para:95.000 Beli
Kafa Ödülü/Rütbe:

Karakter Puanları

Hız:4
Dayanıklılık:5
Karizma:3

Özel Puanlar:
Meslek:1
Dövüş Yeteneği:2
Şeytan Meyvesi:

Saldırı Listesi

Haien

Eşya Listesi

Coldsteel Slicer - 150.000
Kimya Seti - 40.000
Kılıç Bakım Seti - 40.000
Askılı Çanta - 25.000
1x Koku Bombası

Eşyalarım

1x Koku Bombası
Coldsteel Slicer
Kimya Seti
Kılıç Bakım Seti
Askılı Çanta

Ödüller:+1 Gelişim Puanı

Resim
Resim
Kullanıcı avatarı Seikaru Horuki

Mesajgönderen OP- Anlatıcı tarih 25 Mar 2013, 14:46

Başkan ateşe yakmayacağı kadar yaklaşmış ve hiddetle ''Sen beni salak mı sanıyorsun? Ateşin içindeki yanmış odun parçalarına bak. Bu ateş en az bir gündür yanıyor olmalı. Beni kandırabileceğini mi sanıyorsun. Neler olduğunu çabuk anlat yoksa seni adamdan uzaklaştırırım. Erch olanları anlatmazsa bu adamı denizin ortasına kadar götürün ve suya bırakın.''demişti. Sinirlendiği her halinden belli oluyordu. Erch' e ise güveninin sonsuz olduğunu göstermişti yaptığı hareketle.

''Benim sahne almam için bir süre daha beklemem gerekiyor ve ben de sıkıldım. Bu yüzden dışarıya çıkıp biraz hava almak istediğimde seni gördüm ve çantanı vermek geldi aklıma.''. Kelimeler ağzından dökülüp, cümle olurken yüzünde hiçbir değişiklik olmamıştı. Belki ayrılık vaktinin yaklaşmasından belki de başka nedenlerden...
Kullanıcı avatarı OP- Anlatıcı
Anlatıcı
Anlatıcı

Mesajgönderen Seikaru Horuki tarih 25 Mar 2013, 16:19

Başkan bana ve de dolayısıyla ateşe daha da yaklaşmıştı.
Ve benim konuşmamın ardından, sertçe bir şekilde konuşmaya başladı. Bana, beni salak mı sandın? Ateşin içindeki yanmış odunlara bak, ateş en azından bir gündür yanıyordur. Beni kandıracağını mı sandın? Neler oldu, anlat yoksa seni adamdan atarım. Ardından başkan Erch'e dönüp konuşmaya başladı. Olanları anlatmazsa bu adamı denizin ortasına atın demişti. Sinirlenmişti, her halinden belli oluyordu. Bu adamın üstüne çıkmam lazımdı. İnsan psikolojisi... Biraz ilginç daha doğrusu. Dediklerine karşılık:

"Efendim ateşi yanmış odunlardan yaktım. Başkansınız, size bu yüzden saygı duyuyorum ama beni gerçekten aşırı derecede zorluyorsun. Ben hiçbir zaman bu tür zorluk altında kalmamıştım. Eğer bir gündür yanıyorsa, çok güvendiğiniz adamınız Erch, size ihanet etti. Bana düşmez ama bana yapılan haksızlıktan sıkıldım. Evime dönmek isterdim ama bir evim yok. Zaten benim bir gezgin olmamda ki sebepte budur. Saygımı yitirmek istemem ama o kadar yeri gezdim, beni bu kadar aşağılayan ilk kişisiniz. Son diyeceğim şudur ki, ateşi burada bulduğum odunlarla yaktım. Karanlık olduğu için neye benzediği, nasıl bir şey olduğunu görmedim..." diyerek konuşmamı bitirmiştim...

out:Saldırımı ve yarattığım eşyayı kullanabilir miyim?
Resim

Seikaru Horuki

Taraf:Gezgin
Boy:1.87
Kilo:74
Para:95.000 Beli
Kafa Ödülü/Rütbe:

Karakter Puanları

Hız:4
Dayanıklılık:5
Karizma:3

Özel Puanlar:
Meslek:1
Dövüş Yeteneği:2
Şeytan Meyvesi:

Saldırı Listesi

Haien

Eşya Listesi

Coldsteel Slicer - 150.000
Kimya Seti - 40.000
Kılıç Bakım Seti - 40.000
Askılı Çanta - 25.000
1x Koku Bombası

Eşyalarım

1x Koku Bombası
Coldsteel Slicer
Kimya Seti
Kılıç Bakım Seti
Askılı Çanta

Ödüller:+1 Gelişim Puanı

Resim
Resim
Kullanıcı avatarı Seikaru Horuki

Mesajgönderen Heiwa Maeda tarih 25 Mar 2013, 19:46

Sorumun üzerine söyledikleri tuhaf gelmişti. Her zaman gülen Blue da şimdi sanki bir eksiklik vardı. Ayrıca sahne alacağını ama daha çok olduğunu söylediği an şaşırmıştım. Daha doğrusu şaşırma derken bunu yeni duymuş manasında değildi. Çünkü çok önceden söylemişti. Şöyle ki sahneyi nerede alacaktı? Yoksa… Yoksa o çadır da birileri çıkıp gösteri mi yapıyordu? Gerçekten panayır denilen şey daha çok ilgi çekici gelmeye başlamıştı. Acayip ve inanılmaz… Eşyalarımı çantama koyduktan sonra omzuma alacak ve sonra da Blue’nun yanına gidip

- Anladım. O zaman madem sahne işin var, yavaştan yavaştan yürüyelim mi? Senin geç kalmanı ve gösteriyi kaçırmanı istemem. Bende görev yerime geçip şu kılıçlarımla uğraşırım.

diyecek ve sağlam elimle kapıyı göstererek

- Hadi bakalım, cambaz kardeşim benim…

diyerek gülümseyecektim. O gerçekten benim hiç olmayan kardeşim gibi olmuştu. Beni Shisha’nın ölümünden sonra güldürmeyi başaran çocuk… Marine olacağı halde güvenip gücüne saygı duyduğum ilk insanlardan birisi… Daha sayamayacağım nice nedenden ötürü Shisha dan sonra gelen ikinci dostum olmayı, kalbimde yer edinmeyi başaran insandı. Ondan kısa bir süre sonra ayrılacağım ve zıt kutuplarda olacaktık. O bir Marine ben bir Korsan HAHAHA… Ne tuhaf değil mi? Blue eğer sözümü dinleyip dışarı çıkarsa güverteye çıktığımız an omzundan tutup durmasını işaret edecektim. Sonra da gökyüzüne bakarak

- Blue bu yıldızlar ne güzel değil mi?

diyerek söze girecek sonra da ona bakıp

- Seninle tanışmam gerçekten kaderin cilvesi mi, yoksa şans mı bilmiyorum. Ama her ne olursa olsun beni tekrardan eski halime döndüren birisin. Shisha ile ayrıldıktan sonra gerçekten çok kötü olmuştum. Onun olmayışı içimde bir yerlerde tuhaf bir his oluşturuyordu. Ama senin gülümseyişin beni kendime getirmeyi başardı. Belki sabah olduğunda seninle yollarımız ayrılacak ama unutma ki sen benim bu denizlerdeki tek kardeşim olacaksın. Shisha dan sonraki en iyi dostum olacaksın. Her ne kadar bir Marine olsan da senin tek saç teline zarar verenin kellesini alırım. Bunları unutma ve kendini geliştir. Ben yanında olmasam bile…

sözlerime devam ederken elimi kalbine götürecek ve

- … işte tam buranda olacağım. Bunu sakın unutma. İyi ki seninle tanışmışım, her şey için teşekkür ederim, KARDEŞİM.

diyerek sıcak bir gülümsemeyle sözlerimi bitirecektim. Bu konuşmayı neden yaptığımı bilmesem bile sadece gitmeden son bir kez ona teşekkür etmek istemiştim, sanırım.
---Bücür Kaptan Maeda---

Maeda Kaizouku
Geminin Çeşidi: N/A
Gemi Ekpimanı: N/A
Tayfa Hazinesi: 160.000 Beli
Resim
Arena Puanım==> 3

İsim: Heiwa Maeda
Taraf: Korsan (Maeda Kaizouku)
Uzunluk: 1.60
Ağırlık: 57
Para: 160.000 Beli
Kafa Ödülü: YOK

Karakter Puanları:
Hız: 6
Dayanıklılık: 4
Karizma: 3

Özel Puanlar:
Meslek: N/A

Dövüş Yeteneği(Kesici Silahlar)
---- Çift Kılıç Stili: 3 ----

Şeytan Meyvesi (Logia)
---- Suna Suna no mi: 3 ----

Pasif Başlangıç Yeteneği: Varlıklı: 1

Saldırı Listesi:
Rinkai
Gensoku
Suna Suna no Tejina
Suna Suna no Abiseru

Eşya Listesi:
Eşyalarım

Sırt Çantası --> Görevden
[ÖLDÜ]Shisha (Kurdum)--> 150.000 Beli
Futago mikadzuki ken(İkiz Hilal Kılıcı)(Çift kılıç)--> x2 -- 340.000 beli

Ödüller:
Siyah, Beyaz ve Gri==> (Dayanıklılık= +1)
Panayırla Beraber==> (Karizma= +1 ve Sırt Çantası ile 35.000 beli)
Seninleyim Kardeşim==> (Dövüş Yeteneği= +1 ve Suna Suna no mi)
Sıfırdan Başlamak==> (Şeytan Meyvesi= +2)
Kullanıcı avatarı Heiwa Maeda

Mesajgönderen OP- Anlatıcı tarih 26 Mar 2013, 14:35

Başkan '' Pekala al bu 20.000' i ve gözümün önünden kaybol...''demiş ve eşyaları toplamaya koyulmuştu. Erch Horuki' ye göz kırpmış ve yanına yaklaşarak teknenin olduğu yeri tarif etmişti.

Maeda ise Blue' ye konuşmasını yaptığında panayır lideri dışarıya çıkarak 35.000 Beli verip görevinin bittiğini bildirmişti. Artık ayrılma zamanı gelmiş gibi görünüyordu.

Bu hikayeyi de bitirmiş bulunuyoruz sevgili dinleyiciler. Biraz aceleyle bitirdik gibi görünüyor ama aslında öyle değil. Yeni bir oluşum içinde olan yeni arkadaşların diğer hikayelerini dinleyeceksiniz zaten.

OUT: Konu gereğinden fazla uzadığı için bitiriyorum. Yeni başlık açılacaktır.

Horuki +1 gelişim puanı harcayabilirsin. Ayrıca paraları imzalarınıza eklemeyi unutmayın.
Kullanıcı avatarı OP- Anlatıcı
Anlatıcı
Anlatıcı

Önceki

Dön East Blue

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir